امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره کتاب فرایند طراحی شهری پاکزاد
پیام یک عضو:
یه کم کتاب فرایند طراحی شهری پاکزاد. برام نامفهوم

تا الان که تا صفحه 74 خوندمش نمیدونم واقعا نمیفهممش یا چیزی نداره
آخرین ارسال های من :

پاسخ
up....

پاسخ
سلام این کتاب تقریبا همون کتاب گروتر هست که ارجاع درون متنی به گروتر نداره! و تا صفحه 74که خوندید همون مطالبی هست که تو کتاب گروتر هم هست.این مطالب شاید به طور مستقیم مورد پرسش قرار نگیرند ولی بیس یادگیری مطالب دیگه مثل کتاب جان لنگ هستن.بنابراین شاید اولش گیج بشین ولی به نظرم یادگیریش ضروریه. یکم که جلوتر برین مباحث مربوط به کیفیات فضایی یا توقعات از فضای شهری یا انواع فضای شهری مهم ترین بخش های این کتاب هستن.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، homayoon.d ، U.D.SG
(۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۱:۱۰ عصر)targol.s نوشته است: سلام این کتاب تقریبا همون کتاب گروتر هست که ارجاع درون متنی به گروتر نداره! و تا صفحه 74که خوندید همون مطالبی هست که تو کتاب گروتر هم هست.این مطالب شاید به طور مستقیم مورد پرسش قرار نگیرند ولی بیس یادگیری مطالب دیگه مثل کتاب جان لنگ هستن.بنابراین شاید اولش گیج بشین ولی به نظرم یادگیریش ضروریه. یکم که جلوتر برین مباحث مربوط به کیفیات فضایی یا توقعات از فضای شهری یا انواع فضای شهری مهم ترین بخش های این کتاب هستن.

تشکر از شما
جواب شما برای داوطلب در لاین ارسال شد.

پاسخ
سلام.آدرس لاین رو میشه بذارین؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
برای عضویت در ایران شهرساز در LINE کافی است id ایران شهرساز (iranshahrsaz.com)را سرچ کنید و با دیدن تصویر و لوگوی ایران شهرساز با نام alireza dehghan پیام دهید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۱۶، ۱۱:۱۱ عصر)AliReza نوشته است: پیام یک عضو:
یه کم کتاب فرایند طراحی شهری پاکزاد. برام نامفهوم

تا الان که تا صفحه 74 خوندمش نمیدونم واقعا نمیفهممش یا چیزی نداره

شما که طراحی میخونین !! از شما بعیده که این حرفو بگین!!  W58 از اون دست کتابهایی هست که آدم با خوندنش تازه میفهمه اطرافش چی هست چی میگذره ...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کتاب بسیار ساده و روانیست. کمی تفننی بخوانید و سعی کنید کاربردی نگاهش کنید. برای مثال مبانی ادراک را با کمی سرچ در نت بهتر فرا میگیرید و در عین حال نامفهوم بودن و شاید خستگی ناشی از مطالعه کمتر می شود. لازم نیست با جبر با کتب کنکوری برخورد کنید. مباحث جالب را کمی پیگیری کنید
http://sale-sheshom.blogfa.com/post/1106
در کل یکی از کتبی است که همیشه با آن سرو کار خواهید داشت.
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,997 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,073 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,738 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,032 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,640 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,131 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,649 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 2,025 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,998 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان