امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به اندازه ای که از سایت استفاده میکنید فعالیت میکنید؟
من روی هم رفته به اندازه استفاده از سایت سعی کردم کمک هم کنم اما فکر می کنم مشکلی که وجود داشته تو کارم اینه که روند ثابتی نداشتم یعنی یه وقتایی خیلی فعال بودم اما یه زمانی هم بوده که هیچ فعالیتی طی چند روز یا حتی هفته نداشتم که اونم بر میگرده به درگیریهای کاری،درسی و ... اما صادقانه بگم به نظرم اگر همه سعی کنیم روزی یه ارسال مفید هم داشته باشیم به جای اینکه 2روز خوب باشیم 1 روز اصلا نباشیم خیلی مفیدتر واقع میشیم و سایت فعالتری خواهیم داشت امیدوارم که از این به بعد روند آهسته اما پیوسته رو در پیش بگیرم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، ماراویا ، ایلیا ، FaTyJo0oN
سلام
من با وجود فعالیت خیلی کمی که تو این سایت داشتم قبلا خیلی زیاد از مطالبش استفاده کردم چون بخش بزرگی از مطالب سایت در رابطه با کنکور ارشد و مسائل مرتبط با اون هست نه به این معنی که به موضوعات دیگه ی شهرسازی-معماری توجه نشده باشه اما دلیل عدم فعالیت الان من تو سایت اینه که خیلی کم وقت دارم و مراجعه به سایت بیشتر در حدی است که موضوعات جدید رو چک کنم و در واقع نسبت به گذشته کمتر از مطالب استفاده میکنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، ماراویا ، FaTyJo0oN
با سلام
شاید پیش از این بیشتر استفاده میکردم که این موضوع هم برمیگرده به اوایل آشنایی و عضویتم، اما به نظر خودم الان یا بیشتر از استفادم دارم فعالیت میکنم و یا فعالیت و استفادم برابره.
شاید هر روز یا حداقل دو روز یه بار به سایت سر بزنم، ولی گه گاه و شاید بتونم بگم بیشتر مواقع اینترنتم سرعتش پایینه (داخل خوابگاه)، ترجیح میدم خیلی کم به سایت سر بزنم.
و حتی زمان هایی که به سایت سر میزنم، تمامی تاپیک هایی رو که تا اون لحظه اضافه شده، حتما نگاهی میندازم و اگه کمکی، پاسخی .... از دستم بر بیاد انجام میدم. (همون طوری که این توقع رو خودم از دیگران دارم- پاسخ به سوالاتم)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
salam sadeghane begam bishtar estefade mikonam

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام... با توجه به اینکه مقالات یا بعضی از مطالب این سایت بیشتر درسترس اعضای طلاییه و من عضو عادیم ، خیلی ازین سایت نتونستم استفاده کنم اما تا جایی که بوده فایل یا مطالبی به به نظرم ضروری بوده توی سایت قرار دادم. و ازین به بعد هم هر مطلبی که به درد بخوره قطعا قرار میدم تا بچه ها بهره ببرن. بخصوص این یکماه اخیر که توی مباحث نکات هم داریم با بچه ها همکاری میکنیمو نکات رو قرار میدیم فعالیتم بیشتر از استفاده م شده. با تشکر از سایت خوبتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من الان استفاده ای از سایت ندارم فقط هر روز میام ببینم دوستان ارسال چی دارن سوالی اگر دارن در حد سواد و توانم پاسخگو باشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، ایلیا ، ماراویا ، FaTyJo0oN
سلام، بله من تا جایی که تونستم و اطلاع داشتم جواب بچه ها رو دادم، در واقع هم از سایت استفاده می کنم و سوالاتم رو از بچه ها می پرسم و اگر هم کسی نیاز به کمک داشته باشه و در توان من باشه کمکش می کنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN
سلام. من با توجه به مشغله کاری و کنکوری بودنم روزی 20 دقیقه بیشتر فرصت نمیکنم به سایت سر بزنم و تو همین فرصت کم سعی میکنم به تایپیکهای مهم سر بزنم و اگه کمکی بتونم انجام میدم ولی بازم با این وقت کم مجبورم سرسری فقط تیترهارو بخونم. سعی میکنم بعد کنکور فعالیتم بیشتر بشه.
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، FaTyJo0oN
سلام و خسته نباشید... متاسفانه من هم به دلیل کنکوری بودنم نمی تونم زیاد فعالیت داشته باشم. انشا... اگه رتبه م خوب شد در خدمتتون خواهم بود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
متاسفانه من هم به دلیل کنکوری بودنم نمی تونم زیاد فعالیت داشته باشم 60 روز دیگه درخدمتم مخصوصا برای مطالب کنکور مرحله دوم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,584 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,451 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      طرح منطقه ای حدیث گلی 0 514 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,892 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,538 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,440 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 986 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری alireza 0 1,191 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
      شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,004 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
      چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 807 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان