امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم مهم مهم. حذف رشته ی شهرسازی از رشته های دانشگاهی تا 4 سال آینده
من خط آخر موضوع ذکر کردم که این مطلب رو از یک سایت دیگه کپی می کنم و پیوست هم مربوط به همون سایته!!!!! !!!!!!!!!! لطفا با دقت بخونین

http://anjoman.urbanity.ir/showthread.ph...6#pid47156

اگه موضوع قطعی بود که دیگه لزومی به پیگیری نبود چون کاری از دستمون بر نمی اومد الان که فقط در حد حرفه باید دقت کرد و پیگیر بود هدف من هم از مطرح کردن موضوع همین بود( چون چیزهایی شنیدم که به نظر جدی بود ) روی موضوع حساس شدم چون قبلا هم یکی از استادامون سر کلاس گفته بود که ی حرفایی در این رابطه هست. مهندس shahin وقت من با ارزش تر از اینه که بیام واسه ی شایعه درست کردن صرفش کنم_ این عنوان رو گذاشتم چون اگر فقط در حد حرفم باشه مهمه شاید برای شما نه ولی برای من و تمام کسانی که وقت گذاشتن برای تحصیل توی این رشته ،هست_ در ضمن اگر من به نتیجه ای در این رابطه رسیده بودم به کمک شما احتیاجی نداشتم و موضوع رو در میان نمی ذاشتم. جای تاسفه که همیشه دنبال موضع گیری باشیم و با تعصب بی مورد با همه چی برخورد میکنیم _ موضوع صحت نداره؟خیل خوب خدارو شکر _دیگه چرا منو محکوم میکنی مهندس؟
آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Saeedm

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مهم مهم مهم. حذف رشته ی شهرسازی از رشته های دانشگاهی تا 4 سال آینده - توسط kiana7822 - ۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۱:۲۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی و بازار کار رشته جغرافیا aramo 3 17,195 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: omid623
  [خبر شهرسازی] آخوندي:وزارت راه و شهرسازي سه محور اصلي را در سال 94 پيگيري مي كند Brightness 0 991 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۹:۱۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  افتتاحیه و نمایشگاه نقاشی‌های کیان وطن عنوان تهران/ مقدمه موضوع تهران و هویت تاریخی sara0111 0 2,033 ۱۳۹۲-۹-۱، ۰۴:۳۸ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  استفاده از اسکنر لیزر 3 بعدی برای نقشهبرداری تخت جمشید، ایران sara0111 0 1,573 ۱۳۹۲-۸-۲۸، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  متن کامل برنامه‌های وزیر مسکن و شهرسازی m.marziye 0 1,561 ۱۳۹۲-۶-۱، ۱۱:۴۷ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  ساخت بلندترین برج دنیا در آینده نزدیک ماراویا 0 1,509 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۴:۳۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  سفارش دیجیتال سازی «پایان نامه های دانشگاه تهران» ویژه عید فطر ایلیا 0 2,314 ۱۳۹۱-۶-۱، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تخفیف فروش «مقالات علمی کنفرانس های کشور» ایلیا 0 1,499 ۱۳۹۱-۶-۱، ۰۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تفاوت آپارتمان‌های یک خواب با دو خواب روجا 0 1,364 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۵:۰۳ عصر
آخرین ارسال: روجا
  عکسی باور نكردني از شهر تهران ! قاصدک 0 1,796 ۱۳۹۱-۵-۱۱، ۰۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: قاصدک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: