امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی نتایج ارشد92 !!!!
چه تهران قبول بشین چه شهرستان...از کار خبری نیست مگه اینکه پارتی داشته باشه....شهرسازی ایران=کپی پیست.....کپی پیست دانشگاههای تهران=کپی پیست دانشگاههای شهرستان
آخرین ارسال های من :

آذربایجان وار السون ایستمین کور السون
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، bahareh. ، بیوتیفول ، zxc ، godonly.
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۱:۲۶ عصر)بابک خرم دین نوشته است: چه تهران قبول بشین چه شهرستان...از کار خبری نیست مگه اینکه پارتی داشته باشه....شهرسازی ایران=کپی پیست.....کپی پیست دانشگاههای تهران=کپی پیست دانشگاههای شهرستان

راستش این حرفتون اصلا قبول ندارم مهندس دانشگاههای تهران حقیقتا بهترن به خصوص بهشتی که اسناد هدایت تنها توی این دانشگاه تدریس میشه به صورت کامل...از کارهم خبری هست ولی دوندگی و تحمل سختی میخواد خیلی از دوستای من الان مشغول به کارن و راضین حتی قرار داد بسته شده باهاشون....هر چیزی سختیه خودشو داره حتما وضعیت در سالهای آتی تغییر میکنه . در نهایت با تلاش میشه به چیزای خوبی رسید...ایشالا شماهم به هر چی بخواین برسین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، godonly.
ناامید نباشید کار همیشه هست
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
زمانی دانشگاهها میتونن برتری و تفاوت داشته باشن که کپی پیست نداشته باشیم وگرنه آش همون آشه

پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، بیوتیفول ، godonly.
اقا جون شما برین همون شهرستانتون بخونید، کسی که به زور دستتونو نگرفته بیا برو تهران بخون .هر کسی یه نظری داره نظر خود من اینه که دانشگاه ارومیه از تهران بالاتره
ولی خوب این نظره منه و واسش دلایلی هم دارم.
نیاز نیست که رشته مقدس شهرسازی رو به جدل میان خودتون بکشید.
از دوستان به دلیل با عصبانیت جواب دادن معذرت میخوام..................
عبادات قبول.....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط بیوتیفول
(۱۳۹۲-۵-۱۵، ۱۱:۱۲ صبح)EBRAHIMMILAN2012 نوشته است: اقا جون شما برین همون شهرستانتون بخونید، کسی که به زور دستتونو نگرفته بیا برو تهران بخون .هر کسی یه نظری داره نظر خود من اینه که دانشگاه ارومیه از تهران بالاتره
ولی خوب این نظره منه و واسش دلایلی هم دارم.
نیاز نیست که رشته مقدس شهرسازی رو به جدل میان خودتون بکشید.
از دوستان به دلیل با عصبانیت جواب دادن معذرت میخوام..................
عبادات قبول.....

دوست عزیز کسی جدل نکرده اینجا یه محیط علمی هستش و دوستان در کمال آرامش نظر خودشون رو ابراز میکنن!!

پاسخ
بچه ها بالاخره به هر دلايلي يك جا مد نظرشه
مثلا يكي ميگه اصفهان به يك دليل يكي ميگه بهشتي بازم به يك دليل ديگه
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، بیوتیفول
اساتید بزرگوار: بابک خرم دین و میلان وضع رتبه و کنکورشون خوبه. شکسته نفسی می فرمایند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، hesam.n
دوستای خوبم انگار یه خورده بحث تاپیک منحرف شد :D
از بچه ها میخوام به سوال تاپیک جواب بدن تا کلی انرژی مثبت بفرستیم ..

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، بیوتیفول
78 رویایی ترین شرایط یونی تهران
113 بهترین شرایط(شرایط آرمانی اااا) بهشتی-مدرس- علم و صنعت
42 بدترین حالتم مردود
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، foroogh.r ، godonly.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لحظه شماری اعلام نتایج کنکور ارشد 94-دوشنبه 9 شهریور alireza 1 1,359 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۵ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  فقط تا رتبه 410 میتواند روزانه قبول شود اتفاقی جدید در نتایج کنکور 94 طراحی شهری alireza 7 3,250 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۹:۳۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بهترین رتبه تا الان 1>>نتایج اومد>طراحی شهری=>ارشد سراسری1391 =>کارنامه و رتبه شما alireza 50 35,534 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تعویق اعلام نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد targol.s 1 1,539 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۱۲:۴۱ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  شوک نتایج....رتبه 72 قبول نشده رتبه 700 تهران قبول شد alireza 35 17,863 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: فولدینگ
  نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید alireza 52 26,775 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: فولدینگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان