امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
81 سوال تا این لحظه....دفترچه کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 94 تاریخ برگزاری 16 بهمن 93
(۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر)AliReza نوشته است: 71-بلوارسازی تو کدوم دوره؟ پهلوی اول-پهلوی دوم-قاجار-صفویه

پهلوی اول

72-حفاظت از بافت های قدیمی اولین بار توی کدوم کشورها؟  آلمان -اتریش -ایتالیا -فرانسه -انگلستان گزینه هاش ترکیبی از همینا بود.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۶:۳۵ عصر)meysam rezaei نوشته است: سوال:وجود سه یا چهر پایتخت همزمان در هخامنشی به چه منظوری بود؟     1)امکان کنترل بهینه سرزمین    2)توسعه موزون منطقه ای

فرهنگ عشیره ای

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۱ عصر)unit 1 نوشته است: سوال تاریخ در مورد شهر بايد حافظ منافع و ضامن خوشبختي ساكنان خود باشد.
    جواب : ارسطو
    در جایی هم نوشته بود:
    کامیلوزیته اتریشی قوانین شهرسازی نوین آن روزگار را در یک جمله بیان کرد: “شهر باید حافظ منافع و ضامن خوشبختی ساکنان آن باشد.” جمله زیته را باید تعریفی بسیار مدرن از مفهوم شهرسازی دانست که هیچگاه تاریخ مصرفاش نمیگذرد اما زاویه نگاه او این تصویر زیبا را خراب میکند؛ او برخلاف هاوسمان، معتقد بود میتوان با وسایل قرون وسطایی معضلات عصر صنعت را برطرف ساخت و نظریاتش را بر همین پایه استوار کرد.

مطمئنین؟ فارابی مدینه فاضله داشت!!!!

پاسخ
    سوال73:در سرشماری سال 1390 جمعیت شهرنشین چند درصد کل حمعیت کشور می باشد؟ 1)50 3)60 3)70 4)80
    آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
    پاسخ
    سوال:ادموند بیکن نیرویی که کل شهر را به هم پیوند داده و وحدت فرم شهر را بوجود می آورد چه می نامد؟ 1)ساختار شهر 2)تداوم همزمانی 3)رابطه توده و فضا 4)نظامهای حرکتی

پاسخ
    سوال:حد کالبدی موجود و توسعه آتی شهر در طرح جامع چه نامیده می شود؟ 1)حریم 2)محدوده 3)حوزه 4)محدوده استحفاظی

پاسخ
    سوال:کدام طرح حالت تدقیق شده و اجرا نزدیک شده طرح جامع می باشد؟ 1)تفصیلی 2)راهبردی 3)ساختاری 4)اجرایی

پاسخ
    سوال77:عامل مشترک شکلگیری ساختار شهرهای تاریخی ایران کدام می باشد؟ 1)عوامل اقلیمی گرم و خشک ایران و عوامل تاریخی 2)

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۱۰ عصر)mahbube نوشته است:
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۱ عصر)unit 1 نوشته است: سوال تاریخ در مورد شهر بايد حافظ منافع و ضامن خوشبختي ساكنان خود باشد.
    جواب : ارسطو
    در جایی هم نوشته بود:
    کامیلوزیته اتریشی قوانین شهرسازی نوین آن روزگار را در یک جمله بیان کرد: “شهر باید حافظ منافع و ضامن خوشبختی ساکنان آن باشد.” جمله زیته را باید تعریفی بسیار مدرن از مفهوم شهرسازی دانست که هیچگاه تاریخ مصرفاش نمیگذرد اما زاویه نگاه او این تصویر زیبا را خراب میکند؛ او برخلاف هاوسمان، معتقد بود میتوان با وسایل قرون وسطایی معضلات عصر صنعت را برطرف ساخت و نظریاتش را بر همین پایه استوار کرد.

این سوال زیته کجا بود؟

هیچ جا نبود تو متنی این رو خونده بودم.
    آخرین ارسال های من :

در میکده آن را به جامی نخریدند، درسی که در مدرسه آموخته بودم. Unit
    پاسخ
    ببخشید
    جواب سوالات چی میشه؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,459 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,177 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,073 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,656 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,088 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,923 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,733 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 988 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,572 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان