امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه گرایش طراحی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 9000 تست
قسمت دوم:حجم 57.3 مگابایت در حالت zip
این فایل مجددا آپلود شد.
با تشکر از گزارش دهنده
آخرین ارسال های من :

پاسخ
باسلام
من بازهم نتوانستم از فایل ها استفاده کنم
آیا امکان دارد فایل قابل استفاده برای من ایمیل شود؟
فردا ازمون دارم و منتظرم
ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۱۷، ۱۲:۴۹ عصر)townscape نوشته است: باسلام
    من بازهم نتوانستم از فایل ها استفاده کنم
    آیا امکان دارد فایل قابل استفاده برای من ایمیل شود؟
    فردا ازمون دارم و منتظرم
    ممنون

سلام
    همه لینک ها مستقیم هستند و با سرعت بالا دانلود می شوند و بهتر از ایمیل می باشد ضمنا حجم بالای 200 مگ فایلها امکان ایمیل را ما گرفته است.

پاسخ
    مهندس دهقان من بانک تست رو چند روز پیش خریداری کردم اما هنوز لینک دانلود تست دانشگاه آزاد و ایران شهرساز رو برام باز نمیشه که دانلود کنم و با توجه به اینکه من تو آزمونا هم ثبت نام کردم بانک تست سایت رو میخام
    مشکل کجاس؟
    آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۱۸، ۱۲:۵۲ عصر)h@bn@m$ نوشته است: مهندس دهقان من بانک تست رو چند روز پیش خریداری کردم اما هنوز لینک دانلود تست دانشگاه آزاد و ایران شهرساز رو برام باز نمیشه که دانلود کنم و با توجه به اینکه من تو آزمونا هم ثبت نام کردم بانک تست سایت رو میخام
    مشکل کجاس؟
    سلام
    دو تا لینک ایران شهرساز و دانشگاه آزاد را باید یکی از خریداران قدیمی در سایت آپلود کنند.
    یا اینکه منتظر بمونید در هفته جدید مجددا ادیت و قرار دهم.
    ضمنا آزمون امروز 18 مهر 93 که ساعت 18 طبق برنامه آغاز خواهد شد از تست های تالیفی ایران شهرساز خواهد بود که در بانک تست نیست و میشه بعنوان ارزیابی آن را در نظر گرفت و همین تست را در لینک اول در چند روز آینده با پاسخ تشریحی قرار می دهم.

پاسخ
    خوب مشکلی نیست..پس آزمون رو شاید ندم یا همینجوری نگاهی کردم چون هیچی هم نخوندم ...پس به محض حل شدن این مشکل اطلاع بدید تا دانلود کنم
    ممنون

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    از دوستانی که بانک تست طراحی رو خریدن میشه خواهش کنم که برای من تستای ایران شهرساز و دانشگاه آزاد رو آپلود کنن.من بسته رو خریدم اما این دو گزینه رو نشد دان کنم.....مدیر سایت هم در جریان هستن

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    سلام منم بانک تست طراحی شهری رو الان خریدم .باید همهه رو دان کنم ت بتونم فایلا رو باز کنم؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۳:۵۱ عصر)arch111 نوشته است: سلام منم بانک تست طراحی شهری رو الان خریدم .باید همهه رو دان کنم ت بتونم فایلا رو باز کنم؟

سلام
      میتوانید بعد از دانلود هر قسمت باز کنید رمز هم که بعد از پیام ک شما همان لحظه ارسال شد

پاسخ
       سپاس شده توسط arch111
      سلام. من امروز این پکیجو خریداری کردم. به این شماره ۰۹۱۷۱۳۸۸۷۸۳، طبق گفته خودتون پیامک زدم ولی هنوز رمزی دریافت نکردم.
      لطفا رسیدگی کنید.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,910 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,229 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,284 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,505 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,701 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,547 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,557 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان