امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93....
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۴۸ عصر)fi.sa نوشته است: مهندس ببخشید اگه کتاب تاریخ شکل شهر و سیر اندیشه ها رو بخونم برای تاریخ کافیه یا باید تاریخ پاکزاد رو هم بخونم؟ کتاب سلطان زاده رو چه طور؟
همه رو باید بخونید مهندس  شار تا شهرم فراموش نشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۴۸ عصر)adibnia نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۴۳ عصر)forough.r نوشته است: مهندس من سری قبل هم بهتون گفتم به قسمت منابع ارشد توی قسمت طراحی شهری برین باور کنین این منابع ناقص نیست و مورد تایید رتبه های خوب کنکور هستش...
حقیقتا رشته های غیر مرتبط باید خیلی تلاششون رو بیشتر کنن ولی چیز محالی نیست و بارها دیدیم رتبه های خوب لیسانسشون غیر مرتبط بوده. به خصوص رشته ما که کنکورش بیشتر حفظی هستش متاسفانه. ایشالا موفق باشی
آره منابعو برداشتم,ولی تو هر مبحث از 4تا منابع فقط 3تاشو دارم,همون یکی بهم استرس میده...یعنی مطالب تو 1مبحث اینقد پراکندس یا همپوشانی دارن؟؟؟
لطفا لیست کتبی که دارید را در سایت قرار دهید تا بررسی شود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۵۴ عصر)URBAN 98 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۴۳ عصر)forough.r نوشته است: مهندس من سری قبل هم بهتون گفتم به قسمت منابع ارشد توی قسمت طراحی شهری برین باور کنین این منابع ناقص نیست و مورد تایید رتبه های خوب کنکور هستش...
حقیقتا رشته های غیر مرتبط باید خیلی تلاششون رو بیشتر کنن ولی چیز محالی نیست و بارها دیدیم رتبه های خوب لیسانسشون غیر مرتبط بوده. به خصوص رشته ما که کنکورش بیشتر حفظی هستش متاسفانه. ایشالا موفق باشی
آره منابعو برداشتم,ولی تو هر مبحث از 4تا منابع فقط 3تاشو دارم,همون یکی بهم استرس میده...یعنی مطالب تو 1مبحث اینقد پراکندس یا همپوشانی دارن؟؟؟
نه مهندس اصلا استرس نداشته باشین شما قرار نیست تمام کتابارو بخونین که همیشه چندین کتاب باقی میمونه که مطمین باشین اگه کتابای مهم رو بخونبن احتمال سوال اومدن از سایر کتابا 10 درصد بیشتر نیست نگران نباشید کلا به حواشی توجه نکنید. رمز موفقیت آرامشو تمرکزه

پاسخ
یه کتاب بحرینی فک کنم اسمش تحلیل نظریه های معاصر هس...اون اصلا پیدا نمیشه. چقد مهمه خوندنش؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۵۳ عصر)forough.r نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۴۸ عصر)fi.sa نوشته است: مهندس ببخشید اگه کتاب تاریخ شکل شهر و سیر اندیشه ها رو بخونم برای تاریخ کافیه یا باید تاریخ پاکزاد رو هم بخونم؟ کتاب سلطان زاده رو چه طور؟
    مهندس  برای شروع  دوباره دیره ؟ من خیلی ناامیدم چون فکر میکردم امسال قبولشم چون اسکیس رو به نظرم خوب زده بودم و منتظر جواب بودم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سیمای شهر
      شارتا شهر
      سیراندیشه ها1 2 3
      تئوری شکا شهر
      محیط های پاسخده
      فرآیند طراحی شهری
      تحلیل فضای شهری
      شبکه ارتباطی در طراحی شهری
      شهزسازی معاصر اعتضادی
      سبک شناسی پیرنیا
      معماری اسلامی
      مبانی ومفاهیم معماری غرب
      اهل کجا هستیم
      کلانشهر تهران
      جلد1 2 4 جنگجو
      جزوه های خانه شهرسازان
      سبز شهرداریها
      زیبایی شناسی در معماری
      کند وکاو
      تاریخ شهر پاکزاد
      موندم چطوری بخونم؟همش قسمتی ز 1کتاب میخونم بعد رهاش میکنم میرم سراغع یکی دیگه...الان تقریبا همشو ناقص خوندم...ولی میترسم 2باره خونی کنم.چون میترسم هیچکدوم یادم نیاد!!!:(

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۰۵ عصر)fi.sa نوشته است:
        (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۰:۵۳ عصر)forough.r نوشته است:
        مهندس  برای شروع  دوباره دیره ؟ من خیلی ناامیدم چون فکر میکردم امسال قبولشم چون اسکیس رو به نظرم خوب زده بودم و منتظر جواب بودم
        برای شروع حتی اگه از مهر هم شروع کنین دیر نیست خیلی خوبه شما دوباره به حال عادی برگشتین و تصمیم خودتون رو گرفتین. امسال یه انتقام اساسییییییییی میگیرید ایشالا

پاسخ
        (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۰۱ عصر)haleh abedin نوشته است: یه کتاب بحرینی فک کنم اسمش تحلیل نظریه های معاصر هس...اون اصلا پیدا نمیشه. چقد مهمه خوندنش؟
        شدیداااااااااااااااا مهمه حتما از دوستانتون یا حتی کتابخونه گیر بیارین من به همه دوستام قرض دادم این کتاب رو هر کی اصفهانه میتونه از من بگیره در خدمتم

پاسخ
        اتفاقا شنیدم این کتاب جلد دوش تو راهه نمیدونم به کنکور امسال میرسه یا نه حتما از کتابفروشیها پی گیر باشین. از کتابهای جدید خیلی سوال میاد هر ساله

پاسخ
        (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۰۸ عصر)adibnia نوشته است:
        سیمای شهر
        شارتا شهر
        سیراندیشه ها1 2 3
        تئوری شکا شهر
        محیط های پاسخده
        فرآیند طراحی شهری
        تحلیل فضای شهری
        شبکه ارتباطی در طراحی شهری
        شهزسازی معاصر اعتضادی
        سبک شناسی پیرنیا
        معماری اسلامی
        مبانی ومفاهیم معماری غرب
        اهل کجا هستیم
        کلانشهر تهران
        جلد1 2 4 جنگجو
        جزوه های خانه شهرسازان
        سبز شهرداریها
        زیبایی شناسی در معماری
        کند وکاو
        تاریخ شهر پاکزاد
        موندم چطوری بخونم؟همش قسمتی ز 1کتاب میخونم بعد رهاش میکنم میرم سراغع یکی دیگه...الان تقریبا همشو ناقص خوندم...ولی میترسم 2باره خونی کنم.چون میترسم هیچکدوم یادم نیاد!!!:(
        مهندس من کسایی که نامیدنو خیلی دعوا میکنما ;)به هیچ عنوان مطلب یا کتابیو نصفه نیمه نذارین به هییییییییییچ عنوان
        شما طبق روشی که گفته شده با مرور بخونین مطمین باشین چیزی یادتون نمیره من قول میدم بت.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        Wink سوالات کنکور 93 لو رفت Brightness_mybb_import61176 258 17,188 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۸:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: Brightness
          برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,115 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد rezvan87 43 6,142 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۹:۵۰ عصر
        آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
          تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,572 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۰:۱۴ عصر
        آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
          کنکوری های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری URBAN 98_mybb_import61188 12 3,004 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۶:۰۲ عصر
        آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
          تالار ویژه برای اعضای بسیارفعال>کارگروه برنامه ریزی Brightness_mybb_import61176 0 3,061 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۸:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: