امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه گرایش طراحی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 9000 تست
امکان خرید بانک تست برای هر دو گرایش فراهم شد شما میتوانید با توجه به اشتراک سه درس هر دو گرایش را با هم خرید کنید که قیمت آن را به جای 20000 فقط 15000 قرار داده ایم.
داوطلبینی که قبلا یکی از گرایش ها را خریداری کرده اند میتوانند با افزایش موجودی از این لینک به میزان 5000 تومان و سپس دادن پیام خصوصی به بنده یا ارسال پیام((خرید بانک تست هر دو گرایش))به 09171388783 سوالات را دانلود کنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
خرید هر دو بانک با 25 درصد تخفیف

پاسخ
طرح جدید ایرن شهرساز و لغو ادامه آزمون های آنلاین 94

پاسخ
up...

پاسخ
سلام
من بانک تست رو خریدم ولی رمز های داده شده برای هر بخش باز نمیشه
باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام الان یکی از فایلها را دانلود و با رمز ارسالی تست میکنم

پاسخ
تست ایران شهرساز و پارسه با ارور مواجه شد که بررسی و مجددا آپلود میشود یا رمز بررسی می شود مباحث از گروه طبقه بندی شده بدون ارور باز شد
بقیه را تست نکردم چون با همراه هستم
فردا همه را تست و از طریق همین تا پیک و پیامک به شما اطلاع خواهم داد
بابت مشکل پیش آمده عذرخواهی میکنم

پاسخ
داطلبینی که خرید کردند با ارور باز شدن مواجه نشدند؟

پاسخ
سلام
مجددا همه فایلها با حجم حدود 210 مگابایت در 5 پارت آپلود شد.
دوستانی که در باز شدن فایلها مشکل داشتند دانلود کنند و برای دریافت رمز طبق ارسال اول اقدام کنند.
با تشکر

پاسخ
سلام ممنون از بررسی
ولی من تستهای طبقه بندی شده و پردیس کیمیا رو کجا باید دانلود کنم؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,935 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,234 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,336 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,155 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,584 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان