امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه بروزرسانی و رفع مشکلات قبلی
سلام
خوشبختانه در نسخه جدید مشکل دانلود با سرعت بالا و امکان توقف و مکث افزوده شد و البته امکاناتی دیگر
البته مشکلاتی در این چند روز خواهیم داشت که به مرور و با گزارش شما رفع خواهیم کرد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness
با عرض سلام آقای مهندس دهقان گرامی

تشکر از افزودن امکانات جدید ، صفحه نخست سایت با شکل و طرح قبلیش به نظرم بهتر بود ، امکان دیدن از 1500 ارسال را داشتیم و نحوه چیدمان مطلوبی داشت و الان گزینه های پائین صفحه ( آمار ارسال کنندگان در روز و ماه و سال ) اومده بالا و فضای ارسال های سایت را اشغال کرده.

متاسفانه چیزی که فعلا دیده میشه تمامی سپاس هایی که در تایپک ها داشته ایم همه شون پریدند ، من تقریبا 5000 سپاس داشتم و سپاس ها برای من یک نشانه و علامت بودند ، هر جایی که سپاس داشتم یعنی قبلا از تایپک بازدید داشتم و فایل مربوطه هم دانلود شده و در آرشیوم دارمشون ، بنابراین نیازی به دانلود مجدد نبود. امیدوارم دوباره سپاس ها برگشت کنند.

خیلی از امکانات مربوط به تایپ و تنظیم متن در تایپک ها هم پریدند ، و من جمله تگ قیمت گذاری روی فایل ها هم حذف شده.

فعلا با این وضعیت به نظر نمیرسه که بشه فایل ارسال کرد.

با تشکر و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۳-۶-۳۱، ۰۷:۴۹ عصر)atelieahjam نوشته است: با عرض سلام آقای مهندس دهقان گرامی

تشکر از افزودن امکانات جدید ، صفحه نخست سایت با شکل و طرح قبلیش به نظرم بهتر بود ، امکان دیدن از 1500 ارسال را داشتیم و نحوه چیدمان مطلوبی داشت و الان گزینه های پائین صفحه ( آمار ارسال کنندگان در روز و ماه و سال ) اومده بالا و فضای ارسال های سایت را اشغال کرده.

متاسفانه چیزی که فعلا دیده میشه تمامی سپاس هایی که در تایپک ها داشته ایم همه شون پریدند ، من تقریبا 5000 سپاس داشتم و سپاس ها برای من یک نشانه و علامت بودند ، هر جایی که سپاس داشتم یعنی قبلا از تایپک بازدید داشتم و فایل مربوطه هم دانلود شده و در آرشیوم دارمشون ، بنابراین نیازی به دانلود مجدد نبود. امیدوارم دوباره سپاس ها برگشت کنند.

خیلی از امکانات مربوط به تایپ و تنظیم متن در تایپک ها هم پریدند ، و من جمله تگ قیمت گذاری روی فایل ها هم حذف شده.

فعلا با این وضعیت به نظر نمیرسه که بشه فایل ارسال کرد.

با تشکر و موفق باشید

سلام
مورد اول که چون این نسخه کاملا جدید هست هنوز آمار مورد نظر شما هماهنگ سازی نشده است و تعداد ارسال های هفته و ... هم یک افزونه است که باز هم برای این نسخه هماهنگ نشده
مورد سپاس ها را کامل حل کردیم
ادیتور با قبلی فرق دارد و فعلا با همین کار کنید
مشکل تگ قیمت گذاری هم حل شد
مشکلی در ارسال نباید باشد باز منتظر نظرات و مشکلات احتمالی هستیم
البته چیدمان صفحه اصلی و طراحی قالب خیلی مشکل داره که به مرور در حال حل آن هستیم
موارد حل شده به جز موارد ذکر شده
1- حل ثبت نام کاربران
2-حل دیده شدن اطلاعات کاربران(با تشکر از مهندس میلان بابت تماس و گزارش این موضوع مهم)

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
آمار کاربران برتر در صفحه اصلی اضافه شد

پاسخ
مشکل ارسال پاسخ سریع هم حل شد.
کمی در هدر تغییراتی دادیم همچنین در آمار انجمن

پاسخ
با عرض سلام و وقت بخیر و خسته نباشی

جناب مهندس دهقان گرامی ، آیا امکانش هست که فهرست کرکره ای تعداد آخرین ارسال ها را مجددا اضافه نمائید ؟ با نبود این فهرست فقط آخرین ارسال های صفحه نخست را در دسترس داریم و از ارسال های پیشین بی اطلاع می مانیم . با تشکر

پاسخ
آخه یکی نیست بگه این چه کاری بود که کردم !!!

قالب سایت عوض کردنم واسه چی بود !!!

قالب تولد سایت رو انتخاب کردم و کرکره تغییر قالب در این پوسته وجود نداره که دومرتبه به حالت اول برگردم ، لطفا کمک کنید ، با تشکر

پاسخ
متاسفانه هر کاری میکنم این پوسته قابل تغییر نیست ، همچنین در این پوسته امکانات مربوط به تایپ متن و تگ قیمت گذاری و اینجور چیزها هم موجود نیست و ممکنه این مشکل برای هر عضوی پیش بیاد .

چند مرتبه از سایت خارج شدم و با مرورگر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس چند بار تلاش کردم که بتونم این قالب رو عوض کنم ، اما نشد که نشد ، تنها راهش قرار گرفتن فهرست کرکره ای تغییر پوسته در این قالب هستش . قبلنا هر وقت می خواستم براحتی تغییر قالب میدادم و هیچ مشکلی نداشتم ، اما الان دیگه اینطور نیست.

فقط زمانی که از سایت خارج میشم طرح پوسته جدید سایت رو می بینم و در فهرست کرکره ای تنظیمشو روی پوسته پیش فرض میگذارم ولی همینکه وارد سایت میشم دوباره پوسته تولد سایت ظاهر میشه.

با تشکر

پاسخ
بالاخره با رفتن به کنترل پنل کاربری و رفتن به بخش (ویرایش تنظیمات) ، از قسمت (پوسته‌ی انجمن:) پوسته‌ی پیش فرض را انتخاب کردم و با (بروزرسانی تنظیمات) مشکل قالب حل شد و الان به روال قبلی برگشته . با تشکر

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱، ۰۵:۴۳ عصر)atelieahjam نوشته است: بالاخره با رفتن به کنترل پنل کاربری و رفتن به بخش (ویرایش تنظیمات) ، از قسمت (پوسته‌ی انجمن:) پوسته‌ی پیش فرض را انتخاب کردم و با (بروزرسانی تنظیمات) مشکل قالب حل شد و الان به روال قبلی برگشته . با تشکر

به مرور مشکلات را برطرف میکنیم
گزارش هایی رسیده که در حال رسیدگی هستیم

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان