امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان سوال درباره تاثیر تفکر رئالیستی
سوال درباره تاثیر تفکر رئالیستی

سوال یکی از اعضا در سایت ایران معمار:

با سلام

ببخشید سوالی داشتم

ممکنه در خصوص تاثیر تفکر رئالیستی و واقع گرایی در معماری کمی بنده را راهنمایی کنید؟ مثلا رعایت چه نکاتی میتونه این تفکر رو در کارما نشان بده ؟
اگر کتابی هم در این خصوص می شناسید ممنون میشوم عنوان کنید .
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، MHAKBARI ، maspory
(۱۳۹۳-۹-۹، ۰۶:۱۲ عصر)atelieahjam نوشته است: سوال درباره تاثیر تفکر رئالیستی

سوال یکی از اعضا در سایت ایران معمار:

با سلام

ببخشید سوالی داشتم

ممکنه در خصوص تاثیر تفکر رئالیستی و واقع گرایی در معماری کمی بنده را راهنمایی کنید؟ مثلا رعایت چه نکاتی میتونه این تفکر رو در کارما نشان بده ؟
اگر کتابی هم در این خصوص می شناسید ممنون میشوم عنوان کنید .

سبک معماری: رئالیسم (مکتب شیکاگو) در واقع معماری مدرن اولیه

[b][font=Tahoma]منبع الهام : [font=Tahoma]بیان صادقانه هدف ساختمان - [font=Tahoma]کاربرد و واقعیت[/font][/font][/font][/b]

[b][font=Tahoma][font=Tahoma][font=Tahoma][b][font=Tahoma]لغات کلیدی : [font=Tahoma]انقلاب صنعتی - [font=Tahoma]سرعت و صرفه‌جویی بیشتر در ساختمان‌سازی و به حداقل رساندن احتمال وقوع آتش‌سوزی - [font=Tahoma]چدن، آهن، شمش - [font=Tahoma]منشور اولیه معماری مدرن- [font=Tahoma]تکنولوژی مصالح جدید[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/b][/font][/b]

[b][font=Tahoma][font=Tahoma][font=Tahoma][b][font=Tahoma][font=Tahoma][font=Tahoma][font=Tahoma][font=Tahoma][font=Tahoma][b][font=Tahoma]ایده : [font=Tahoma]شکل‌ از کارکرد تبعیت می‌کند (فرم تابع عملکرد) - [font=Tahoma]استفاده اندک از تزئینات[/font][/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/font]
[/b][/font]
[/font]
[/font]
[/b]
[/font]
[/b]
بیان کننده ایده : [font=Tahoma]لویی سالیوان ([font=Tahoma]معروفترین معمار این سبک)[/font][/font]

[font=Tahoma][b][font=Tahoma]ساختمان شاخص : [font=Tahoma]برج ایفل -  [/font][/font][/font][/b][font=Tahoma][b][font=Tahoma][font=Tahoma][font=Tahoma]Auditorium B[/font][/font][/font][/font][/b][font=Tahoma][b][font=Tahoma][font=Tahoma]uilding [/font][/font][/font][/b]

[font=Tahoma][b][font=Tahoma]معمار ساختمان : [font=Tahoma]گوستاو ایفل - سالیوان[/font]
[/font]
[/font]
[/b]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، maspory
سلام. مطلبی رو به پیوست ارسال کردم،امیدوارم به کار بیاد:

منبع یکی از فایل ها وبلاگ دانلود معماری هست. که منبع اطلاعات رو كتاب از رومانتيك تا كيهاني /مؤلف: ميثم آهنگر / تهران – انتشارات فن‌آوران  1384  معرفی کرده.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Realism_and_Architecture.pdf (اندازه: 878.78 KB / تعداد دفعات دریافت: 32)
.docx   سبك معماري.docx (اندازه: 15.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، atelieahjam
این مطلب 8 صفحه ای هم مفید هست:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid78748

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، MHAKBARI ، maspory
با عرض سلام و تشکر از شما دوستان گرامی

لینک این صفحه را برای دوستمان در سایت ایران معمار ارجاع دادم ، امیدوارم از پاسخ های خوب و مفید شما استفاده لازم را ببرند. با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، MHAKBARI ، maspory
از همه شما دوستان ممنونم که وقت گذاشتید و جواب دادید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دو سوال در مورد نقشه برداری-پیچ روی دوربین های تئودولیت هست که off و on داره alireza 0 892 ۱۳۹۴-۸-۲۸، ۰۳:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال فوری در مورد ahp و gis masoudrom 8 3,275 ۱۳۹۳-۹-۱۲، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  درخواست رایگان من یه سوال دارم دوره های مختلف مورفولوژیک یعنی چه دوره هایی؟! alireza 2 1,565 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  د رخواست سوال ازمون نظام خرداد 93 atria 1 1,455 ۱۳۹۳-۷-۲۳، ۱۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  پرسش درباره ی چگونگی نحوه ی نگارش طرح توجیهی khansa 2 1,347 ۱۳۹۳-۴-۱۹، ۱۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: elham90
  یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,581 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  شما کار با ahp وار هستید/؟یه سوال برام پیش اومده شاید شما بتونید جواب بدید alireza 5 2,698 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۱۱:۴۴ عصر
آخرین ارسال: pedram_urbanist
  سوال از کارشناسان gis سایت starsat 17 4,636 ۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: dementor
  كمك درباره مباني نظري گرگ لين zahra69 4 1,903 ۱۳۹۲-۹-۲۳، ۰۸:۳۶ صبح
آخرین ارسال: zahra69
  راهنمایی و کمک درباره ی نسیم شهر تهران ..... مهم آریودخت 4 2,789 ۱۳۹۲-۵-۱۹، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: