امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آزاد اووووووووووووووووومد
سلام عزیزم من لیسانسم آزاد قزوین بوده واقعا اونطوری که اسمش در رفته نیست ، من خودمم ارشد همونجا قبول شدم و نرفتم.

بنظرم واسه پردیس هزینه کنی بهتره.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ینی ما تکمیل ظرفیت نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اخه کی میخواین نتایجو اعلام کنن کی تکمیل ظرفیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    برای مهر ماه تکمیل ظرفیتی وجود نخواهد داشت تا آنجا که اطلاع دارم و از کسانی که امتحان اسکیس میدهند و برای نیمسال اول قبول نمیشوند،ممکن است نیمسال دوم تکمیل ظرفیت داشته باشند.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خب نمیشه که؟؟؟؟؟/
    اینطوری در حق بچه های هنر اجحاف میشه ک؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    همه تکمیل ظرفیت دارن جز ما

پاسخ
    واحد هایی که در سالهای گذشته برای تکمیل ظرفیت دانشجو میگرفتند،امسال جز انتخاب های اولیه بودند پس در واقع اجحافی نیست و سیاست جدید دانشگاه آزاد است.

پاسخ
    بچه ها می شه بگین واسه مرحله 2 برنامه ریزی شهری چی باید بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من قبول شدم اما اصلا نمی دونم چی بخونم؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      اما بنظر من هر واحدی باید دوبرابر ظرفیتش بگیره تا جبران بشه

پاسخ
      هر احتمالی وجود داره معمولا 2 تا 3 برابر ظرفیت قبولی اعلام میشه و اگر به حد نصاب ظرفیت نرسه تکمیل ظرفیت اعلام میشه.اما دیگر کنکور اسکیس برگزار نمیشود و تنها از مجاز شدگان برای اسکیس قبول خواهند شد.

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۱:۴۹ صبح)pariya-gh نوشته است: بچه می شه بگین واسه مرحله 2 برنامه ریزی شهری چی باید بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من قبول شدم اما اصلا نمی دونم چی بخونم؟
      یعنی هر واحد چندنفر میخوان قبول کنند ؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        تبریک ب تمامی دوستانی ک قبول شدن...
        پیشنهاد میکنم با توجه ب سیاست جدید دانشگاه آزاد و پیش بردن روند کنکور آزاد ب سبک وسیاق سراسری سوالات مرحله دوم کنکورهای سراسری سالهای گذشته ازمون سراسری رو حتما مرور داشته باشید ..موفق باشید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نتایج اوووووووووووووووومد hamidataee 80 37,026 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۲ صبح
        آخرین ارسال: avina7707
          تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,374 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: mina91
          هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,280 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: mina91
          بدقولی دوباره دانشگاه آزاد mahan 0 1,634 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۱:۰۷ صبح
        آخرین ارسال: mahan
          نتایج دکترا اومممممممممممممممممممممد foroogh.r 5 4,906 ۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
        آخرین ارسال: FaTyJo0oN
          خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,107 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
        آخرین ارسال: mahan
          این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,394 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
        آخرین ارسال: Sahab
          زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,415 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
        آخرین ارسال: farza
          کنکور «کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد» حذف شد MHAKBARI 0 1,807 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۰۹:۵۵ صبح
        آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان