امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به اندازه ای که از سایت استفاده میکنید فعالیت میکنید؟
سلام تا الان یه فایده های کمی هم رسوندم به دوستان ولی از اخر این ماه میخوام هر هفته یک کتاب از سری کتاب های مفید شهرسازی به صورت اسکن شده رو تو سایت بزارم ولی یه دوماه دیگه چون الان درگیر پروزه و امتحانات هستم
اینجا واقعا سایت خوبیه و من یه جورایی بهش مدیون هستم سعی میکنم از خجالت سایت دربیام ایشالا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، ماراویا ، FaTyJo0oN
من تقریبا هر روز به سایت سر میزنم اما به سایت اسکیس کمتر (فعالیتی هم نداشتم متاسفانه)
فعالیتم کمتر شده چون به نظر سایت بیشتر حال و هوای کنکور داره و جذابیتی برای دوستان بقیه مسائل نداره
بخش ترجمه هم خیلی فعال نیست
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، FaTyJo0oN
سلام خدمت همه من به دلیل یکسری از مشکلاتی که برام پیش اومده که مهندس دهقان در جریانن این یک ماه اخر خیلی کم فعالیت داشتم و فقط میرسیدم تاپیک ها رو چک کنم و از دوستان دیگه هم دلخورم چون خیلی از دوستان درسته که الان ارشدن و یا کنکورین ولی به تاپیک هایی که در رابطه با دروس کارشناسی میزنیم حتی سر هم نمیزنن چه برسه نظر بدن مگه خودتون یه روز تو این رتبه نبودین؟؟؟؟؟منم تلاشمو میکنم ولی خداییش سخته اینطوری امیدوارم کمی بیشتر به تالار کارشناسی کمک بشه .........برای بخش ترجمه هم من به حدود 20 نفر پیام دادم فقط 6-7 نفر جوابمو دادن که اونم به خاطر گرفتاری نتونستم پیگیری کنم و وقتی مقاله قبلی هنوز اماده نشده من مقاله جدید بدم که چی بشه؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، FaTyJo0oN
من خیلی خیلی دوست داشتم که بیام و کمک کنم. اما متاسفانه دانشگاه بهشتی برای ما ارشدها فقط دو روز خالی گذاشته و اون قدر کار داریم که اصلا نمیرسم
تابستون بشه میتونم بیام . ولی الان با اینکه خیلی دوست دارم نمیتونم. یه بار با مهندس دهقان صحبت کردم. مبنی بر پذیرش مدیریت یک تالار
اما واقعا از اینکه بپذیرم و بعد مجبور بشم عذر بیارم خیلی بیشتر خجالت میکشم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ماراویا
    سلام.باید بگم کلا فعالیتم کم شده قبول دارم .این روزها کمی سرم شلوغ شده ولی تا یک ماه دیگه ایشالا سرم خلوت میشه.ولی یه چیزی که باید بگم شاید به عنوان یک نقد سازنده این باشه که جدیدا حتی جواب سوال هام رو هم از سایت نمیتونم بگیرم شاید چون داریم به کنکور ارشد نزدیک میشیم همه تاپیک ها بیشتر حال و هوای کنکوری پیدا کرده ... .نمیگم بده خوبه ولی در حال حاضر جواب گوی سوال ها ی من نیست.البته منم خیلی دوست دارم به دوستای خوبم که امسال کنکور دارن کمک کنم به امید خدا تا چند وقت دیگه بیشتر همکاری می کنم... .
    آخرین ارسال های من :

گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ!

بی فریب خوردن ، زندگی سخت است...

"فروغ فرخ زاد"
    پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا
    سلام
    راستش تا حالا استفاده ای از مطالب سایت نداشتم، فقط چند تا پست واسه خبررسانی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا
    با سلام مدتیه بعلت مشغله کاری زیاد فعالیتم در سایت کمه ولی حقیقتش هر موقعی وارد سایت شدم و متوجه شدم کسی درخواستی داره که میتونم کمکش کنم دریغ نکردم اعم از در خواست مطلب یا سوال ولی خودم از سایت استفاده زیادی نکردم و اکثر اوقات فایلی را دانلود می کنم متوجه میشم توی آرشیو شخصی ام داشتم ولی چون فایل ارائه شده با عنوان کلی و بدون ذکر «عنوان کامل مطلب» یا«تهیه کننده آن » مطلب بوده دوباره دانلودش کردم البته علت کمی فعالیتم را با پیام خصوصی خدمتتان عرض کردم و برخی را دیگر دوستان ذکر کردند که به نمونه ای از آنها اشاره می کنم :
    توجه بیشتر سایت به کنکور و آزمون های آن در مقاطع مختلف کارشناسی ، ارشد
    جوان بودن اعضای سایت و در خواست های خیلی ابتدایی برخی از اعضا که گاها با درج عناوینی چون کمک فورررری و اورژانسی و ... جایگاه سایت را در حد یک اورزانس علمی شبانه روز ی پایین می آورد
    فقدان جذابیت در مطالب سایت برای افراد با تجربه و نسل های قدیمی تر
    فقدان مکانیزم های تشویقی مناسب برای فعالین سایت
    عدم ارتباط با مراکز علمی معتبر شهرسازی داخلی و خارجی که میتوانست هم در ارتقاء جایگاه سایت موثر واقع بشه و هم افراد علاقمند به فعالیت های علمی را به اون مراکز لینک بکنه .
    و..... که با کمی اندیشه و هم فکری و برنامه ریزی قابل رفع شدن هستند .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط dementor ، Sahab ، ماراویا ، Masih ، mohsen_khani
    سلام... خب من تا حدی از سایت کمک گرفتم ولی فعالیت خاصی نداشتم، چون از وقتی عضو شدم درگیر کنکور و ترم 6 و7 دانشگاه (همزمان) هستم و واقعا وقت کم میارم، ضمن اینکه چون تا حالا کنکور ندادم اطلاعاتی که دارم همه ش در حد تئوریه و هنوز به طوری عملی محک نخورده تا درست/غلطش مشخص شه، ولی مطمئنا اگه خودم نتیجه ی خوبی بگیرم برا سال بعد تجربه هامو در اختیار بقیه می ذارم... با بعضی از نظرات صفحه ی اول موافقم تقریبا، به نظرم نمی شه از کسی که دریافت کننده ست همون زمان توقع داشت که جبران کنه (چون اگه اطلاعات/امکانات خاصی داشت که دیگه دریافت کننده نبود!!) ولی اصولا بعد این مرحله باید جبران کرد مثلا کسی که برا کنکور امسال از بچه های سال قبل کمک گرفته به بچه های سال بعد انتقال بده داشته هاشو... حالا اینکه چرا این اتفاق نمی افته دیگه جای سوال نداره چون اینجا جهان سومه! یه فایل گذاشته می شه تعداد دفعات دانلود می زنه 400 و تعداد تشکر فقط 20!!!
    البته یه بخشی هم قسمت های غیرکنکوری سایته که من خودم شخصا خیلی علاقه دارم فعالیت کنم تو این بخش ها ولی خب همه رو موکول کردم به بعد از کنکور!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط ماراویا
      سلام و خسته نباشید.....
      وقتی اعلام همکاری میکنی و کسی توجه نمیکنه یا اصلا مطالبی که میذاری اصلا بازدید نداره یا اصلا هنوز نیازی به همکاریت ندارند مجبوری نظاره گر باشی...
      آخرین ارسال های من :

اینجام...
      دوباره...
      با خیالی شاید
      راحت تر از قبل...

قد بلندم!

اما...

نه آنقدر که ابرها را کنار بزنم

و...

سر از کار خدا دربیاورم...!
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۲۱، ۱۰:۳۰ عصر)لیلا عجملو نوشته است: سلام و خسته نباشید.....
      وقتی اعلام همکاری میکنی و کسی توجه نمیکنه یا اصلا مطالبی که میذاری اصلا بازدید نداره یا اصلا هنوز نیازی به همکاریت ندارند مجبوری نظاره گر باشی...
      سلام
      در قسمت کارشناسی کار خود را در کنار مهندس dementor آغاز کنید.
      آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,592 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,451 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        طرح منطقه ای حدیث گلی 0 514 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: حدیث گلی
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,893 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,540 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,441 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 986 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
        خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری alireza 0 1,191 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
        شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,004 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
        چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 807 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان