امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره دکترای میریت شهری یا طراحی شهری؟
لطفا کمکم کنید؛
لیسانس معماری دارم دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد طراحی شهریم میخواستم برا دکترا شرکت کنم موندم تو دو راهی، برا دکترا طراحی شهری بزنم بهتره یا مدیریت شهری؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز،شما در حال حاضر برای ثبت نام،تنها نیاز هست که کد رشته امتحانی شهرسازی را وارد کنید.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 9,017 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,292 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,747 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,080 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,043 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,665 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 11,086 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,630 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahan
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 3,024 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مبانی نظری برنامه ریزی شهری 95- روح الله ارشادی رتبه 46 ruhullaershadi 19 5,267 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۷:۰۵ صبح
آخرین ارسال: ruhullaershadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: