امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
81 سوال تا این لحظه....دفترچه کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 94 تاریخ برگزاری 16 بهمن 93
18-در برنامه راهبردی!!!
19-قلب برنامه ریزی راهبردی؟ چشم انداز
20-با تشکر از مهندس احسان امینی بخاطر خلاصه آیین شهرسازی پایدار،5-6 سوال داده بودن!
21-اولین بار مشارکت در طرح های آمایش؟
بازآفرینی بافت ها
شهرهای جدید...
22- اولین بار zonning تو کدوم شهر؟ وین لندن پاریس امستردام
23-حوزه نفوذ مسجد؟ صدای اذان
24-ویژگی خای شهرنشینی تو اروپا و امریکا!
25-جامعه شناسی ویرث- تراکم ناهمگونی و...
26-علت استفاده از آبهای زیر زمینی؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سوال:مجموعه تعاریف،ساختار،نوع،مرجع و مستندات قانونی مداخله در بافتهای فرسوده شهری در چه سالی تصویب شد؟ 1)1383 2)1384 3)1385 4)1386
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سوال:کدام یک از شهرها در سرشماری 1390 بیش از یک میلیون جمعیت داشتند؟ 1)اصفهان،کرج،رشت 2)تبریز،شیراز،آبادان 3)کرج،تبریز،ارومیه 4)مشهد،اهواز،قم سوال:در سرشماری 1390 امید به زندگی مردان و زنان ایران چند سال است؟ 1)کمتر از 65 سال 2)کمتر از 70 سال 3)بیش از 70 سال 4)بیش از 75 سال سوال:طرح مجموعه شهری برای کدام مناطق تهیه می شود؟ 1)شهرهای کوچک همجوار 2)شهرهای متوسط و شهرهای کوچک 3)شهرهای اطراف شهرهای بزرگ 4)شهرهای بزرگ و شهرهای اطراف آن

پاسخ
سوال:در سرشماری 1390 تعداد خانوار کل کشور چه تعداد است؟                                                                                                                            1)بین 20 تا 25 میلیون        2)بین15 تا 20 میلیون       3)بیش از 25 میلیون        4)کمتر از 15 میلیون

پاسخ
سوال:سطوح کلی به جزیی برنامه و طرحها در ایران به چه صورت است؟ 1)هادی-تفصیلی-جامع 2)جامع-تفصیلی-مجموعه شهری 3)جامع-مجموعه شهری-تفصیلی 4)توسعه و عمران ناحیه ای-جامع-تفصیلی

پاسخ
سوال:نخستین اقدام موثر بر نظام شهرسازی تهران در دو قرن گذشته کدام است؟ 1)تصویب بلدیه 1287 2)تهیه نقشه دارالخلافه 3)انتخاب تهران به پایتختی حکومت قاجار 4)احداث دارالفنون در زمان ناصرالدین شاه

پاسخ
مرزها و موانع فقط می توانند دو کار انجام دهند:
1)ما را در مسیرمان متوقف کنند
2)ما را به خلاقیت وا دارند
مرزها جایی هستند که واقعیت پایان می پذیرد،اما در همین جاهاست که خلاقیت آغاز می شود.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سوال: در ایجاد شهرهای جدید مصوبه 1380 حداقل جمعیت چه مقدار می باشد؟ 1)20 هزار 2)30 هزار 3)40 هزار 4)50 هزار

پاسخ
    تشکر مهندس رضایی
    و تشکر از مهندس ارشادی بابت سوالات:
    36- میانگین سنی زنان و مردان؟
    37- تو قانون شهرهای جدید1380 حداقل چند هزار نف؟ر
    38-چند میلیون خانوار؟ 21 میلیون
    39-درصد شهرنشینی؟ 71 درصد
    40-مدرسه ها تو کدوم دوره نظم دار شدن؟ سلجوقی-صفوی-بوییان...
    41-شالوده اساسی ذوب اهن تراکتور و پتروشیمی و ... تو کدوم برنامه عمرانی؟

پاسخ
    مدرسه ها دوره سلجوقی
    قطبهای رشد برنامه سوم
    قانون سال 1380 سی هزار نفر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,820 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,535 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,450 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,035 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,620 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,889 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,704 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان