امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93
دوستان بهتون نوید میدم که تو کلاس ها هیچ خبری نیست و اکثر کسانی که رفتن کلاس و موفق شدن تلاش خودشون و جو درسی و رقابتی بوده که ایرانشهرساز با کمک خدا و دوستان این جو رو براتون با کمک خودتون فراهم میکنه با این تفاوت که به شما به چشک چاه نفت نگاه نمیشه:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام،من کارشناسی معماری خوندم...توزمانی که تو تابستون داشتم کتاب محیط های پاسخده وکلانشهر تهران وسکونتگاههای خودروی رو خوندم،بنظرتون چطوره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مهندس جلسه آغاز شده لطفا در این تاپیک مجددا بفرمایید
    http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...03#pid2403

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۰۹:۰۴ عصر)adibnia نوشته است: سلام،من کارشناسی معماری خوندم...توزمانی که تو تابستون داشتم کتاب محیط های پاسخده وکلانشهر تهران وسکونتگاههای خودروی رو خوندم،بنظرتون چطوره؟
    دوست عزیز لطفا توی تاپیک مربوطه خودتون رو معرفی کنید

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...03#pid2403

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    پنج شنبه بعدظهر من سرکارمیرم بخدا دوست دارم فعالیت کنم اگه برسم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۱۲، ۰۸:۵۴ صبح)tahura1580 نوشته است: پنج شنبه بعدظهر من سرکارمیرم بخدا دوست دارم فعالیت کنم اگه برسم
    جلسه جمعه بود دوست عزیز.حتما تاپیکهارو چک کنید... ایشالا در جلسه دوم حضور پیدا خواهید کرد

پاسخ
    منم خوشحال میشم کمکی بکنم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۵، ۰۵:۲۰ عصر)M.Noori نوشته است: منم خوشحال میشم کمکی بکنم
      ممنون از شما مهندس نوری..دلمون واستون تنگ شده بود... حتما باعث افتخار ماست :)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      Wink سوالات کنکور 93 لو رفت Brightness_mybb_import61176 258 17,125 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۸:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,113 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد rezvan87 43 6,116 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۹:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
        جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93.... forough.r_mybb_import61197 108 8,901 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: mina91_mybb_import61338
        کنکوری های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری URBAN 98_mybb_import61188 12 2,997 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۶:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
        تالار ویژه برای اعضای بسیارفعال>کارگروه برنامه ریزی Brightness_mybb_import61176 0 3,061 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۸:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان