امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه اول برای کنکور برنامه ریزی93،ساعت 12ظهر 20/خرداد/1392
سلام 
منم هستم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۲۱، ۰۸:۰۶ صبح)fateme6696 نوشته است: سلام 
    منم هستم
    سلام
    خوس اومدین
    خودتونو معرفی کنید
    لینک های گذاشته شده رو دانلود کنید
    مشتاقانه منتظر نظراتتون هستیم

(۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۵:۱۲ عصر)bahareh نوشته است: منم جز اين گروه بدونيد چون با اين وضع فكر نكنم جاي خوبي قبول بشم
    :dodgy:
    شما قبولی بهاره خانم:)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۲۱، ۰۸:۰۶ صبح)fateme6696 نوشته است: سلام 
    منم هستم
    سلام لطفا در تاپیک زیر درخواست دهید تا عضو کارگروه شوید.
    http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=548
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    manam mikhastam eftekhar bedam basham valiiiii,,,,,,,,,,,,,
     too harjaye in site mikhay ozv beshi bayad pool bedi

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۴-۲۱، ۱۲:۱۸ عصر)elnaz.h نوشته است: manam mikhastam eftekhar bedam basham valiiiii,,,,,,,,,,,,,
       too harjaye in site mikhay ozv beshi bayad pool bedi
      سلام دوست محترم. ازاینکه افتخار ندادید به ما و شرکت نکردید، بسی ناراحت شدیم. اما اگر انتقادی دارید،جاش اینجا نبود.حالا که پست منحرف شد،بذارید براتون توضیح بدم که توی سایت، ما پولی برای دسترسی به فایل های ویژه نمیگیریم. ما در قبال داشتن فعالیت و ارسال فایل های مفید به اعضا عضویت ویژه اهدا می کنیم. موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ای:huh: بابااااااااااا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      تو رو خدا منم می خوام با برنامه پیش برم .می دونم خیلی دیر شروع کرده ام ولی تورو خدا کمکم کنید ممنون میشم.آقای اسدی من خیلی وسواسی هستم در طول یه هفته 10 بار برنامه ای که برای خودم گذاشته ام رو عوض میکنم تو رو خدا شما به من برنامه بدید تا از همون پیروی کنم و برنامه ام رو عوض نکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام مهندس اسدی.کمکم کنید.میخوام طبق برنامه پیش برم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        خانمها و آقایان تازه وارد:
        اصلا نگران نباشید.خیلی از ماهه هم که یه مدته شروع کردیم نتونستیم با برنامه پیش بریم .بیشتر برنامه رو میتونیم بگیم که رفع اشکال و راهنمایی دوستان هست که فوق العاده کمک کننده هست.پس با آرامش و طبق برنامه پیشنهادی (با یه کم سرعت بیشتر) پیش برید.ماها هم مثل شماییم.
        موفق و پیروز باشین!!!!!:D

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        man kheyli negaranam.... tamame vaqtemun raft bara entezare natijeye konkur...!!!! yeki biad mano be masiri ke hame daran miran hol bede! aslan dar jaryane barnamehaei ke darid mikhunid nistam man:huh::(

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          جلسه چهارم کنکور برنامه ریزی-10 مهر92 reza2asadi 4 1,783 ۱۳۹۲-۷-۲۵، ۱۰:۳۹ عصر
        آخرین ارسال: reza2asadi
          جلسه برای دوستان که ازمهر شروع میکنن reza2asadi 4 1,844 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۷:۰۱ عصر
        آخرین ارسال: mahan
          جلسه دوم برای کنکور برنامه ریزی93، reza2asadi 33 5,027 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۹:۰۸ عصر
        آخرین ارسال: mariii
          پارالل جلسه اول-بیاین بگین بخندین حالشو ببرین reza2asadi 166 13,375 ۱۳۹۲-۵-۱۳، ۱۲:۰۳ عصر
        آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: