امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه چهارم کارگروه طراحی 93
(۱۳۹۲-۶-۲۸، ۱۲:۰۳ عصر)zeytoon نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۲۷، ۰۸:۴۸ عصر)forough.r نوشته است: سلام دوستان عزیز
خسته نباشیددددددددددد... تابستونم تموم شد و حالا 4 ماه وقت دارین برای ادامه ی هدفتون

1) بچه ها تاحالا چند کتاب رو به صورت کامل تموم کردین؟؟؟؟؟ با دوره یا بی دوره؟؟؟

2) تخصیص دروستون به چه صورتی بوده؟؟؟( باید 4 مبحث به طور همزمان و تقریبا به یک اندازه خونده شده باشن)

3) زبان رو چه کردید؟؟؟ چه چیزایی خوندین و دورتون برای کلمات و معنی پسیجها به چه صورتی بوده؟؟

4) چه کتابی بوده که سخت بوده و ازش میترسیدین واسه همین گذاشتینش واسه مهر به بعد؟؟؟

5)هر کی کتاب تازه چاپ شده ای رو پیدا کرده لطفا معرفی کنه تا همه برن تهیه کنند...

6) هر سوال جا مونده ای که دارین رو بفرمایید....

7) کیا تاحالا چیزی نخوندن و میخوان از مهرماه شروع کنن؟( راهنمایی برای برنامه ریزی گفته میشه )
سلام
1-هیچ کدوم
2-هیچی اینم:D
3-بازهم هیچ
4- من از مبانی نظری خیلی میترسم
5- رفتم کتاب بخرم، کتاب قرن شهری رو هیچ جا نداره حتی پرهام و پیام و گفتن چاپ نمیشه. چطوری میشه پیداش کرد؟
6- از مهر میخوام شروع کنم...
7-حاضر!
سلام.
مشکلی نیست.. فقط بعد از مهر نباید حتی 1 روز رو از دست بدین البته اگه رتبه زیر 100 مد نظرتونه... کسایی که از مهر میخوان شروع کنن بیشتر کتب درجه 2 رو بهتره کنار بذارن ولی کتب درجه 1 همگی خونده بشه... از 2 الی 3 مبحث مختلف توی هفته درس قرار بدین دوره هم فراموش نشه. زبان هم که هر روز بخونید... دقیقا مبانی از درساییه که خیلی رتبرو جابه جا میکنه چون اکثرا کم میزنن این درسو ...دقیقا این درس به منم خیلی کمک کرد... کتب که گفته شده برای این درس کفایت میکنه بخونید درصد بالایی میزنید.
-منظورتون قرن شهریه بحرینیه؟؟؟ این کتاب خیلی نفیسه و مثالهاش خیلی کمک کنندست نمیتونم بگم 100% کنکوریه ولی خوندنش خالی از لزف نیست.. قسمت مثالهاشو گذری نگاه کنید... اگر اصفهان هستید من میتونم بتون قرض بدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۳۴ عصر)a.s نوشته است:
خسته نباشیددددددددددد... تابستونم تموم شد و حالا 4 ماه وقت دارین برای ادامه ی هدفتون

2) تخصیص دروستون به چه صورتی بوده؟؟؟( باید 4 مبحث به طور همزمان و تقریبا به یک اندازه خونده شده باشن)

3) زبان رو چه کردید؟؟؟ چه چیزایی خوندین و دورتون برای کلمات و معنی پسیجها به چه صورتی بوده؟؟

4) چه کتابی بوده که سخت بوده و ازش میترسیدین واسه همین گذاشتینش واسه مهر به بعد؟؟؟

5)هر کی کتاب تازه چاپ شده ای رو پیدا کرده لطفا معرفی کنه تا همه برن تهیه کنند...

7) کیا تاحالا چیزی نخوندن و میخوان از مهرماه شروع کنن؟( راهنمایی برای برنامه ریزی گفته میشه )
1.من هیچ کتابیو تموم نکردم .همش نصفه :(+ با دوره 
7. میخوام از مهر شروع کنم
مشکلی نیست مهندس . فقط چک کنید مطالبی که خوندین از 4 تا درس توش باشه.. خیلی خوبه که با دوره خوندین..هر هفته برنامه بریزین و با انرژی بخونید..

پاسخ
خیر اصفهان نیستم
کتابشم جایی نیست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۴۳ عصر)forough.r نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۳۴ عصر)a.s نوشته است:

1.من هیچ کتابیو تموم نکردم .همش نصفه :(+ با دوره 
7. میخوام از مهر شروع کنم
مشکلی نیست مهندس . فقط چک کنید مطالبی که خوندین از 4 تا درس توش باشه.. خیلی خوبه که با دوره خوندین..هر هفته برنامه بریزین و با انرژی بخونید..
بله  گفته بودین از هر 4 مبحث بخونین ، از 4 مبحث هست.... چشم :rolleyes:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۴۳ عصر)zeytoon نوشته است: خیر اصفهان نیستم
    کتابشم جایی نیست
    نگران نباشید احتمال سوال اومدن ازش کمه شاید 1 شایدم هیچی... زیاد کنکوری نیست ولی کتاب جدیدیه من خودم خوندمش

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      جلسه ششم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 3 1,425 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۱۷ صبح
    آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
      جلسه پنجم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 59 7,704 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۸:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: saminta_mybb_import61252
      عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه طراحی شهری مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 38 6,270 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۷:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: tahura1580
      تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393 alireza 5 2,422 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۵:۲۷ عصر
      جلسه سوم کارگروه طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 5 2,037 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۱۷ عصر
      جلسه دوم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 41 6,426 ۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۹:۴۸ عصر
      تاریخ برگزاری دومین جلسه کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,269 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: adibnia
      جلسه اول کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 58 8,259 ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۳:۱۸ عصر
      معرفی مدیر جدید کارگروه مرحله اول طراحی شهری alireza 7 2,603 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
      برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش طراحی شهری alireza 2 1,562 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان