امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز
اقا این چه وضعشه ...من پول فایل رو پرداخت کردم...الان موقع دانلود این ارور رو میده درحالی که من امروز فقط 3 تا فایل دانلود کردم :

پوزش! شما تعداد فایل های پیوستی را که می توانید در یک روز دریافت کنید را دریافت کرده اید در صورتی که نیاز به دانلودهای بیشتری دارید شروع به فعالیت کنید یا 10 فایل به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com ارسال کنید تا کاربری شما ارتقا یابد
تعداد فایل هایی که کاربران گروه کاربری شما می توانند در یک روز دریافت کنند 15 فایل است.
یکی بگه من چه کار کنم حالا؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۱:۱۴ عصر)naeim_akbarpoor نوشته است: اقا این چه وضعشه ...من پول فایل رو پرداخت کردم...الان موقع دانلود این ارور رو میده درحالی که من امروز فقط 3 تا فایل دانلود کردم :

پوزش! شما تعداد فایل های پیوستی را که می توانید در یک روز دریافت کنید را دریافت کرده اید در صورتی که نیاز به دانلودهای بیشتری دارید شروع به فعالیت کنید یا 10 فایل به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com ارسال کنید تا کاربری شما ارتقا یابد
تعداد فایل هایی که کاربران گروه کاربری شما می توانند در یک روز دریافت کنند 15 فایل است.

سلام برخی از ارسال ها تعداد پارت زیادی دارد الان مشکل حل شد دانلود کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۷:۰۴ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۱:۱۴ عصر)naeim_akbarpoor نوشته است: اقا این چه وضعشه ...من پول فایل رو پرداخت کردم...الان موقع دانلود این ارور رو میده درحالی که من امروز فقط 3 تا فایل دانلود کردم :

سلام برخی از ارسال ها تعداد پارت زیادی دارد الان مشکل حل شد دانلود کنید

سلام مهنس عزیز....ممنون از اینکه بسیار به موقع مشکل رو رفع کردین و همیشه جوابگو هستید
همیشه موفق باشید و سربلند تر از الان مهندس علیرضا

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، alireza ، Brightness
متاسفانه محدودیت را برداشتیم و دقایقی پیش سایت با اختلال مواجه شد.

پاسخ
مجددا دقایقی پیش سایت با اختلال مواجه شد.

پاسخ
مجددا دقایقی پیش سایت با اختلال مواجه شد.
لطفا از دانلودهایی که نیاز ضروری ندارید کمی بکاهید

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan
مجددا بدلیل ترافیک بالا از ساعت حدود 13 تا 13:45 سایت در دسترس نبود
لطفا از دانلودهایی که نیاز ضروری ندارید کمی بکاهید

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,799 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,825 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,264 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,130 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان