امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حیف وقتی که گذاشتم... سرجلسه هم خیلی وقت کم آوردم.... اصن واسه من خوب نبود .... خیلی
پیام یک داوطلب برنامه ریزی شهری:
حیف وقتی که گذاشتم...

سرجلسه هم خیلی وقت کم آوردم....
اصن واسه من خوب نبود .... خیلی ناراحتم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
پس تخمین رتبه و پاسخ نامه نمیذارین؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۱:۳۸ عصر)فروغ شمس نوشته است: پس تخمین رتبه و پاسخ نامه نمیذارین؟

ان شالله در اولین فرصت که سوالات به صورت کامل بدستمان برسد

پاسخ
    سپاسگذارم.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,125 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,018 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا alireza 9 3,648 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۲ عصر
      کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 1395 خیلی آسون بود! alireza 0 1,056 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۱۸ عصر
      مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,047 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
      غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
      من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,365 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: pariya24
      نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 0 924 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۴۸ صبح
      به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟ رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره- alireza 3 1,478 ۱۳۹۴-۲-۲۹، ۰۱:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي alireza 1 995 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان