امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93
سلام
تا اینجا اتفاق نظر روی 5 شنبه بوده ولی گویا مهندس جوشقانی حضور ندارند احتمالا جلسه جمعه تشکیل بشه.دوستان نهایتا تا امشب میتونن نظرات خودشون رو بیان کنند...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان اگه همه با 5شنبه موافقن من برنامه رو بهم نزنم ولی من اون موقع تو قطارم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۹، ۱۲:۴۰ عصر)f.j نوشته است: دوستان اگه همه با 5شنبه موافقن من برنامه رو بهم نزنم ولی من اون موقع تو قطارم.
نه این چه حرفیه! مگه میشه شما نباشید مهندس اگه بچه ها مشکلی نداشته باشن میذاریم جمعه....آقای مهندسم که مشکلی ندارن

پاسخ
اگر جمعه شب همگی بتوانند ساعت 10 یا 9 جلسه باشد مشکلی نیست.
تشکر میکنم از مدیران مرحله اول بخاطر تلاش و پیگیری منظم و همینطور آرزوی موفقیت دارم برای همه اعضا.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
شب باشه که همه به نوعی بیکار باشن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون از نظراتتون ...
تاریخ اولین جلسه گروه طراحی شهری 93 جمعه ساعت 22
دوستان حتما حضور پیدا کنید...

پاسخ
سلام، می خواستم بپرسم جلسه online هست؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۱۰، ۰۹:۰۴ صبح)hanaly نوشته است: سلام، می خواستم بپرسم جلسه online هست؟
    بله راس ساعت 10 همه حضور پیدا می کنند و بحث صورت میگیره

پاسخ
    سلام،خیلی ممنون که همچین برنامه ای گذاشتین،چون خیلیا شهرستان هستن مثل من...اگر بخوایم بصورت جمعی بخونیم،لطفا زمانی بزارین که ما کتابارو تهیه کنیم.خیلی ممنون عزیزان:heart:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۵-۱۱، ۱۲:۱۴ عصر)adibnia نوشته است: سلام،خیلی ممنون که همچین برنامه ای گذاشتین،چون خیلیا شهرستان هستن مثل من...اگر بخوایم بصورت جمعی بخونیم،لطفا زمانی بزارین که ما کتابارو تهیه کنیم.خیلی ممنون عزیزان:heart:
      سلام دوست عزیز
      هدف ما موفقیت همه ی بچه هاست فارغ از بعد مکانیشون.شما مثل بقیه بچه ها با کارگروه پیش برین و توصیه هایی که میشه رو انجام بدین قطعا نتیجه میگیرین

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      Wink سوالات کنکور 93 لو رفت Brightness_mybb_import61176 258 17,188 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۸:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,115 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد rezvan87 43 6,142 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۹:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
        جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93.... forough.r_mybb_import61197 108 8,961 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: mina91_mybb_import61338
        کنکوری های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری URBAN 98_mybb_import61188 12 3,004 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۶:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
        تالار ویژه برای اعضای بسیارفعال>کارگروه برنامه ریزی Brightness_mybb_import61176 0 3,061 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۸:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان