امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۴۸ عصر)urban design93 نوشته است: khahesh mikonam:)d
dar morede manabe too ye khode site hast va ziad rajebesh sohbat shode man ishala age vaght beshe base har dars joda joda manabeye zaroori mohem va mostahabio migam ta berim jelo,

darmorede zaban inke man az mordad zabano shoro kardam va payiz faghat test taghriban kar mikardam,zaban hamam dar hade sefre kamel bood

اوکی مرسی

منابع که بله همون طور گفتید توسایت هست ولی میدونید که منابع اونقدر زیاده آدم همیشه پی اینه کدوماش بهتره منم واسه همین پرسیدم چون آدم گیج میشه کدومو اول بخونه کدومو حذف کنه

مثلا کتاب شوای یا کتابای لینچ تئوری شکل شهر و سیمای شهر چقدر توصیه می کنید بخونیم؟؟

من زبانم در حد صفر نیست امسالم که آزمایشی شرکت کردم حدود 40 45 زدم ...شما توصیتون برای من چیه اگه از الان بخوام زبان رو شروع کنم

خودم با خودم فکر کردم تا اردیبهشت ماه لغاتو دوباره تقویت کنم .بعد اون همزمان تست لغت کار کنم و درک مطلب .نظرشما چیه؟؟؟؟

در ضمن شما نظرتون برا شروع از الان چیه البته یه برنامه سبک که فشار نیاد در حد روزی 3 4 ساعت ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    hagh ba shomast rajebe manabe ke ishala man be tafkike har dars khedmateton migam be moghash,darmorede ketabayi ke esm bordid hichkodomo pishnahad nemikonam!!hala badan be tafkik migam khedmateton

zaban ham khoshhalam ke zabaneton khobe vali vel nakonid man khodam azmonaye azmayeshio zaban balaue 70 mizadam vali khob jave konkor va tartibe chineshe testa hameye ina tasir mizare be shedat

vaghte besiar ziadi darin va motmaen bashin age ba alaghe kar konid kheilii lezat bakhshe va natije migirid.

manam moafegham ke felan ta mitonid bare loghatetono bala bebarid:)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۰۱:۰۴ عصر)urban design93 نوشته است: hagh ba shomast rajebe manabe ke ishala man be tafkike har dars khedmateton migam be moghash,darmorede ketabayi ke esm bordid hichkodomo pishnahad nemikonam!!hala badan be tafkik migam khedmateton

zaban ham khoshhalam ke zabaneton khobe vali vel nakonid man khodam azmonaye azmayeshio zaban balaue 70 mizadam vali khob jave konkor va tartibe chineshe testa hameye ina tasir mizare be shedat

vaghte besiar ziadi darin va motmaen bashin age ba alaghe kar konid kheilii lezat bakhshe va natije migirid.

manam moafegham ke felan ta mitonid bare loghatetono bala bebarid:)

ممنون پس ما منتظریم مهندس :)

پس من فعلا لغاتو تقویت می کنم

یه خواهش دیگه شما که لطف میکنید منابعتونو می زارید اگه امکانش هست جزوات مکمل موسسات که فکر میکنید مفیده رو هم معرفی کنید

با تشکر

پاسخ
    سلام
    خسته نباشید
    به شما تبریک می گم
    فقط کلید پاسخها رو چطوری بدست آوردید؟اگر امکانش هست کلید رو بزارید چون سایت سنجش هنوز کلیو پاسخنامه رو ارائه نداده
    با تشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.
      mamnoon.
      kilidharo man joda joda gereftam zaban ro joda az yek ostade zaban ghesmate gramero loghat va takhasosiaram be soorate joda va az manabe ,5shanbe sanjesh kilidaro mizare behtare sabr konim ta onmoghe chon darsadaye manam hatman ye mokhtasar jabejayi daran

پاسخ
      تبریک مهندس. واسه مرحله 2 میشه بیایید تو سایت تخصصی اسکیس ایران شهرساز به ماها کمک کنید با هم بریم جلو واز راهنمایی هاتون استفاده کنیم
      آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
      در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
      اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
      پاسخ
       سپاس شده توسط Saeedm ، a.rahmani?
      moteasefane toye skis nemitonam komaki bokonam ,rajebe rotbeye 1ki ham nemishe enghad ba ghateeyat sohbat kard be nazare khodam bayad sabr kard ta natijeha biad,man khodam omidvaram 1besham vali ta natijeha bayad sabr kard ya laaghal ta 5shanbe ke kilidhaye ghatee biad

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، a.rahmani?
      سلام تشکر از ]قای مهندس دهقان و تشکر و تبریک به شما که تجربه هایی رو که برا به دست آوردنش روزها تلاش کردید رو بی منت در اختیارمون میزارید باشد که استفاده کنیم انشا...
      1-بابت راهنمایی درمورد زیان ممنون!!!تاریخ رو مبحث به مبحث بخونیم یا کتاب به کتاب؟اول ایران یا جهان؟ از الان طود نیس خوندن تاریخ
      2-سوالای ارشد معماریو تستاشو بزنیم؟(آخه گاها میگن سوالای طراحی شهری با رویکرد معماری طراحی میشه)
      3-من هر کتابیو که میخونم خلاصه بر میدارم(تو کتاب نه های لایت میکنم نه زیر نقاط خط میکشم) با اینکه این کتابا رو اولین باره میخونم به نظرتون اولین بار که کتابو میخونم و خلاصه بر میدارم درسته؟
      4-زمون خوندن سیر اندیشه ها کیه؟(منظورم یه تعداد کتاب بخونیم بعد اونارو تا پیش زمینه داشته باشیم یا نیازی نیس؟
      بابت طولانی بودن عذرم رو پذیرا باشید
      آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza
        1.tarikhe iran va jahan ro bayadkenare ham bekhonid
        2.na,soalaye arshade memario soraghesh nardi chizayi ke az memari too ketabaye shahrsazi hast kafie
        3.kholase bardari baraye dafeye aval nis,dafeye aval rokhani va khatkeshi dafeye dovom mazhik dafeye sevom faghat kholase bardari az nokati ke hanoo hefz nakardid ya midonid badan faramosh mikonid ya nokteye kheili khasie
        3.inke bazi jaha seyre andisheharo 1.5monde be konkoor dars midan eshtebahe faheshie harchi zoodtar va bishtar seyre andisheha bekhonid behtare

پاسخ
         سپاس شده توسط sardarekord ، Saeedm
        رفیق من زبان 56 اینا زدم بقیه را 40 به جز مبانب که 30 زدم. طراحی شهری. می تونی تخمین بزنی؟؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            شما اطلاع دارید برای قبولی تو علم و صنعت چه رنبه ای نیازه ؟ alireza 0 1,912 ۱۳۹۳-۲-۲، ۱۰:۲۹ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            دزخواست راهنمایی مداوم برای ارشد برنامه ریزی شهری از یک مشاور dabagh 1 1,549 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۳:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: ایلیا
            راهنمایی برنامه مطالعاتی کنکور saharava 4 2,223 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۲۷ عصر
          آخرین ارسال: m.marziye
            معرفی دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری پردیس کیش ali50 1 1,932 ۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۶:۱۳ عصر
          آخرین ارسال: ali50
            درخواست و راهنمای استفاده از چه منابعی برای آزمون کارشناسی ارشد معماری mohammad_sat 2 2,192 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۱۲:۱۶ عصر
          آخرین ارسال: MHAKBARI
            جریان پذیرش بدون کنکور دقیقا چیه؟! soheilarch 19 9,123 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۱:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: sara: arch87
            برنامه ریزی شهری و منطقه ای یا مطالعات معماری.کمککککککککک mozafari 1 2,050 ۱۳۹۱-۷-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: .Utopia
            درخواست منابع كنكور ارشد دانشگاه سراسري در رشته ي معماري+جزوات معماري دانشگاه تهران cheshandaz 1 2,768 ۱۳۹۱-۴-۳، ۰۳:۴۱ عصر
          آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان