امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله نویسی
من خودم مقاله علمی پژوهشی کار کردم واقعا نفس گیره.امیدوارم که یه موضوع خوب هم پیدا کنید.البته موضوعتون باید طوری باشه که خریدار داشته باشه.به نظر من اول مشخص کنید برای کدوم مجله می خواید بفرستید بعد ببینید اون جا بیشتر چه موضوعاتی رو ساپورت می کنن . البته به نظر من اگه یه استاد یا یک نفر معتبر هم باشه که کمکتون کنه بهتره.اسمش تو مقاله میتونه اعتبار کارتونو بالا ببره.
موفق باشید...
آخرین ارسال های من :

گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ!

بی فریب خوردن ، زندگی سخت است...

"فروغ فرخ زاد"
پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، bahareh. ، farnoosh joon
يك سوال اين مقاله ميخواد توي يك شهر كار بشه يا نه فقط اصول كار رو نشون بده
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon
من فک کنم اگه توی یک شهر کار بشه بهتره.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
100 درصد بهتره
فقط مهندس شهرهامون كه يك جا نيست

پاسخ
قراره بدین چاپش کنین؟
بهر حال اگه موضوعی باشه که من توش تجربه یا اطلاعات کافی داشته باشم.پایه اتونم!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اگه چاپ بشه خیلی بهتره.هرکی از یک شهره.هر شهری که بتونه بیشتر کمک کنه بهمون اونو انتخاب میکنیم اینکه مشکلی نداره.

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
سلام .. من فک میکنم اگه برای اولین بار مقاله مینویسین از موضوعی استفاده کنید که اشراف دارین و تا حدودی مسیر حرکت خودتون رو خودتون مشخص کرده باشین .... جسارت نمیکنم اما اگه مسئله شناسی رو خوب به کارمیگیرین به سمت موضوعات توانمندی و حاشیه نشینی و بافت فرسوده برین یا اگه خوب جی ایاس رو به کار میگیرین تو سه مرحله یک مقاله خوب تحویل بدین ....
ببخشید... امیدوارم موفق باشید ..
آخرین ارسال های من :

هیچ آوازه ای
    بر بلندی سرزمینی که سرای آن دام نبودن و نخواستنت است قدم گذاشته ای ونمی دانی که عاقبت عاشقانه هارا باد به لختی از ثانیه ای از جنون پر میدهد ... پر میدهد این عشقانه ها را چون که باد است باد لحظه ای آرام نمیگیرد .. درست مث من که درنگی بر من نیست ... و منهای بودن بی معنی این روزای پر تلاطمم ... هیچ آوازه ی دیگر نخواهم داشت... باد (م.فیروزه)
    پاسخ
     سپاس شده توسط farnoosh joon ، bahareh.
    مرسی از صحبت های مفیدتون.من برای بار اول میخوام مقاله بنویسم.با شما کاملا موافقم

پاسخ
     سپاس شده توسط wimifire
    یه سوال داشتم،امکانش هست مقاله افرادی که دانشجوی کارشناسی هستن مورد توجه قرار بگیره و چاپ بشه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اره اگه کامل و خوب کار شده باشه حتما چاپ میشه

پاسخ
     سپاس شده توسط Cloner ، wimifire

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,553 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: امجدی
      مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 0 1,740 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: saharava
      کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,185 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: Ahadrpn
      مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,427 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,389 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,094 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: faezeh1372
      درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,746 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      درخواست رایگان مقاله nazanin.hamid 1 1,249 ۱۳۹۳-۹-۹، ۱۱:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      اگر در مورد بازآفرینی شهری بافت های تاریخی یا در مورد گردشگری مقاله یا مطلالبی دارین alireza 0 1,536 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۱:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست مقاله مراحل طرح جامع marziyeh.b 1 1,404 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: sasan_arzani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان