امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در نیمه نخست شهریور92
من حدس میزنم مرحله دو رو نگیرن به جاش برای همه چند واحد پیش نیاز بذارن. یا هر دانشگاهی از ورودی هاش امتحان اسکیس بگیره اما کسی رو رد نکنه و فقط واسه اونایی که نمره شون پایین هست پیش نیاز بذاره. اینجوری هم کلی پول میره تو جیب آزاد هم خودشو ضایع نکرده. چون وقتی کارت داد گفت بعدا برگذار میکنیم حالا اگه نکنه حرف خودشو نقض کرده.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r ، godonly.
    طبق آخرین خبری که دیروز از مرکز آزمون گرفتم، نتایج روز 4شنبه یا 5شنبه ی این هفته اعلام میشه
    حدودآ هفته ی سوم شهریور ( 20 شهریور ) هم تاریخ امتحان مرحله ی دوم هست . تاریخ دقیق و شرایط امتحان مرحله ی دوم همزمان با اعلام نتایج اطلاع رسانی میشه!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Sahab ، godonly.
      (۱۳۹۲-۶-۸، ۰۹:۴۸ عصر)asroma08 نوشته است: طبق آخرین خبری که دیروز از مرکز آزمون گرفتم، نتایج روز 4شنبه یا 5شنبه ی این هفته اعلام میشه
      حدودآ هفته ی سوم شهریور ( 20 شهریور ) هم تاریخ امتحان مرحله ی دوم هست . تاریخ دقیق و شرایط امتحان مرحله ی دوم همزمان با اعلام نتایج اطلاع رسانی میشه!

پس حتمن مرحله دو برگذار میشه؟ مرکز آزمون اینو بهت گفت؟
      نپرسیدی پس کی نتیجه نهایی رو بهمون میدن؟

پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.
      (۱۳۹۲-۶-۸، ۱۰:۱۴ عصر)mh3 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۸، ۰۹:۴۸ عصر)asroma08 نوشته است: طبق آخرین خبری که دیروز از مرکز آزمون گرفتم، نتایج روز 4شنبه یا 5شنبه ی این هفته اعلام میشه

کلآ خیلی مبهم و چندپهلو صحبت می کنند. چندین بار با مرکز آزمون در تماس بودم.
      در اینکه نتایج 4شنبه یا 5شنبه میاد شکی نیست اما گویا هنوز تصمیم قطعی در مورد مرحله ی دوم گرفته نشده! با این حال در آخرین مکاتبه به من گفتند که همزمان با اعلام نتایج ، تاریخ دقیق آزمون مرحله ی دوم هم مشخص میشه و از کسایی که حدنصاب رو آوردن برای مرحله ی دوم از طرف دانشگاه دعوت میشه!
      کلآ با عقل جور در نمیاد در عرض 10 روز هم امتحان بگیرن، هم تصحیح کنند ؛ هم تراز بندی کنند و هم نتایج رو اعلام کنند . تازه باید ثبت نام هم انجام بشه. کلآ یک جای کار لنگ میزنه.
      فکر نکنم دانشگاه آزاد برای رشته هایی مثه برنامه ریزی و معماری که مرحله دو دارند تفاوت قائل بشه و باید همه چیز طبق برنامه ای که برای همه ی رشته ها هست ، پیش بره
      مثلآ اینکه تاریخ اعلام نتایج و ثبت نام رشته های برنامه ریزی و معماری با بقیه ی رشته ها فرق داشته باشه ، کار عقلانی و مقرون به صرفه ای برای دانشگاه ازاد نیست.
      ضمن اینکه برگزاری آزمون 10 روز دیگه عملآ به دانشجو ضرر میزنه چون 90% افراد مثل من آمادگی ندارند. اصول کار این هست که حداقل یکی دوماه قبل تاریخ امتحام معلوم باشه. ولی خوب دانشجو کمترین ارزش رو داره توی سیستم اینها!

پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.
      (۱۳۹۲-۶-۹، ۱۲:۴۲ صبح)asroma08 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۸، ۱۰:۱۴ عصر)mh3 نوشته است:

کلآ خیلی مبهم و چندپهلو صحبت می کنند. چندین بار با مرکز آزمون در تماس بودم.
      در اینکه نتایج 4شنبه یا 5شنبه میاد شکی نیست اما گویا هنوز تصمیم قطعی در مورد مرحله ی دوم گرفته نشده! با این حال در آخرین مکاتبه به من گفتند که همزمان با اعلام نتایج ، تاریخ دقیق آزمون مرحله ی دوم هم مشخص میشه و از کسایی که حدنصاب رو آوردن برای مرحله ی دوم از طرف دانشگاه دعوت میشه!
      کلآ با عقل جور در نمیاد در عرض 10 روز هم امتحان بگیرن، هم تصحیح کنند ؛ هم تراز بندی کنند و هم نتایج رو اعلام کنند . تازه باید ثبت نام هم انجام بشه. کلآ یک جای کار لنگ میزنه.
      فکر نکنم دانشگاه آزاد برای رشته هایی مثه برنامه ریزی و معماری که مرحله دو دارند تفاوت قائل بشه و باید همه چیز طبق برنامه ای که برای همه ی رشته ها هست ، پیش بره
      مثلآ اینکه تاریخ اعلام نتایج و ثبت نام رشته های برنامه ریزی و معماری با بقیه ی رشته ها فرق داشته باشه ، کار عقلانی و مقرون به صرفه ای برای دانشگاه ازاد نیست.
      ضمن اینکه برگزاری آزمون 10 روز دیگه عملآ به دانشجو ضرر میزنه چون 90% افراد مثل من آمادگی ندارند. اصول کار این هست که حداقل یکی دوماه قبل تاریخ امتحام معلوم باشه. ولی خوب دانشجو کمترین ارزش رو داره توی سیستم اینها!

حق با شماست. خدا میدونه چه خوابی برامون دیدن. اگه بخوان اسکیس رو مثلا آبان بذارن و بعد ما رو از بهمن پذیرش کنن من یکی که عمرا ثبت نام نمیکنم. بهمن دوباره کنکور سراسری میدم!
      منم فکر میکنم مرکز آزمون هنوز نمیدونه میخواد چیکار کنه و روش نمیشه بگه اسکیس نمیگیریم واسه همین جواب سربالا میده.
      اگه بخوان 21 شهریور که اولین جمعه بعد از اعلام نتایجه ، اسکیس رو بگیرن ، خیلی هم بخوان سرعت عمل داشته باشن زودتر از آبان نمیتونن کلاس ها رو شروع کنن. من فکر میکنم الآن نتیجه قبولی رو میدن و ما رو ثبت نام میکنن. بعد یه جوری اسکیس میگیرن.توی خود دانشگاه ها یا یه چیزی تو همین مایه ها.

پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.
      یه چیز دیگه: دانشگاه آزاد همینجوریشم با دو تکمیل ظرفیت به زور کلاساش رو پر میکنه. حالا اگه بخواد یه عده رو مجاز نکنه دیگه تعداد اونایی که برای مرحله دو مجاز میشن خیلی کم میشه و کسی نمیمونه که بخواد تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه. یعنی با این کار عملا دانشگاه آزاد قبر خودشو میکنه!

پاسخ
       سپاس شده توسط godonly. ، asroma08
      سلام...من خودم گیج شدم...تو خبرگزاری های میگن نیمه اول تا 15 میاد...زنگ بزنی مرکز آزمون یک چیزی میگن...سوال از طریق سامانه بپرسی یک چیز(عکس پیوست شده رو ببینید)...فعلا من سر حرف همون سناریوهای خودم هستم....ولی امیدوارم فقط شوک بهمون وارد نکنن... فقط همین

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
      پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.
      فقط باید صبر کنیم و بیخیال باشیم.
      اینجور که من فهمیدم همه داوطلبا مث ما آمادگی و حوصله ی مرحله دو رو ندارن ! :|

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۹، ۱۱:۰۹ صبح)Sahab نوشته است: سلام...من خودم گیج شدم...تو خبرگزاری های میگن نیمه اول تا 15 میاد...زنگ بزنی مرکز آزمون یک چیزی میگن...سوال از طریق سامانه بپرسی یک چیز(عکس پیوست شده رو ببینید)...فعلا من سر حرف همون سناریوهای خودم هستم....ولی امیدوارم فقط شوک بهمون وارد نکنن... فقط همین
      جالبه به من گفتند هفته ی دوم شهریور! حالا به شما گفتن نیمه ی دوم شهریور! 21
      اما مطمئناً نتایج تا 5شنبه اعلام میشه
      فعلآ بهترین کار بیخیالی هست تا نتایج بیاد ببینیم چه باید کرد! فقط امیدوارم هرچی که میشه اسکیس نداشته باشه! داشته باشه هم بعد از ثبت نام باشه و بی تاثیر باشه صرفا جهت گرفتن پول زور !

پاسخ
      آخرین خبری که من شنیدم این بود که روز قیامت همراه با کارنامه ی اعمالمون کارنامه ارشد هم میاد ! :))
      ولی خدایی آروم و بیخیال بودن اصنم ساده نیس :(

من طراحی شهری دادم انتخاب اولم علوم تحقیقاته. شما چی؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,596 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: M-Noori
        ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,347 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,219 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
        انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,390 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
        آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,473 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
        نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,497 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
        نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,315 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
        اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,233 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
        برنامه‌های درسی معماری و شهرسازی در تمام مقاطع اصلاح می‌شود Sahab 0 1,246 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۱۱:۲۶ صبح
        دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,538 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان