امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست
سلام به همگی

دوستان من برای درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست
برای قسمت پیشینه پژوهش ب کمکتون نیاز دارم
اگه ممکنه لطف کنید راهنماییم کنین
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,207 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  روش ترکیبی و تجمعی یا انبوهه hero 1 1,418 ۱۳۹۴-۳-۲۹، ۰۷:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hero
  درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,027 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: mahdisi60
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,132 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,121 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,257 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
  درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,592 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست راهنمایی در مورد AHP فازی؟؟؟؟ sajad ojaghi 5 2,791 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  کسی پروپوزال درس روش تحقیق شو داره؟در رابطه با موضوعات مبلمان شهری یا هویت شهری alireza 0 2,000 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۱:۰۷ صبح
  درخواست رایگان پایان نامه در خصوص طراحی در بافت قدیم alireza 1 2,299 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۵:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان