امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه پنجم کارگروه طراحی شهری 93
(۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۱:۰۹ عصر)forough.r نوشته است:
(۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۱:۰۷ عصر)simin نوشته است: مهندس بنظرتون با ازمونای ایرانشهرساز جلو رفتن کافیه؟یا موسسات دیگه ام لازمه؟
این که چه موسسه ای باشین اصلا مهم نیست... مهم اینه با برنامه پیش برینو بخونین و سر آزمونها بینید که مطالب رو بلدین و میتونین تحلیل کنیدو ج بدین.... میتونین سوالات موسسه های مختلف رو پیدا کنید و از خودتون آزمون بگیرین... هر چی بیشتر سوالات مختلف ببینید خیلی خوبه

از کجا میتونیم سوالارو پیدا کنیم مهندس؟:huh:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۰:۵۷ عصر)adibnia نوشته است: من وقتی سیر اندیشه1 رو میخوندم؛مثلن دیدم از سوریا شهر خطی تا هاوارد با کتاب منشور آتن تقریبا یکسانه...خیلی لذت بخش بود؛جمله هایی که نقل قول از یزرگان بودو حدس میزدم؛خستگیم در میرفت...:)
    :blush: بله اینجوری تازه دوره ام میشه .. هر چی بیشتر پیش برین میبینین خیلی چیزا تکرار مکرراته و مطالب ملکه ذهنتون میشه دیگه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    1.اینکه آزمون بدیم خیلی مهمه؟اگه خودمون بخونیم و تست بزنیم به نظرتون کافی نیست؟
    2.اگه بخوایم تست بزنیم کتابای تیت خانه شهرسازان خوبه یا کیمیا فکر؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      من توتابستون  کتابارو همش تیکه تیکه ونصفه میخوندم,چون خیلی استرس داشتم,اما اومدم واینو توجلسات بیان کردم...توصیه های مهندس, forough و مهندس urban خیلی کمکم کردن...واقعا از شما مهندسین عزیز تشکرمیکنم؛:blush:

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام. از کجا میشه تشخیص داد کتاب کنکوری یا نه؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۱:۲۰ عصر)Aarghavan نوشته است: 1.اینکه آزمون بدیم خیلی مهمه؟اگه خودمون بخونیم و تست بزنیم به نظرتون کافی نیست؟
          2.اگه بخوایم تست بزنیم کتابای تیت خانه شهرسازان خوبه یا کیمیا فکر؟
          1) اگه تو آزمونها شرکت نکردین لااقل حتما سوالات رو بگیرین و بعدا ج بدین تستهارو با بازه زمانی هم بزنید ولی الان زوده نگران نباشی
          2) اینجور سوالاتو تو خصوصی بپرسین تا تبلیغ نشه مهندس منم راحت بتونم ج بدم مرسی

پاسخ
          مهندس اگه از اول مهر شروع کرده باشیم جای امیدواری هست؟:D

پاسخ
          (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۱:۳۷ عصر)Aarghavan نوشته است: مهندس اگه از اول مهر شروع کرده باشیم جای امیدواری هست؟:D
          امید که همیشه هست
          برنامه فشرده تر میشه و باید تلاش بیشتری کنید ولی کار نشد نداره ;)

پاسخ
          (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۱۱:۲۶ عصر)haleh abedin نوشته است: سلام. از کجا میشه تشخیص داد کتاب کنکوری یا نه؟
          سلام.. وقتی سرفصلهای کتاب رو میبینید متوجه میشید... مثلا در حوزه تحلیل فضای شهری میبینید یه کتاب به ابعاد کیفیتها یا تحلیل دوره های مختلف و ... پرداخته... اگه چیزیو نمیدونید و شک دارین سر فصل رو اینجا بذارین من به صورت دقیق ببینیم و هم از دوستانم میتونم دقیقتر بپرسم براتون

پاسخ
          مهندس با این وقت کم مگه چقد میتونیم زبان بخونیم و لغت حفظ کنیم؟بعدش کتابای دیگه ام هست.پیشنهادتون چیه؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            جلسه ششم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 3 1,427 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۱۷ صبح
          آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
            عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه طراحی شهری مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 38 6,273 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۷:۴۲ صبح
          آخرین ارسال: tahura1580
            جلسه چهارم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 94 9,087 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۲:۲۵ عصر
            تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393 alireza 5 2,422 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۵:۲۷ عصر
            جلسه سوم کارگروه طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 5 2,040 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۱۷ عصر
            جلسه دوم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 41 6,432 ۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۹:۴۸ عصر
            تاریخ برگزاری دومین جلسه کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,270 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۴۱ عصر
          آخرین ارسال: adibnia
            جلسه اول کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 58 8,260 ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۳:۱۸ عصر
            معرفی مدیر جدید کارگروه مرحله اول طراحی شهری alireza 7 2,603 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۵۴ صبح
          آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
            برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش طراحی شهری alireza 2 1,562 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۴۱ عصر
          آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان