امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه پنجم کارگروه طراحی شهری 93
(۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۰۷ عصر)forough.r نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۰۶ عصر)adibnia نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۰۳ عصر)forough.r نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۱۵، ۰۹:۵۵ عصر)simin نوشته است: salam .shabeton bekhair.rastesh man azmon aval naresidam azmon bedam.ama zaban tu tabestun 25 reading khondam ama hala hich .khaili bade?
سلام شبتون بخیر
لطفا فارسی تایپ کنید مهندس ممنون
خیلی خوب... حتما هفته ای 1 الی 2 درس حسین فرهادیو دقیق با تمتمی کلمات جدید بخونید.... 25 تا خوبه آفرین ادامه بدین با انرژی بیشتر
توی آزمونهاهم به جامعه اماریو رتبه و اینجور چیزا توجه نکنین.... حتی اگه نرسیدین با بقیه بچه ها همزمان آزمون بدین واسه خودتون تایم بگیرین و شرایط آزمون رو شبیه سازی کنید و هی از خودتون آزمون بگیرین.... البته الان خیلی توصیه نمیکنم اینکارارو نزدیک به  کنکور مثلا آذرماه به صورت مداوم شروع کنین خیلی در کاهش استرس کمک میکنه
سلام؛من 504 رو میخونم؛متاسفانه کتاب فرهادی پیدا نکردم  :huh:
504 خوبه ولی اصلا کافی نیست بیشتر مقدمه ست مهندس
حتما پیداش کنید این کتابو... اصفهان هستین؟؟؟؟
نه مهندس؛من بوشهر هستم:(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۱۱ عصر)adibnia نوشته است:
    (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۰۷ عصر)forough.r نوشته است:
    (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۰۶ عصر)adibnia نوشته است:
    (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۰۳ عصر)forough.r نوشته است:
    (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۰۹:۵۵ عصر)simin نوشته است: salam .shabeton bekhair.rastesh man azmon aval naresidam azmon bedam.ama zaban tu tabestun 25 reading khondam ama hala hich .khaili bade?
    سلام شبتون بخیر
    لطفا فارسی تایپ کنید مهندس ممنون
    خیلی خوب... حتما هفته ای 1 الی 2 درس حسین فرهادیو دقیق با تمتمی کلمات جدید بخونید.... 25 تا خوبه آفرین ادامه بدین با انرژی بیشتر
    توی آزمونهاهم به جامعه اماریو رتبه و اینجور چیزا توجه نکنین.... حتی اگه نرسیدین با بقیه بچه ها همزمان آزمون بدین واسه خودتون تایم بگیرین و شرایط آزمون رو شبیه سازی کنید و هی از خودتون آزمون بگیرین.... البته الان خیلی توصیه نمیکنم اینکارارو نزدیک به  کنکور مثلا آذرماه به صورت مداوم شروع کنین خیلی در کاهش استرس کمک میکنه
    سلام؛من 504 رو میخونم؛متاسفانه کتاب فرهادی پیدا نکردم  :huh:
    504 خوبه ولی اصلا کافی نیست بیشتر مقدمه ست مهندس
    حتما پیداش کنید این کتابو... اصفهان هستین؟؟؟؟
    نه مهندس؛من بوشهر هستم:(
    به سایتای خرید اینترنتی کتاب سر بزن حتما پیدا میکنی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ببخشید من رتبم 137 شد بیشترم بخاطر زبان به نظرتون کلاس برم تاثیری داره تو بهتر زدن؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۲۰ عصر)simin نوشته است: ببخشید من رتبم 137 شد بیشترم بخاطر زبان به نظرتون کلاس برم تاثیری داره تو بهتر زدن؟
      تو این مدت کم کلاس فقط وقتتون رو میگیره به خصوص که تو کنکور چنتا سوال بیشتر از گرامر نمیاد... شما تا میتونید لغت یاد بگیرین و ازونها واسه ترجمه متن استفاده کنید به تدریج درک مطلبتون یه طوری که حتی خیلی از لغاتم بلد نباشین بلا میره و راحت مفهوم متن رو میفهمین تا بتونین به سوالاتش ج بدین

پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۲۷ عصر)forough.r نوشته است:
      (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۲۰ عصر)simin نوشته است: ببخشید من رتبم 137 شد بیشترم بخاطر زبان به نظرتون کلاس برم تاثیری داره تو بهتر زدن؟
      تو این مدت کم کلاس فقط وقتتون رو میگیره به خصوص که تو کنکور چنتا سوال بیشتر از گرامر نمیاد... شما تا میتونید لغت یاد بگیرین و ازونها واسه ترجمه متن استفاده کنید به تدریج درک مطلبتون یه طوری که حتی خیلی از لغاتم بلد نباشین بلا میره و راحت مفهوم متن رو میفهمین تا بتونین به سوالاتش ج بدین

مرسی از راهنماییتون

پاسخ
      من کتاب جدید جیزی پیدا نکردم  یعنی جیزی جاپ نشده یا من نمیدونم؟

پاسخ
      سلام مهندس.وقتتون بخیر.مرسی از وقتی که میذارن.یه چندتا سوال داشتم.

1.جایی خوندم کتاب هویت شهر تنها 80 صفحه ی اولش مهمه.صحت داره؟

2.جدول های کتاب محیط پاسخده مهمه برای مطالعه؟

3.فرمول ها و مسئله هاش چطور؟

4.اینکه راجع به برگه های طراحی صحبت کرده کمی منو نگران کرده.

5.مهندس مطالعه ی خوب منابع پیشنهادی خودتون رتبه ی تقربی چند میشه بدست آورد؟زمانم محدوده.

6.عنوان دقیق کتاب آقای جنگجو رو که ذکر کرده بودید می فرمایید.
      بازم یه دنیا ممنون.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        الفبای روانشناسی محیط برای طراحان شهری کتاب جدید دکتر جهانشاه پاکزاد هست!!

پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۴۵ عصر)adibnia نوشته است: الفبای روانشناسی محیط برای طراحان شهری کتاب جدید دکتر جهانشاه پاکزاد هست!!
        مرسییییی

پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۴۵ عصر)adibnia نوشته است: الفبای روانشناسی محیط برای طراحان شهری کتاب جدید دکتر جهانشاه پاکزاد هست!!
        یه سری از کتابها جدید هستن ولی با نگاه کزدن به سرفصلهای اون کتاب مشخصه که کتاب کنکوریی نیستش... نظرم در مورد این کتابم همینه سر فصلهارو ببین حتما بعد خریداری کنید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          جلسه ششم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 3 1,426 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۱۷ صبح
        آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
          عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه طراحی شهری مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 38 6,273 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۷:۴۲ صبح
        آخرین ارسال: tahura1580
          جلسه چهارم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 94 9,086 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۲:۲۵ عصر
          تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393 alireza 5 2,422 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۵:۲۷ عصر
          جلسه سوم کارگروه طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 5 2,040 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۱۷ عصر
          جلسه دوم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 41 6,431 ۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۹:۴۸ عصر
          تاریخ برگزاری دومین جلسه کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,270 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۴۱ عصر
        آخرین ارسال: adibnia
          جلسه اول کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 58 8,260 ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۳:۱۸ عصر
          معرفی مدیر جدید کارگروه مرحله اول طراحی شهری alireza 7 2,603 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۵۴ صبح
        آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
          برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش طراحی شهری alireza 2 1,562 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۴۱ عصر
        آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان