امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 1.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجوی کارشناسی چی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام....میشه واسه بچه های ترم اولم یکارایی بکنید؟معرفی رشته...نمونه سوال...یا هرچیزی که بتونه یه ترم اولیو از سردرگمی دربیاره2
[/quote]

سلام دوست عزیز ؛
در فایل wordارسالی شما میتوانید نگاهی کلی به رشته شهرسازی داشته باشید و با توجه به چارت درسیتون و دروسی که این ترم در حال گذراندن آن هستید میتوانید از مطالب مفید و ارزنده این تاپیک استفاده کنید.و یا در قسمت جست و جوی سایت که در سمت چپ صفحه قرار دارد نیز استفاده بفرمایید.
و اگر باز هم سوالاتتون رو جزیی تر بیان کنید حتما دوستان جوابگو هستند.
و برای نمونه سوال هم نمونه سوال چه درسی رو می خواهید؟مطرح کنید حتما پاسخگوی شما هستیم.
http://iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1217
[/quote]
دوباره سلام

اول میبایست بابت توجهتون و wordی که برام گذاشتین تشکر کنم واقعا کمکم کرد ولی چندتا سوال برام پیش اوده...اول اینکه من تو مطلبتون خوندم که
(دانشجوی رشته ی شهرسازی باید اطلاعات عمومی خوبی داشته باشد)میدونم شاید سوال درستی نباشه ولی این اطلاعات عمومی شامل چه چیزایی میسشه؟علت پیش اومدن این سوال برام بخاطر اینه که تا به امروز که وارد این رشته شدم بیشترین مطالعاتی که داشتم روی تاریخچه شهر ها و مناطق مهم و کلا چیزایی که مربوط به یه مبحث تا همه چی...دومین سوالم اینه که یه دانشجوی شهرسازی مثل من که تازه اول این راه لذت بخشه بهتره شروع مطالعاتشو با چه مباحثی شروع کنه ممنون میشم اسم کتاب یا چیزایی که کمکم میکنه رو بدونم؟سومین سوالم اینه که با توجه به چیزی که از مطلبتون متوجه شدم بیشترین کاری که مربوط به رایانه است یادگیری GIS اینکه من در حال حاضر تو کلاسای اتوکد ثبت نام کردم برام لازمه؟یا انصراف بدم؟یا اصلا باید چه چیزایی رو امموزش دید؟ممنون میشم راهنماییم کنید....و همچنین من خیلی دوست دارم تو این انجمن جزو فعالا باشم ولی واقعا نمیدونم چه کمکی ازم برمیاد و چه جوری باید فعالیتمو شروع کنم؟
1؟؟
آخرین ارسال های من :

اینجام...
دوباره...
با خیالی شاید
راحت تر از قبل...

قد بلندم!

اما...

نه آنقدر که ابرها را کنار بزنم

و...

سر از کار خدا دربیاورم...!
پاسخ
 سپاس شده توسط sara0111

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانشجوی کارشناسی چی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - توسط لیلا عجملو - ۱۳۹۲-۷-۲۵، ۱۱:۱۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همکاری با تالار کارشناسی شهرسازی بدو بیا عقب نمونیا................ dementor 12 5,150 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: dementor
  عضو گیری برای تالار کارشناسی ................ dementor 11 5,585 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۸:۵۸ عصر
آخرین ارسال: setare1993
  بالاخره ایجاد شد تالار کارشناسی شهرسازی................... dementor 3 1,587 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۱۲:۴۹ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان