امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارت ورود به جلسه مرحله دوم 92
منم موافقم این سه برگ برای آماده سازی طراحی چیه نوشته سنجش(برای طراحی شهری)؟؟؟؟؟؟؟4242
[/quote]
فک کنم امسالم درصد اسکیس پایین باشه.کسی امادگی همچین چیزیو نداشت 2

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان من یه کارت اعتباری اضافی گرفتم، اگر کسی هست که هنوز کارت رو نگرفته به من پیام بده. ( برنامه ریزی شهری )

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه های تهران حالا مشغول خر خونی هستن ولی من از سراوان باید 2 ساعت دیگه به تهران حرکت کنم.تا روز جمعه برسم اونجا...سازمان سنجش درود بر عدالتت.مگه زاهدان چشه که امتحان برگزار نکنه.دست کم اصفهان می ذاشتین تا یک کم این تهرانی ها هم به خودشون زحمت بدن.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط foroogh.r
      به بابام بگم چند تا گاو و گوسفندمون رو بفروشیم بیایم تهران .یه اتاقک بخریم تو حلبی آبادش و ...واییییی این که شد همون اسکان غیر رسمی .این آزمون دست از سرم بر نمی داره

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
        معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,169 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
        سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,554 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
        طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 972 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: marzieh gh
        20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,351 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
        پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,171 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
        دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,093 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
        كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,498 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: yalda118
        مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور برترسایت alireza 7 3,788 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان