امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی نتایج ارشد92 !!!!
113فاطي خانم شما در بدترين شرايط شبانه قبولي شك نكن
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
(۱۳۹۲-۵-۱۵، ۱۱:۱۲ صبح)EBRAHIMMILAN2012 نوشته است: اقا جون شما برین همون شهرستانتون بخونید، کسی که به زور دستتونو نگرفته بیا برو تهران بخون .هر کسی یه نظری داره نظر خود من اینه که دانشگاه ارومیه از تهران بالاتره
ولی خوب این نظره منه و واسش دلایلی هم دارم.
نیاز نیست که رشته مقدس شهرسازی رو به جدل میان خودتون بکشید.
از دوستان به دلیل با عصبانیت جواب دادن معذرت میخوام..................
عبادات قبول.....

تو این روزای عزیز از خدا میخوام که شما به آرزووی قلبی خودتون که دانشگاه ارومیه هست برسین....از دوستان عزیز میخوام برای این جوون دعا کنید تا به خواسته اش برسه...ان شاالله
آخرین ارسال های من :

آذربایجان وار السون ایستمین کور السون
پاسخ
 سپاس شده توسط بیوتیفول ، foroogh.r
(۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۵:۴۵ عصر)bahareh. نوشته است: 113فاطي خانم شما در بدترين شرايط شبانه قبولي شك نكن
مرحله دو رو خیلی بد دادم42امیدوارم هر چی خیره پیش بیاد
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط بیوتیفول ، foroogh.r ، bahareh. ، godonly.
(۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۵:۴۹ عصر)بابک خرم دین نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۵، ۱۱:۱۲ صبح)EBRAHIMMILAN2012 نوشته است: اقا جون شما برین همون شهرستانتون بخونید، کسی که به زور دستتونو نگرفته بیا برو تهران بخون .هر کسی یه نظری داره نظر خود من اینه که دانشگاه ارومیه از تهران بالاتره
ولی خوب این نظره منه و واسش دلایلی هم دارم.
نیاز نیست که رشته مقدس شهرسازی رو به جدل میان خودتون بکشید.
از دوستان به دلیل با عصبانیت جواب دادن معذرت میخوام..................
عبادات قبول.....

تو این روزای عزیز از خدا میخوام که شما به آرزووی قلبی خودتون که دانشگاه ارومیه هست برسین....از دوستان عزیز میخوام برای این جوون دعا کنید تا به خواسته اش برسه...ان شاالله
ان شاالله همه به خواسته شون برسن اونم از نوع بهترین
ولی شما که رتبه هاتون خوبه فکر تهرون باشین دانشگاه های شهرستون رو بسپارین به رتبه های پایین
خداوند در این ماه مبارک اجرتان را دو چندان کند

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط بیوتیفول ، hesam.n
    (۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۳:۰۰ عصر)بیوتیفول نوشته است: اساتید بزرگوار: بابک خرم دین و میلان وضع رتبه و کنکورشون خوبه. شکسته نفسی می فرمایند.
    دوست عزیز منم کاملا با شما موافقم
    ولی موضوع بحث یه چیز دیگه است شما نظرتون در مورد قبولی خودتون چیست؟
    واسه خود من مهم اینه که روزانه قبول بشم هرجا شد ولی خب مسلما تهرون بهتره

پاسخ
     سپاس شده توسط بیوتیفول ، godonly.
    (۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۶:۲۰ عصر)f.shahrsaz نوشته است:
    (۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۳:۰۰ عصر)بیوتیفول نوشته است: اساتید بزرگوار: بابک خرم دین و میلان وضع رتبه و کنکورشون خوبه. شکسته نفسی می فرمایند.
    دوست عزیز منم کاملا با شما موافقم
    ولی موضوع بحث یه چیز دیگه است شما نظرتون در مورد قبولی خودتون چیست؟
    واسه خود من مهم اینه که روزانه قبول بشم هرجا شد ولی خب مسلما تهرون بهتره
    خب آرمانشهر خیلی ها دانشگاه ارومیه ست. 3
    ولی شاید قسمت باشه آدم یه جای دیگه قبول بشه یا قسمت باشه به خاطر شرایط زندگیش شبانه شهرستان قبول بشه. شاید هم اصلا قبول نشه. قسمت دیگه....18
    اون چیزی که مهمه اینه که آدم باید همیشه قدر دوستای خوبش رو بدونه. هر جا که باشه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط f.shahrsaz
    به ضرس قاطع عرض میکنم مهندسین میلان خرم دین و f.shahrsaz از بهترین جوانان این مملکت هستن. خدا حفظشون کنه. خوش به حال همکلاسیهای جدیدشون.
    البته مهندس میلان به حضورشون در دانشگاه یزد به شدت احساس نیاز میشه ولی خوشبختانه ایشون از تهران بیرون نمیرن.

پاسخ
     سپاس شده توسط f.shahrsaz
    (۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۷:۱۰ عصر)بیوتیفول نوشته است: به ضرس قاطع عرض میکنم مهندسین میلان خرم دین و f.shahrsaz از بهترین جوانان این مملکت هستن. خدا حفظشون کنه. خوش به حال همکلاسیهای جدیدشون.
    البته مهندس میلان به حضورشون در دانشگاه یزد به شدت احساس نیاز میشه ولی خوشبختانه ایشون از تهران بیرون نمیرن.
    مهندس عزیز ناامید نباش ان شاالله شما هم موفق می شین
    دعاتون می کنم
    بد ترین حالت اینه که شبانه شهرستان قبول می شین113

پاسخ
    بهترین حالت برای من تربیت مدرس

بدترین حالت شبانه یزد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط bahareh. ، foroogh.r
    بچه ها بارتبه 206 اسکیسو چنددرصد بیارم شبانه شیراز احتمالش هست قبول بشم ؟من تنها جایی که انتخاب کردم شیرازه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        لحظه شماری اعلام نتایج کنکور ارشد 94-دوشنبه 9 شهریور alireza 1 1,359 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: urbanDesign.h
        فقط تا رتبه 410 میتواند روزانه قبول شود اتفاقی جدید در نتایج کنکور 94 طراحی شهری alireza 7 3,251 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۹:۳۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        بهترین رتبه تا الان 1>>نتایج اومد>طراحی شهری=>ارشد سراسری1391 =>کارنامه و رتبه شما alireza 50 35,535 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        تعویق اعلام نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد targol.s 1 1,539 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۱۲:۴۱ صبح
      آخرین ارسال: godonly.
        شوک نتایج....رتبه 72 قبول نشده رتبه 700 تهران قبول شد alireza 35 17,863 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۱:۳۶ عصر
      آخرین ارسال: فولدینگ
        نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید alireza 52 26,777 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۱:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: فولدینگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان