امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این درصد ها چطور هستن؟
آره منم تقریبی گرفتم، چون می دونم بیشتر از اینا نمی شه.. همینقدرم چون خیلی آسون بود تونستم بزنم
فقط زبانو خودم چک کردم..

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من که از همون اول بهتون گفتم نا کلید نهایی نیومده به هیچ کلیدی نمیشه اطمینان کرد.مثلا شاخص بیرونی مسکن معلومه که بعد خانوار میشه ولی تو این کلید یک گزینه دیگه رو گذاشته.امسال کنکور ما سیاه لشکر زیاد داشت زیاد ترس به دلتون راه ندید تو او کلاس که من برای امتحان بودم اون طور که می دیدم هیچکی چیزی نزده بود مثلا اگه من 28 مباحث زده بودم بقیه 4 یا 5 تا زده بودن.هیچ نگران نباشید.
    آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۳۴ عصر)meysam rezaei نوشته است: من که از همون اول بهتون گفتم نا کلید نهایی نیومده به هیچ کلیدی نمیشه اطمینان کرد.مثلا شاخص بیرونی مسکن معلومه که بعد خانوار میشه ولی تو این کلید یک گزینه دیگه رو گذاشته.امسال کنکور ما سیاه لشکر زیاد داشت زیاد ترس به دلتون راه ندید تو او کلاس که من برای امتحان بودم اون طور که می دیدم هیچکی چیزی نزده بود مثلا اگه من 28 مباحث زده بودم بقیه 4 یا 5 تا زده بودن.هیچ نگران نباشید.

حالا ازین 28 تا چندتا درست داری؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      22 تا رو یقین دارم درسته 6 تا دیگه رو مثل خودت گذاشتم تا کلید بیاد.واسه همین اونا رو غلط برای خودم حساب کردم تا کلید رو ببینم.مثلا شروع برنامه ریزی رو من یه جایی خونده بودماز شروع تهیه طرح جامع برای تهران بوده ولی فعلا غلط حسابش کردم تا کلید اصلی رو ببینم.

پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۵۶ عصر)meysam rezaei نوشته است: 22 تا رو یقین دارم درسته 6 تا دیگه رو مثل خودت گذاشتم تا کلید بیاد.واسه همین اونا رو غلط برای خودم حساب کردم تا کلید رو ببینم.مثلا شروع برنامه ریزی رو من یه جایی خونده بودماز شروع تهیه طرح جامع برای تهران بوده ولی فعلا غلط حسابش کردم تا کلید اصلی رو ببینم.

این اشتباهه، اولین طرح جامع بندر لنگه بوده، مهندس ادیبی انجام دادن
      همون آبادانی و مسکن 42 میشه

پاسخ
      دوستان عزیز خواهشا تا اومدن کلید سوالات هیچگونه پیش داوری و درصد گیری نکنید

بذارید کلید بیاد بعد یه تاپیک درست کنید درصداتونو بذارید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      خودمم میدونم بندر لنگه بوده شروع طرحهای جامع رو نه ازمون نخواسته بود ازمون شروع برنامه ریزی رو خواسته بود حالا زیاد روش حساس نشو بزار تا کلید بیاد.

پاسخ
       سپاس شده توسط mina91
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۹:۲۰ عصر)hamidataee نوشته است: دوستان عزیز خواهشا تا اومدن کلید سوالات هیچگونه پیش داوری و درصد گیری نکنید

عزیزم اگه شما دوست نداری تو تاپیک نیا، بذا وقتی درصدات اومد وارد کن؛ بغرعااااان

پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۹:۲۳ عصر)dostvandi نوشته است:
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۹:۲۰ عصر)hamidataee نوشته است: دوستان عزیز خواهشا تا اومدن کلید سوالات هیچگونه پیش داوری و درصد گیری نکنید

عزیزم اگه شما دوست نداری تو تاپیک نیا، بذا وقتی درصدات اومد وارد کن؛ بغرعااااان

ایشون پارسال درصداشون اومده رتبشونم زیربیست بود ....تجربه دارن که می گن

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Brightness ، CJ-07
        من با استادام سوالارو چک کردم درصدام اینا شد :(((
        زبان 26
        مباحث 52
        مبانی نظری 42
        تاریخ 16
        تحلیل 44
        علی آباد کتولم قبول نمیشم -_-
        آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
        در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          درخواست غیر رایگان کتاب سیر اندیشه ها moni_utopia 0 15,972 ۱۳۹۶-۸-۱۵، ۰۴:۵۹ عصر
        آخرین ارسال: moni_utopia
          ایده ها و طرحهای جان لنگ baran_666 1 1,049 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۴:۳۷ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          گردآوری فعالیت های پیشین هر روز یک سوال در این تایپیک romisa 48 9,436 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۰۸:۴۱ صبح
        آخرین ارسال: romisa
          گزارش:نتیجه اعتراض به نتایج ارشد(اسکیس).ممنون بچه ها بابت همکاری urbanDesign.h 10 4,652 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۶:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          15 نامه امضا شده تا این لحظه....آخرین مهلت روز اعتراض urbanDesign.h 14 3,767 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۱۲:۵۴ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          خیلی مهم << اعتراض خود را در این سایت اعلام کنید godonly. 9 2,989 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۱۱:۴۹ صبح
        آخرین ارسال: romisa
          با دوستداران واقعی ایران شهرساز در این تاپیک آشنا شوید alireza 11 3,758 ۱۳۹۳-۲-۸، ۱۲:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: mitra shahrsaz
          درخواست مصبوات شورای عالی برای رنگ کاربری ها در جی آی اس hamid_shahrsaz 0 1,142 ۱۳۹۳-۱-۲۰، ۱۰:۵۸ صبح
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
          شرکت در کنفرانس ها moni_utopia 3 1,447 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان