امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه آزمون4 روزشنبه.....برنامه آزمونهای آنلاین برنامه ریزی وطراحی شهری از مهر تا دی ماه 93
ازمونها برنامه یا سرفصلی ندارن ک بفهمیم برای هر ازمون چی باید بخونیم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تشکر از دوستان شرکت کننده
بدلیل استقبال کم داوطلبین با اینکه هزینه را پرداخت کرده اند برنامه جدید با کم شدن آزمون ها و بالا بردن کیفیت آزمون ها فردا اعلام خواهد شد
برای هر آزمون حداقل 24 ساعت کاری را باید اختصاص دهم ولی با عدم استقبال بدلیل رایگان بودن این تصمیم گرفته شد
اگر همانند دو سال قبل با هزینه نسبتا بالا ثبت نام میکردیم شاید این اتفاق نمی افتاد و نتیجه بهتری نیز میگرفتیم در سال 90 و 91 بیش از 100 نفر ثبت نامی و آزمون ها با شرکت حداقل 80 نفر برگزار میشد که نتایج در سایت هست میتوانید ببینید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۵، ۱۱:۲۵ عصر)mahdiyeh نوشته است: ازمونها برنامه یا سرفصلی ندارن ک بفهمیم برای هر ازمون چی باید بخونیم؟

امسال برنامه آزمون ها با بانک تست هست و برنامه خاصی سایت در نظر نگرفته است چون قرار بر گرفتن آزمون برای امسال نبود

پاسخ
 سپاس شده توسط mahdiyeh
آزمون اول:جمعه 18 مهرماه 1393...ساعت 18.....برگزار شد.....کارنامه نفرات برتر در همین تاپیک قرار داده شد

آزمون دوم:جمعه 2 آبان 1393...ساعت 18.....برگزار شد.....72 ساعت دیگر کارنامه نفرات برتر در همین تاپیک قرار داده می شود.

آزمون سوم:جمعه 30 آبان ماه 1393...ساعت 18....جامع 3 ..... منتخبی از سوالات طراحی شده ایران شهرساز در سال های گذشته

آزمون چهارم:جمعه 28 آذرماه 1393...ساعت 18....جامع 4 ..... منتخبی از سوالات طراحی شده ایران شهرساز در سال های گذشته

آزمون پنجم:جمعه 26 دی ماه 1393...ساعت 18....جامع 5 ..... منتخبی از سوالات طراحی شده ایران شهرساز در سال های گذشته

بدلیل ثبت نام کم دوستان تعداد آزمون ها کم شده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط mahdiyeh
واقعا جای تاسف داره که خیلیا همش کنکور کنکور میکنن یا میگن از سایت حمایت میکنیم و خیلی چیزای دیگه اونوقت برا آزمون از جندهزار عضو سایت 50 ، 60 نفر شرکت نکنن!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط barana ، raoof
فردا صبح كارنامه رتبه هاي برتر را در همين تاژيك قرار مي دهيم
بالاترين ميانگين حدود 44 بود كه نشون ميده سطح سوالات بالا بوده

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanDesign.h
واااااااااااااااااااای مهندس
چرا آزمونا کم شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کلی واسه این آزمونا برنامه ریخته بودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
 به پای هرز باغ کال پرست.........!
پاسخ
سلام آقای مهندس دهقان- نتایج رو کی میزنید ؟؟؟؟
منتظریم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
رتبه 1 طراحی شهری-آزمون دوم ایران شهرساز-2 آبان 93

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

پاسخ
رتبه 2 طراحی شهری-آزمون دوم ایران شهرساز-2 آبان 93

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,087 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,308 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,356 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,308 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,178 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,525 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,728 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,575 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,636 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,596 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان