امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم : جزئیات برگزاری مرحله دوم کنکور ارشد آزاد92-تاریخ مرحله دوم 22 شهریور
(۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۲:۵۰ عصر)rmz.mina نوشته است: یعنی اگه این اسکیس نریم؟؟ دیگه تکمیل ظرفیت ام نمیشه شرکت کرد؟
دقیقا منظور همینه....درست مثل سراسری شده
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، S.M.Far
(۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۲:۳۷ عصر)ehsan7550 نوشته است: سلام بچه ها. من تازه به جمعتون اومدم. امسال کنکور آزاد برنامه ریزی شهری قبول شدم. ولی میخام یه سال دیگه شانسمو امتحان کنم شاید دولتی قبول بشم. حالا نمیدونم چیکار کنم؟ امسال برم آزاد یا ی سال دیگه بخونم. البته امسال بدلیل مشکلاتی زیاد نخوندم و واسه سال بعد نشستن هم یخورده از آزمون تشریحی میترسم آخه لیسانسم شهرسازی نیست.
منم زیاد نخونده بودم و ی سری مشکل داشتم اما خیلیا بهم گفتن که پشت کنکور موندن سخته و همین آزاد که آوردی برو. البته سرفصل دروس و منابع ارشد که دیدم خیلی منابعش هست که باید واسه کنکور ارشد بخونیم واسه همینم تصمیم گرفتم آزادو برم در کنارش واسه سال بعد هم مطالعه داشته باشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۶، ۰۲:۳۷ عصر)ehsan7550 نوشته است: سلام بچه ها. من تازه به جمعتون اومدم. امسال کنکور آزاد برنامه ریزی شهری قبول شدم. ولی میخام یه سال دیگه شانسمو امتحان کنم شاید دولتی قبول بشم. حالا نمیدونم چیکار کنم؟ امسال برم آزاد یا ی سال دیگه بخونم. البته امسال بدلیل مشکلاتی زیاد نخوندم و واسه سال بعد نشستن هم یخورده از آزمون تشریحی میترسم آخه لیسانسم شهرسازی نیست.

سلام...اول خوش آمدین...دوم تبریک...سوم سر جلسه آزاد رو برین.هرچی هم بلد بودین و توانایی داشتین پیاده کنید....ولی برای سال بعد اگه اهل خوندن هستین و مصمم از الان شروع کنید.از لحاظ ایران شهرساز و تیم مدیریت آزموناش میگم کمکتون میکنن و تنهاتون نمیذارن.اینکه شما چقدر به برنامه ها و خوندن پایبند باشین مهمه....به سایت مرحله دوم حتما حتما سر بزنید

پاسخ
 سپاس شده توسط mahnaz_1414 ، alireza ، Brightness
(۱۳۹۲-۶-۱۶، ۱۲:۵۰ عصر)hasti2211 نوشته است: بچه ها من واقعا واسه بار چهارمه ک توتاپیک مختلف گفتم ک رشتم معماری بوده از ازمون تشریحی برنامه ریزی شهری چیزی نمیدونم
میشه راهنمایی کنید؟
تو این چند روز چی بخونیم؟

سلام
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
سوال دانشگاه آزاد و سوالات سراسری 90 و 91 همراه با جواب و جزوه برای شما همراه پکیج ایمیل می شود برای اطلاعات بیشتر با شماره 09171388783 تماس بگیرید بین 1-12 ساعت ارسال می شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness ، mahnaz_1414
من 393 تا با آخرین نفر قبولی علوم تحقیقات تهران فاصله دارم (به لحاظ رتبه ) فقط ام علوم تحقیقات تهران می خوام .... به نظر شما اسکیس شرکت کنم به امید اینکه تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات تهران قبول بشم ؟ (اسکیس بیشتر از 40 یا 50 درصد نمی تونم بزنم) یا کلا بذارم واسه سال دیگه؟

رتبه من : 541 (مجاز به امتحان اسکیس (آزاد واحد مشهد) )
تراز آخرین قبولی علوم تحقیقات تهران : 148

لطفا کسانی که این تجربه رو داشتن راهنمایی کنن خواهشااااااااا :(
واقعا موندم برای اسکیس برم یا نه :(
آخرین ارسال های من :

پاسخ
به نظرم واقعاً احمقانست هرسال قواعد بازی احمقانه تر میشه ....من از جنوب شرقی کشور پاشم برم تهران که معلوم نیست چی میشه رشتمم که شهرسازی نبوده که بتونم کاغذ رو سیاه کنم واقعا متاسفم واسه ی این حماقت ها ....کلا همه چیز به نفع تهرانیا تموم میشه. یک سوال اگر این ازمون رو نرم و انصراف بدم سال بعد میتونم دانشگاه ازاد شرکت کنم یانه ؟
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۸:۱۸ صبح)khansa نوشته است: به نظرم واقعاً احمقانست هرسال قواعد بازی احمقانه تر میشه ....من از جنوب شرقی کشور پاشم برم تهران که معلوم نیست چی میشه رشتمم که شهرسازی نبوده که بتونم کاغذ رو سیاه کنم واقعا متاسفم واسه ی این حماقت ها ....کلا همه چیز به نفع تهرانیا تموم میشه. یک سوال اگر این ازمون رو نرم و انصراف بدم سال بعد میتونم دانشگاه ازاد شرکت کنم یانه ؟
بله می تونید سال بعد هم شرکت کنید...دانشگاه آزاد منعی نداره....حتی اگه قبول نهایی هم بشید و نرید سال بعد هم امکان شرکت دارین...ا

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، S.M.Far
دوستان تو رو خدا کمکم کنید. به نظرتون با این رتبه و کارنامه من در انتخاب سومم احتمال قبولیم چقدره؟ اخه شرکت تو مرحله دوم واسم خیلی سخته و اگه احتمال قبولیم زیاد باشه می خوام شرکت کنم. تو رو خدا زود جوابم رو بدین. منظور از اون رتبه کل چیه؟ یعنی من بین کسانی که قزوین قبول شدن رتبه ام 361 شده؟ یا بین همه ی شرکت کننده ها؟

[تصویر:  80540576327018573179.jpg]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۰۸ عصر)maryam.69 نوشته است: دوستان تو رو خدا کمکم کنید. به نظرتون با این رتبه و کارنامه من در انتخاب سومم احتمال قبولیم چقدره؟ اخه شرکت تو مرحله دوم واسم خیلی سخته و اگه احتمال قبولیم زیاد باشه می خوام شرکت کنم. تو رو خدا زود جوابم رو بدین. منظور از اون رتبه کل چیه؟ یعنی من بین کسانی که قزوین قبول شدن رتبه ام 361 شده؟ یا بین همه ی شرکت کننده ها؟

مهندس این رتبه....رتبه شما در بین کسانی هست که در واحد قزوین برای مرحله دوم حد نصاب نمره رو آوردن..برای مرحله دو سوال سال قبل داخل سایت هست...یکم تمرین کنید....سرجلسه رو برید....تلاشتون رو بکنید... انشا... موفق میشید....

پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۱۴ عصر)Sahab نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۰۸ عصر)maryam.69 نوشته است: دوستان تو رو خدا کمکم کنید. به نظرتون با این رتبه و کارنامه من در انتخاب سومم احتمال قبولیم چقدره؟ اخه شرکت تو مرحله دوم واسم خیلی سخته و اگه احتمال قبولیم زیاد باشه می خوام شرکت کنم. تو رو خدا زود جوابم رو بدین. منظور از اون رتبه کل چیه؟ یعنی من بین کسانی که قزوین قبول شدن رتبه ام 361 شده؟ یا بین همه ی شرکت کننده ها؟

مهندس این رتبه....رتبه شما در بین کسانی هست که در واحد قزوین برای مرحله دوم حد نصاب نمره رو آوردن..برای مرحله دو سوال سال قبل داخل سایت هست...یکم تمرین کنید....سرجلسه رو برید....تلاشتون رو بکنید... انشا... موفق میشید....
    یعنی خیلی باید خوشبین باشم که مرحله دوم قبول بشم نه؟ من اهل تهران نیستم و یک عمل پیوند رو تو همین هفته پیش رو دارم، می خوام ببینم اگه واقعا شانس قبولی دارم در مرحله دوم شرکت کنم...
    قبول نمیشم نه؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,351 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,390 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
      آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,479 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,498 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
      نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,318 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
      اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,233 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
      خبر مهم << برگزاري كنكور سراسري مختص واحدهای پردیس برای اولین بار godonly. 4 2,130 ۱۳۹۳-۴-۲، ۰۱:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,404 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
      hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,492 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,900 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان