امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چیدمان جدید را نظر دهید
به نظرم اینطوری هم خوبه، تا نظر بقیه دوستان چی باشه!
برنامه ریزی شهری و منطقه ای
برنامه ریزی مسکن
طراحی شهری
مدیریت شهری
سایر مقالات
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۱۱:۱۸ عصر)Brightness نوشته است: به نظرم اینطوری هم خوبه، تا نظر بقیه دوستان چی باشه!
برنامه ریزی شهری و منطقه ای
برنامه ریزی مسکن
طراحی شهری
مدیریت شهری
سایر مقالات
معماری را اضافه کنیم یا اینکه جدا باشه؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
واقعا باید بخاطر همه زحماتتون تشکر کرد به نظر من که خیلی خوب شده واقعا این تغییر لازم بود
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
مهندس دهقان، چیدمانی که برای دانشگاه مجازی------->تالار کارشناسی شهرسازی طراحی شده رو برای تالارهای کارشناسی ارشد و دکترا هم بذارید، اگر دوستان موافق باشند.

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۰۶:۲۵ عصر)Brightness نوشته است: مهندس دهقان، چیدمانی که برای دانشگاه مجازی------->تالار کارشناسی شهرسازی طراحی شده رو برای تالارهای کارشناسی ارشد و دکترا هم بذارید، اگر دوستان موافق باشند.
چیدمان کارشناسی هم کمی ایراد داره و آموزش ها باید یکی شود و به بخش آموزش منتقل شود.
مهندس برایتنس هدف در این چیدمان این است که شخصی که به سایت رجوع میکند در نگاه اول بتواند موارد درخواستی اش را براحتی پیدا کند.
نظر شما؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ماراویا
به نظر منم چیدمان الان خیلی بهتر،قبلیه گنگ بود
خیلی ممنونم از مهندس دهقان بابت زحمتای بی دریغشون
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۱۲:۱۸ صبح)haydariyan نوشته است: به نظر منم چیدمان الان خیلی بهتر،قبلیه گنگ بود
خیلی ممنونم از مهندس دهقان بابت زحمتای بی دریغشون
تشکر از شما
در لینک زیر نیازی به اضافه کردن دسته بندی دیگری نیست؟

پاسخ
چیزی رو ندیدم که از قلم افتاده باشه بازم بررسی میکنم اگه موردی به نظرم رسید مطرح میکنم
بازم ممنون

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۱۲:۳۲ صبح)haydariyan نوشته است: چیزی رو ندیدم که از قلم افتاده باشه بازم بررسی میکنم اگه موردی به نظرم رسید مطرح میکنم
بازم ممنون
دلیل حساسیت اینه که حدود 20 هزار فایل باید منتقل شود و وقت زیادی را خواهد گرفت نمی خواهیم بعدا مورد انتقاد مجدد قرار گیریم.
لطفا شما و دوستان با دقت بیشتری بررسی کنید و مواردی را که باید حذف یا اضافه شود را اعلام کنید.

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۱۲:۴۳ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۱۲:۳۲ صبح)haydariyan نوشته است: چیزی رو ندیدم که از قلم افتاده باشه بازم بررسی میکنم اگه موردی به نظرم رسید مطرح میکنم
بازم ممنون
دلیل حساسیت اینه که حدود 20 هزار فایل باید منتقل شود و وقت زیادی را خواهد گرفت نمی خواهیم بعدا مورد انتقاد مجدد قرار گیریم.
لطفا شما و دوستان با دقت بیشتری بررسی کنید و مواردی را که باید حذف یا اضافه شود را اعلام کنید.

با سلام مهندس دستتون درد نکنه خوبه اما نمیخوام اغراق کرده باشم با عرض پوزش یه عرض کوچکی داشتم اینکه دسته بندی گروهها و موضوعات خوبه اما یه کم به نظر میاد که فونت نوشته ها کمی تو چش میزنه چطوری بگم فکر کنم زیاد جذب نمیکنه شاید خسته کننده به نظر برسه اگه فونت نوشته ها رو کمی صریح تر ش بکنی به نظر بهتر بشه البته ببخشین که جسارت کردم این یه نظر شخصیه میتونین هم نادیده بگیرین فقط گفتم که شاید مفید واقع بشه در غیر اینصورت نظر خودتون باز مهمه البته مهندس فقط مربوط به فونت نمیشه حالا شاید فونت ها خوب انتخاب شده باشه به نظر من شاید به خاط رنگ صفحه زیر نوشته هاست که یه کم تیرگی و روشنی باعث ایجاد براقیت شده و شاید چش رو اذیت کنه
با تشکر
آخرین ارسال های من :

هدف در چند قدمی ماست.هرکس که بخواهد به اندازه لیاقتش به آن نزدیکتر شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، dementor ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,275 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,155 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,881 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  همین حالا وب لاگ خود را اینجا بسازید iranblag.com atelieahjam 1 923 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  وبلاگ های بروز شده را اینجا ببینید(urbanblog.ir) alireza 20 5,628 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر
  لینک های حجیم را اینجا بزارید تا مستقیم شوند و دانلود راحتتری داشته باشید alireza 0 746 ۱۳۹۳-۵-۱، ۰۳:۱۲ عصر
  تیجه نظر سنجی در سایت sadatmirmoradi 0 1,092 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: sadatmirmoradi
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,602 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
  گوش دهید...ویژه روز پدر leila 1 1,473 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۵:۳۸ عصر
  حاضرید عکسی از خودمان را در این تاپیک آپلود کنیم!! alireza 58 19,777 ۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۸:۱۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان