امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب کنکور ارشد اومد.......
(۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۷:۴۰ عصر)Saeedm نوشته است: با سلام به همه
و تشکر از مهندس دهقان و سایر دوستان
خدا را شکر میکنم رتبه ام 4[/b] شد
[تصویر:  iranshahrsaz.com_saeedm.jpg]
خیلی عالی مهندس. تبریک فراوان .
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، najme
تبریک به آقا سعید و همه دوستان و تشکر از جناب اقای مهندس دهقان و میلانی و همه اعضای خوب سایت واسه زحماتشون................ اینم درصدای من که اگه سر جلسه یه کم بیش تر دقت می کردم بهتر میشد
زبان 0
مباحث 51.11
مبانی48.89
تاریخ 88
امار58.67
رتبه 62

با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان عزیزم تو مرحله 2. ایشالا همه جدی تر واسه اون مرحله بخونیم و جبران بشه. من خیلی ها رو دیدم که مرحله اولو بد زدن ولی تو مرحله 2 طوری جبران کردن که شاید خودشونم باورشون نشده... پس بیاید همه امیدوار باشیم......... هنوز کنکور تموم نشده دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، sasan_arzani ، haydariyan
(۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۷:۵۵ عصر)تیلور نوشته است: تبریک به آقا سعید و همه دوستان و تشکر از جناب اقای مهندس دهقان و میلانی و همه اعضای خوب سایت واسه زحماتشون................ اینم درصدای من که اگه سر جلسه یه کم بیش تر دقت می کردم بهتر میشد
زبان 0
مباحث 51.11
مبانی48.89
تاریخ 88
امار58.67
رتبه 62

با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان عزیزم تو مرحله 2. ایشالا همه جدی تر واسه اون مرحله بخونیم و جبران بشه. من خیلی ها رو دیدم که مرحله اولو بد زدن ولی تو مرحله 2 طوری جبران کردن که شاید خودشونم باورشون نشده... پس بیاید همه امیدوار باشیم......... هنوز کنکور تموم نشده دوستان

تبریک مهندس تیلور عزیز 41

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۷:۴۷ عصر)327 نوشته است: منم به سعید عزیز تبریک میگم و البته چهارشنبه شب قراره ازش شیرینی بگیریم :دی
خوبه كه يادم انداختي شيريني بگيرم ازش.ايشالا بعد امتحان مرحله 2 بچه هاي دانشگاه تهران بايد شيريني بدن در حد لاليگا كاري كنم سعيد پشيمون شي تك رقمي شديWs17
آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، Brightness ، haydariyan
(۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۷:۴۹ عصر)saharof نوشته است: با تبریک به همه دوستان
من رتبه ام 590 هست طراحی شهری
با چند درصد اسکیس شانس قبولی تو مرحله 2 رو دارم
خیلی مهمه دوستان کسایی که میدونن لطفا جواب بدن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خیلی ممنون مهندس عزیز

پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm ، Brightness
    مهندس سعید عزیز گل کاشتی ایشالا دانشگاه تهران.........................................

پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm ، Brightness
    می شه بگین اسکیس رتبه رو چند درصد بالا پایین می کنه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۸:۰۱ عصر)saharof نوشته است:
    (۱۳۹۳-۲-۲۱، ۰۷:۴۹ عصر)saharof نوشته است: با تبریک به همه دوستان
    من رتبه ام 590 هست طراحی شهری
    با چند درصد اسکیس شانس قبولی تو مرحله 2 رو دارم
    خیلی مهمه دوستان کسایی که میدونن لطفا جواب بدن

پاسخ
    اسکیس میتونه صدها رتبه در رتبه های بالا و دهها رتبه در رتبه های زیر 200 جا به جا کنه
    رتبه 240 با اسکیس 85 رسید 44 دانشگاه تهران
    رتبه 98 با تشریحی تحلیلی خوب یک رقمی شد
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، CJ-07 ، haydariyan ، godonly.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ از اول دی/ برگزاری یک آزمون Sahab 0 515 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
    آخرین ارسال: Sahab
      تکلیف ثبت نام در کنکور دکتری 96 مشخص شد/ بازگشت هزینه ثبت نام آزاد Sahab 0 475 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
    آخرین ارسال: Sahab
      خبر ویژه نتیجه ازاد اومد raoof 6 1,837 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۵:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: کرمانشاه
      اطلاعیه زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سراسری سال 1394 raoof 0 1,676 ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: raoof
      مهم <نتایج آزمون ارشد ناپیوسته مجازی و پردیس های خودگردان امشب ساعت 22 godonly. 1 1,371 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۲:۲۵ صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از 27 مهرماه godonly. 1 1,789 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت و نحوه‌ برگزاري آزمون دوره فراگير ارشد leila 0 1,048 ۱۳۹۳-۶-۲، ۰۳:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: leila
      اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد در هفته اول و دوم شهریور godonly. 0 948 ۱۳۹۳-۵-۲۴، ۱۱:۰۶ عصر
      ثبت نام 11 هزار و 764 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد پردیس ها !! godonly. 5 2,353 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۰۴:۳۸ عصر
      مهم >> ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 آغاز شد godonly. 1 1,465 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۱۱:۱۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان