امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391
واقعا متاسف شدم... به خانواده مرحومه مهندس مهدیه سعید تسلیت عرض می کنم.. صبر جمیل برای بازماندگان و اجر جزیل برای آن مرحومه مسئلت دارم.
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، مرضیه سعید
سلام از همه عزیزان که در مراسم این عزیز از دست رفته شرکت کردن کمال تشکر را دارم من دختر عمو مهدیه هستم واقعآ بهترین بود نبودش داغونمون میکنه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط barcelona ، farnoosh joon ، Brightness ، ایلیا
    سلام ممنون از همه شما عزیزان من دختر عموی مهدیه هستم مهدیه با رفتنش کمر همه ما رو شکست تنها خواهشی که دارم برای مامانش دعا کنید

پاسخ
     سپاس شده توسط farnoosh joon ، Brightness ، ایلیا ، barcelona
    خدا به مادر و بازماندگان و دوستانش صبر بده.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      http://farsnews.com/newstext.php?nn=13920623001411

پس چرا اسمشون اینجا نیست؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      که باور میکند در باغ ما داغ صنوبر را / که باور می کند افتادن سرو تناور را
      که باور میکند آسایش موج خروشان را / که باور می کند آرامش طوفان و تندر را
      در این شب ها که دیو از باختر صد آتش افروزد/که باور می کند خاموشی خورشید خاور را
      واقعا خیلی متاسفم الان که بعد ده روز از سفر اومدم و آن شدم ارزو کردم کاش هیچ وقت نمی اومدم تا این خبر رو از تو سایت نمیخوندم
      اگه سیل اشکای من دردی رو دوا میکرد هفته ها گریه میکردم تا مهدیه برگرده
      مهدیه جان برات از خدا بهترین جای بهشت رو طلب می کنم
      آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
      Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، نعیمه حیدری ، kasrak ، barcelona
      (۱۳۹۲-۶-۲۳، ۰۸:۲۷ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13920623001411

پس چرا اسمشون اینجا نیست؟
      این سوال برای منم پیش اومد
      چندبار لیستو خوندم، اما اسمشون چرا نیست؟ شاید اسم شناسنامه ایشون فرق میکنه!؟
      آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
      پاسخ
      دوستان ایشون توی سانحه اتوبوس فوت نشدن، یکی دو روز قبل این حادثه ناگوار براشون اتفاق افتاده.
      آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
      پاسخ
      عزیز از دست رفتمون تصادف کردن و متاسفانه ضربه مغزی شدن فقط واسه مامان مهدیه دعا کنید
      بهترین دختر عموم بود

پاسخ
       سپاس شده توسط foroogh.r ، barcelona
      سلام عزیزم گل پرپر شده خانواده ما تو صانحه تصادف جان خود را از دست دادن متآسفانه ضربه مغزی شدن

پاسخ
       سپاس شده توسط barcelona

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 649 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,860 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
        در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,211 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: sarayhaddadi
        رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
        انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,013 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
      آخرین ارسال: urbanDesign.h
        هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,848 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,063 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: نجران
        عضو گیری کارگروه مرحله اول برنامه ریزی/ کنکور 94 Brightness 32 5,444 ۱۳۹۳-۵-۹، ۱۰:۴۴ صبح
      آخرین ارسال: Lham.m
        مراسم 40 ام مرحومه مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران روز چهارشنبه15 آبان 1392+عکس alireza 7 3,751 ۱۳۹۳-۳-۲۷، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: najme
        جدیدترین خبر ایران شهرساز (طرح ویژه دانشجویی عضویت رایگان دو هفته ای در بهار 93) atelieahjam 1 1,109 ۱۳۹۳-۲-۱۷، ۰۸:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان