امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم : جزئیات برگزاری مرحله دوم کنکور ارشد آزاد92-تاریخ مرحله دوم 22 شهریور
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۲۰ عصر)maryam.69 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۱۴ عصر)Sahab نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۰۸ عصر)maryam.69 نوشته است: دوستان تو رو خدا کمکم کنید. به نظرتون با این رتبه و کارنامه من در انتخاب سومم احتمال قبولیم چقدره؟ اخه شرکت تو مرحله دوم واسم خیلی سخته و اگه احتمال قبولیم زیاد باشه می خوام شرکت کنم. تو رو خدا زود جوابم رو بدین. منظور از اون رتبه کل چیه؟ یعنی من بین کسانی که قزوین قبول شدن رتبه ام 361 شده؟ یا بین همه ی شرکت کننده ها؟

[تصویر:  80540576327018573179.jpg]

مهندس این رتبه....رتبه شما در بین کسانی هست که در واحد قزوین برای مرحله دوم حد نصاب نمره رو آوردن..برای مرحله دو سوال سال قبل داخل سایت هست...یکم تمرین کنید....سرجلسه رو برید....تلاشتون رو بکنید... انشا... موفق میشید....
یعنی خیلی باید خوشبین باشم که مرحله دوم قبول بشم نه؟ من اهل تهران نیستم و یک عمل پیوند رو تو همین هفته پیش رو دارم، می خوام ببینم اگه واقعا شانس قبولی دارم در مرحله دوم شرکت کنم...
قبول نمیشم نه؟
مهندس من این چیزایی که گفتم براساس تحلیل منطقی و واقعیت موجود بود....ولی شما از لطف خدا و کمکش نا امید نشین...احتمال قبولیتون بستگی به میزان توانایی شما در مرحله دوم داره که چند درصد می تونید بزنید(چون ضریب مرحله دو بالاست) ....اگه جا و مکان دارید و براتون سخت و غیر ممکن نیست کنکور رو شرکت کنید ... الان درها رو خودتون نبندید(چون کسی که مرحله دوم نیاد تو تکمیل ظرفیت هم شرکت داده نمیشه)... خدا رو چه دیدین شاید همه جلویی های شما دولتی قبول شده باشن و سر جلسه کنکور اصلا نیان....انشا... هرچی خیره براتون پیش بیاد.
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۱۴ عصر)Sahab نوشته است: مهندس این رتبه....رتبه شما در بین کسانی هست که در واحد قزوین برای مرحله دوم حد نصاب نمره رو آوردن..برای مرحله دو سوال سال قبل داخل سایت هست...یکم تمرین کنید....سرجلسه رو برید....تلاشتون رو بکنید... انشا... موفق میشید....
یعنی خیلی باید خوشبین باشم که مرحله دوم قبول بشم نه؟ من اهل تهران نیستم و یک عمل پیوند رو تو همین هفته پیش رو دارم، می خوام ببینم اگه واقعا شانس قبولی دارم در مرحله دوم شرکت کنم...
قبول نمیشم نه؟
من در مورد این ظرفیت بالا از چندین نفر پرسیدم. اینکه قزوین نزدیک 550 نفر رو مجاز کرده باشه بنظر درست نیست. این 550 نفر تموم کسایی نیستند که صرفآ در قزوین مجاز شدند بلکه تمام کسانی هستند که ترازشون به حدنصاب قزوین میخوره و قزوین در بین انتخاب ها 20گانه ی اونها قرار داره. یعنی از این 550 نفر شاید 150 نفر علوم تحقیقات و 200 نفر تهران مرکز قبول شده باشند و اصلا 100-150 نفر واقعا قزوین قبول شده باشند.
اما از اونجایی که تهران مرکز و علوم تحقیقات هم مطمئنا این تعداد بالا رو نمیگیره ، داوطلبین زیادی از این دو دانشگاه مردود شده و به انتخاب های پایین تر فرستاده میشن ... اگه تراز این افراد از تراز کسایی که دانشگاه قزوین قبول شدند ، بیشتر باشه ، در الویت هستند.

الان مثلا دانشگاه علوم تحقیقات یاسوج نزدیک 700 نفر انتخاب شدن ! 700تا اینجا، 500 تا قزوین، 300تا مرکز، 150تا علوم تحقیقات روی هم بالای 1500 نفر میشه درحالیکه کل شرکت کننده های برنامه ریزی شهری و منطقه ای فکر نکنم اینقدر باشه . تازه نزدیک 18 تا دانشگاه میشد انتخاب کرد . اگه قرار باشه هر دانشگاه میانگین 500 تا بگیره یعنی نزدیک 9 هزار نفر قبولی داشتیم در برنامه ریزی !

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۲۷ عصر)Sahab نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۱۴ عصر)Sahab نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۰۸ عصر)maryam.69 نوشته است: دوستان تو رو خدا کمکم کنید. به نظرتون با این رتبه و کارنامه من در انتخاب سومم احتمال قبولیم چقدره؟ اخه شرکت تو مرحله دوم واسم خیلی سخته و اگه احتمال قبولیم زیاد باشه می خوام شرکت کنم. تو رو خدا زود جوابم رو بدین. منظور از اون رتبه کل چیه؟ یعنی من بین کسانی که قزوین قبول شدن رتبه ام 361 شده؟ یا بین همه ی شرکت کننده ها؟

[تصویر:  80540576327018573179.jpg]

مهندس این رتبه....رتبه شما در بین کسانی هست که در واحد قزوین برای مرحله دوم حد نصاب نمره رو آوردن..برای مرحله دو سوال سال قبل داخل سایت هست...یکم تمرین کنید....سرجلسه رو برید....تلاشتون رو بکنید... انشا... موفق میشید....
    قبول نمیشم نه؟
    مهندس من این چیزایی که گفتم براساس تحلیل منطقی و واقعیت موجود بود....ولی شما از لطف خدا و کمکش نا امید نشین...احتمال قبولیتون بستگی به میزان توانایی شما در مرحله دوم داره که چند درصد می تونید بزنید(چون ضریب مرحله دو بالاست) ....اگه جا و مکان دارید و براتون سخت و غیر ممکن نیست کنکور رو شرکت کنید ... الان درها رو خودتون نبندید(چون کسی که مرحله دوم نیاد تو تکمیل ظرفیت هم شرکت داده نمیشه)... خدا رو چه دیدین شاید همه جلویی های شما دولتی قبول شده باشن و سر جلسه کنکور اصلا نیان....انشا... هرچی خیره براتون پیش بیاد.

آخه چون واسم اومدن به تهران سخته اینجا پرسیدم. من اسکیس رو نهایتا 30 درصد میتونم بزنم. اگر بخوایم واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم امکان قبولیم در قزوین چقدر است؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۳۱ عصر)asroma08 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۱۴ عصر)Sahab نوشته است: مهندس این رتبه....رتبه شما در بین کسانی هست که در واحد قزوین برای مرحله دوم حد نصاب نمره رو آوردن..برای مرحله دو سوال سال قبل داخل سایت هست...یکم تمرین کنید....سرجلسه رو برید....تلاشتون رو بکنید... انشا... موفق میشید....
      قبول نمیشم نه؟
      من در مورد این ظرفیت بالا از چندین نفر پرسیدم. اینکه قزوین نزدیک 550 نفر رو مجاز کرده باشه بنظر درست نیست. این 550 نفر تموم کسایی نیستند که صرفآ در قزوین مجاز شدند بلکه تمام کسانی هستند که ترازشون به حدنصاب قزوین میخوره و قزوین در بین انتخاب ها 20گانه ی اونها قرار داره. یعنی از این 550 نفر شاید 150 نفر علوم تحقیقات و 200 نفر تهران مرکز قبول شده باشند و اصلا 100-150 نفر واقعا قزوین قبول شده باشند.
      اما از اونجایی که تهران مرکز و علوم تحقیقات هم مطمئنا این تعداد بالا رو نمیگیره ، داوطلبین زیادی از این دو دانشگاه مردود شده و به انتخاب های پایین تر فرستاده میشن ... اگه تراز این افراد از تراز کسایی که دانشگاه قزوین قبول شدند ، بیشتر باشه ، در الویت هستند.

الان مثلا دانشگاه علوم تحقیقات یاسوج نزدیک 700 نفر انتخاب شدن ! 700تا اینجا، 500 تا قزوین، 300تا مرکز، 150تا علوم تحقیقات روی هم بالای 1500 نفر میشه درحالیکه کل شرکت کننده های برنامه ریزی شهری و منطقه ای فکر نکنم اینقدر باشه . تازه نزدیک 18 تا دانشگاه میشد انتخاب کرد . اگه قرار باشه هر دانشگاه میانگین 500 تا بگیره یعنی نزدیک 9 هزار نفر قبولی داشتیم در برنامه ریزی !

منم مث شما فکر میبکنم.چون این منطقی ترین حالته. ولی اگه اینجوریه چرا رتبه و وضعیت مجاز رو برای بقیه انتخاب هامون ننوشته؟ من انتخاب اولمو آوردم که علوم تحقیقاته.بعدش تهران مرکز و یزد رو زده بودم اما هیچی جلوش ننوشته. میتونست بنویسه در تمام انتخاب ها مجاز شدی!
      بهرحال اگه وضع اینطوری باشه واسه بچه های علوم تحقیقات عالیه. چون دیگه کسی با رتبه بالاتر از 148 اسکیسش هرقدرهم خوب باشه نمیتونه علوم تحقیقات قبول شه. اینجوری یه سری از رقیبای ما که اسکیس خوبی دارن از رقابت برای علوم تححقیقات حذف شدن در حالی که ما هنوز برای انتخاب های بعدیمون شانس قبولی داریم. به علاوه همین 148 نفر که مجاز شدن هم ممکنه انتخاب اولشون علوم تحقیقات نباشه. آخه بعضیا اول قزوین یا تهران مرکزو میزنن. اونوقت اونا اگه اسکیسشونو خوب بدن انتخاب اولشون رو قبول میشن. اگه انقد بد بدن که انتخاب اولشونو نیارن عمرا علوم تحقیقات هم نمیارن. درست میگم؟
      با این حساب و با توجه به اینکه یه عده هم انصراف میدن، رقابت واسه طراحی شهری علوم تحقیقات بین تعداد خیلی کمتر از 148 نفره.
      2تا سئوال هم دارم:
      1- شما رشته های نرم افزارو روانشناسی رو مثال زدی. یعنی این رشته ها امسال تو علوم تحقیقات دو برابر سال قبل پذیرش داشتن؟؟ میشه امیدوار بود که ظرفیت طراحی شهری و برنامه ریزی هم بیشتر شده باشه؟
      2- با توجه به اینکه امسال کسایی که میخوان انصراف بدن واسه اسکیس نمیان، پس لزومی نداره دانشگاه آزاد چند برابر ظرفیت رو اعلام کنه. مثلا علوم تحقیقات پارسال واسه طراحی حدود دو برابر ظرفیت رو شهریور قبول کرد و نصفشون انصراف دادن. پس فک کنم امسال تعداد زیادی رو قبول نکنن و حتی نیاز به تکمیل ظرفیت هم نباشه. درست میگم؟ ولی اگه بازم تعداد بیشتر از ظرفیت رو اعلام میکردن واسمون بهتر بود. من رتبه م 49 شده. نگرانم!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        منم 88 شدم...خیلی خیلی نگرانم...یعنی شانسم خیلی کمه واسه علوم تحقیقات؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        بچه ها من اصلا خوب نیستم.اعتماد ب نفسمو کلا از دست دادم
        با اینکه ترازو رتبم بد نیست ولی اصلا امیدوار نیستم.خیلی از مرحله دوم میترسم اصلا نمتونم بخونم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        دانشگاه آزاد هم بازی درآورده ها!!!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        کسی هست شهر قدس قبول شده باشه؟

من رتبم توی آزاد قزوین تو برنامه ریزی شهری شده 427 از 525 نفر

شانس قبولی دارم به نظر شما؟

پاسخ
        (۱۳۹۲-۶-۱۸، ۰۹:۲۳ صبح)mh3 نوشته است:
        (۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۵:۳۱ عصر)asroma08 نوشته است:
        قبول نمیشم نه؟

منم مث شما فکر میبکنم.چون این منطقی ترین حالته. ولی اگه اینجوریه چرا رتبه و وضعیت مجاز رو برای بقیه انتخاب هامون ننوشته؟ من انتخاب اولمو آوردم که علوم تحقیقاته.بعدش تهران مرکز و یزد رو زده بودم اما هیچی جلوش ننوشته. میتونست بنویسه در تمام انتخاب ها مجاز شدی!
        بهرحال اگه وضع اینطوری باشه واسه بچه های علوم تحقیقات عالیه. چون دیگه کسی با رتبه بالاتر از 148 اسکیسش هرقدرهم خوب باشه نمیتونه علوم تحقیقات قبول شه. اینجوری یه سری از رقیبای ما که اسکیس خوبی دارن از رقابت برای علوم تححقیقات حذف شدن در حالی که ما هنوز برای انتخاب های بعدیمون شانس قبولی داریم. به علاوه همین 148 نفر که مجاز شدن هم ممکنه انتخاب اولشون علوم تحقیقات نباشه. آخه بعضیا اول قزوین یا تهران مرکزو میزنن. اونوقت اونا اگه اسکیسشونو خوب بدن انتخاب اولشون رو قبول میشن. اگه انقد بد بدن که انتخاب اولشونو نیارن عمرا علوم تحقیقات هم نمیارن. درست میگم؟
        با این حساب و با توجه به اینکه یه عده هم انصراف میدن، رقابت واسه طراحی شهری علوم تحقیقات بین تعداد خیلی کمتر از 148 نفره.
        2تا سئوال هم دارم:
        1- شما رشته های نرم افزارو روانشناسی رو مثال زدی. یعنی این رشته ها امسال تو علوم تحقیقات دو برابر سال قبل پذیرش داشتن؟؟ میشه امیدوار بود که ظرفیت طراحی شهری و برنامه ریزی هم بیشتر شده باشه؟
        2- با توجه به اینکه امسال کسایی که میخوان انصراف بدن واسه اسکیس نمیان، پس لزومی نداره دانشگاه آزاد چند برابر ظرفیت رو اعلام کنه. مثلا علوم تحقیقات پارسال واسه طراحی حدود دو برابر ظرفیت رو شهریور قبول کرد و نصفشون انصراف دادن. پس فک کنم امسال تعداد زیادی رو قبول نکنن و حتی نیاز به تکمیل ظرفیت هم نباشه. درست میگم؟ ولی اگه بازم تعداد بیشتر از ظرفیت رو اعلام میکردن واسمون بهتر بود. من رتبه م 49 شده. نگرانم!
        مواردی که اشاره کردید احتمالاتی هست که من هم بهش رسیده بودم ولی فقط برای همون مورد اول به جواب منطقی رسیدم! باید دیدن دانشگاه چه خوابی دیده ...
        اما در سایر رشته ها هم دقیقآ مثه رشته ی ما ظرفیت ها بالا رفته و باعث تعجب بسیاری شده. دقیقا مثه رشته های ما در سایر رشته ها ، دانشگاه های تاپ زیر 200 نفر گرفتن ، دانشگاه های متوسط زیر 500 و شعبه های علوم تحقیقات نزدیک 1000 نفر.
        این درحالی هم هست که اونها قبولیشون قطعیه و از فردا میرن واسه ثبت نام و مثه ما مرحله ی دومی در کار نیست که بگیم تعدادی مردود میشن...
        بنده هم حدس میزنم اگه اسکیس رو کسی عالی هم بده نتونه سیر صودی داشته باشه و نهایتا همون دانشگاهی که اول قبول شده ، قبول میشه. اما کسی اسکیس پایین بزنه احتمال نزول هست...
        بله دقیقا این 148 نفر صرفآ علوم تحقیقات قبول نشدن . ممکنه قزوین یا مرکز رو انتخاب اول زده باشند و علوم تحقیقات رو اصلا نزده باشن یا به اشتباه پایین زده باشن که طبیعتا انتخاب های بالاتر رو میارن چون ترازشون بالاست.
        در ضمن این رو هم در نظر بگیر این 148 نفر خیلی هاشون از قبولی های ممتاز دانشگاه سراسری هستند و شاید اصلا هنوز کارنامه ی آزاد رو باز نکرده باشند چون دیگه براشون اهمیت نداره
        ضمن اینکه بسیاری حاضر نیستند هزینه ی سنگین رو تقبل کنند و از قبل انصراف دادن و بسیاری هم بخاطر سختی راه و مشکلاتی که دارن برای اسکیس راهی تهران نمیشن!
        با این حال نمیشه این شانس بالا رو از دست داد و از زحمت دست کشید. باید ما هم تلاش خودمون رو بکنیم و بهترین نمره ی اسکیس رو بیاریم تا دیگه شکی باقی نمونه!

پاسخ
        نی الان احتمال قبولی منم هست؟ :(

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,352 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
        آخرین ارسال: Sahab
          انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,392 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
          آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,483 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
          نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,500 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
          نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,320 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
          اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,235 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
          خبر مهم << برگزاري كنكور سراسري مختص واحدهای پردیس برای اولین بار godonly. 4 2,132 ۱۳۹۳-۴-۲، ۰۱:۱۸ عصر
        آخرین ارسال: godonly.
          اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,404 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
          hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,508 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,901 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان