امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش هایی برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی تلفن همراه
روش هایی برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی تلفن همراه

حذف پیامک تبلیغاتی:

همراه اول:
ستاره 111 ستاره 43 مربع #43 × 111 ×

ارسال کلمه خاموش به 989046
ارسال کلمه j off به 203762
ستاره 8999 مربع #8999×

ایرانسل:
برای غیرفعال کردن اس ام اس 737207
ارسال L KOY به737207

----------------------------------------------------------------------------------------

پیامک تبلیغاتی:

غیرفعال کردن پیامک های ۸۲۸۲ ایرانسل

ایرانسل: عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال کنید ویا با شماره ۷۰۰ تماس گرفته ودرخواست خود را بازگو کنید

همراه اول:
برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی، مشترکین می توانند به یکی از روش های زیر اقدام کنند:

۱ – ارسال عدد «۱» به «۸۹۹۹»
۲ – شماره گیری کد دستوری *۸۹۹۹#
۳ – تماس با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۰

روش های دیگه:

روش اول :

به ترتیب کد های زیر را به 8282 ارسال کنید.
LAGHV MAHA
LAGHV TITR
LAGHV SAFAR
LAGHV MOHARAM
LGHV TELECOM
اگر مشکلتون حل شد صلوات یادتون نره.
روش دوم :
با خط ایرانسلی که پیام براتون میاد یک پیامک خالی به ۱۳۰ بفرستید تا یک پسورد به شما ارسال بشه.
سپس به این آدرس رفته : http://vitrin.irancell.ir/cgi-bin/Web/HomePage/MTNIPortal
بعد به سربرگ ((محصولات چند رسانه ایی )) رفته و گزینه ((بسته های من)) را انتخاب میکنید.
بعد برای ورود به سیستم شماره ایرانسل را بدون صفر و با 98 و پسوردی که براتون ارسال شده را در قسمت رمز ورود وارد کرده و وارده سیستم شده.
و لغو عضویت را انتخاب کنید.

برگرفته از: وبلاگ موبایل زرین موغار http://ra3oul.blogfa.com

-----------------------------------------------------------------------------------------------
با عرض سلام

چندماه قبل که مسابقات جام جهانی فوتبال برگزار شده بود ، در عصر یک روز جمعه ای پای برنامه ورزشی که از شبکه 2 پخش می شد نشسته بودم و در اون برنامه گفته بودند یک پیامک خالی به فلان شماره ای بطور رایگان ارسال کنید و حامی تیم ملی باشید و در قرعه کشی شرکت کنید.

خلاصه ما هم یک پیامک خالی ارسال کردیم، ارسال کردن پیامک همانا و کسر شدن اعتبار نقدینگی خط تلفن ما تا به امروز همانا ، مسابقات جام جهانی هم که خیلی وقته تموم شده ولی شماره تلفن ما شد خوراکی برای کسب درآمد اونها و با ارسال هر پیامک مبلغی از نقدینگی ما کسر میشد.

اوایل که اصلا متوجه این کم شدن ها نبودم ، اما رفته رفته احساس کردم من بدون اینکه استفاده چندانی از تلفن بکنم از نقدینگیم کم میشه ، با انبوه پیامک های تبلیغاتی که همه روزه برام می اومد تشخیص اینکه کدوم ارسال هستش که از حسابم کم میکنه کار سختی بود ، تا اینکه با بررسی های به عمل آمده منبع اصلی رو پیدا کردم ، ولی هیچگونه راه حلی برای لغو این ارسال ها نداشتم .

دیروز که نه همین پریروز بود که فکر کردم شاید دیگران هم چنین اتفاقی براشون پیش اومده باشه و در اینترنت اطلاع رسانی کرده باشند ، برای همین شماره ای که ازش برام پیامک می اومد رو دادمش به گوگل مشکل گشا و با جستجویی که داشتم این وبلاگ رو پیدا کردم ، و بعد روش غیرفعال کردن این ارسال ها رو از اینجا گرفتم و اقدام به غیرفعال کردن پیامک ها کردم ، از پریروز تا حالا که برام هیچ پیامک تبلیغاتی نیومده برای همین امکان میدم که این ارسال ها برای خط تلفنم دیگه لغو شده باشند و امیدوارم که دیگه چنین پیامک هایی برام نیاد.

با تشکر از شما که خاطره ی پیامک های تبلیغاتی منو خوندید. موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، 9123533029 ، raoof
(۱۳۹۳-۸-۷، ۰۵:۵۶ عصر)atelieahjam نوشته است: روش هایی برای غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی تلفن همراه

حذف پیامک تبلیغاتی:
.....
-----------------------------------------------------------------------------------------------
با عرض سلام

چندماه قبل که .....

با تشکر از شما که خاطره ی پیامک های تبلیغاتی منو خوندید. موفق باشید

با عرض سلام و خسته نباشید و یک دنیا ممنون
چندتا از این روشهارو قبلا شنیده بودم و امتحان کردم، اما همچنان این پیامک های تبلیغاتی برام میاد؛
امیدوارم که واقعا برای ما هم کار گشا باشه.
خیلی خیلی ممنون از لطفتون

*** اللهم صل علی محمد و آل محمد ***

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
با عرض سلام

تقریبا در طی مدت دو هفته ای که از درخواست غیرفعال سازی پیامک های تبلیغاتی سپری شده ، تاکنون هیچ پیام تبلیغاتی از منبع کاهنده اعتبار نقدی دریافت نکردم و در عوض معدود پیامک هایی از منابع دیگر داشتم که چندان مهم نبودند و همچنین دیگر خبری از انبوه پیامک های تبلیغاتی نیست. بنابراین نتیجه اش مطلوب بود.

با تشکر

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کاربرد مدل سازی اطلاعات ساختمان در فازاجرای پروژه های ساخت amirho 0 666 ۱۳۹۴-۱۱-۲۸، ۰۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: amirho
  فروش دامنه مخصوص سایت پروژه های شهرسازی hamid_shahrsaz 0 853 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  دوستانی که ارشد قبول شدند و بچه های شهرسازی توجه: دانلود سخنرانی بسیار مهم دکتر خادم yaser seraj 1 2,004 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۱۰:۴۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های عزیز Brightness 3 2,154 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  چرا استخدامی های شهرداری ها هر رشته ای لازم دارن بجز شهرسازی و برنامه ریزی و طراحی شه alireza 1 2,222 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  طنز شهری/ گاهنوشته های شهرساااااااازی Brightness 10 3,650 ۱۳۹۳-۹-۱، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  آشنایی با مشخصات فنی سازه های پیچ و مهره ای vionaconex 0 1,449 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۰۸:۴۷ صبح
آخرین ارسال: vionaconex
  کانکس با سیستم سازه های فولادی سبک vionaconex 0 1,205 ۱۳۹۳-۴-۲۳، ۰۸:۴۵ صبح
آخرین ارسال: vionaconex
  طرح حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری amindatcom 1 1,327 ۱۳۹۳-۳-۲۱، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  عجیب ترین وقف های مردم ایران atelieahjam 0 1,069 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۲:۴۴ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان