امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس؟
(۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۶:۴۶ صبح)faeze92 نوشته است: من رتبه مرحله اولم ۱۲۲ بود. ۵۵% زدم. از کجا رتبه نهایی رو ببینم؟

متوجه شدید رتبه نهاییتون ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۸:۳۲ صبح)alecferaa نوشته است: بالاترین درصد اسکیس متعلق به رتبه 123 مرحله اول بود که رتبه کلشون شد 9 و دانشگاه شهید بهشتی آوردن . 98 درصد!

رتبه مرحله دو رو کجا زده؟

پاسخ
سلام دوستان عزیز.
لطفا کسانی که برنامه ریزی هستن ننویسیداسکیس آخه شما که آزمون اسکیس ندادین.تا دیگرونم دچار اشتباه نشن.ممنونم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۷:۴۵ صبح)barana نوشته است: سلام
طراحی شهری . رتبه مرحله اول 198 . 71% اسکیس. رتبه نهایی 26 . دانشگاه شهید رجایی

آفرین بر شما
خیلی عالی بهتون تبریک میگم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
من رتبه مرحله اولم 153 برنامه ریزی - اسکیس 58.5 زدم اصفهان قبول شدم ولی متوجه نمیشم رتبه کلم چند شده؟ از کجا بفهمم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    رشته برنامه ریزی .رتبه مرحله اول 92.درصد تحلیلی تشریحی 65/5.محل قبولی شهید بهشتی روزانه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      دیگه شکم به یقین تبدیل شد که برخی از داوطلبین از سوال خبر داشته یا روی اون کار کرده بودن، نگاهی به رتبه های سالهای قبل و میزان تاثیر آزمون عملی در بهبود رتبه ها نشون میده هر داوطلبی که آزمون عملی را بالای 25 درصد زده رتبه مرحله دومش بهبودی چشمگیری داشته است در حالیکه امسال با آزمون عملی 40-45 درصد تاثیری در رتبه مرحله اول بوجود نیوده است و این بخاطره میانگین بالای نمره آزمون عملی امسال در مقایسه با سالهای قبل می باشد
      بررسی سوابق افرادی که آزمون عملی امسال را موفق گذروندن نشون خواهد داد که اکثراً در کلاسهای کنکور شرکت کرده و با نحوه پاسخگویی به سوال آشنایی داشتن و این ادعای سازمان سنجش مبنی بر نوآوری در سوال امسال و رویکرد متفاوت با شیوه کلاسهای کنکور و ... کذب محض و بخاطر آروم کردن جو عمومی ناشی از اعتراض به لو رفتن سوال می باشد.
      مزید اطلاع اینکه بنده در یکی از بالاترین سطوح شهرسازی کشور در حال فعالیت عملی و اجرایی بوده و همواره از منتقدین سیستم فعلی آزمون می باشم.چرا که با چند ساعت پرسش و پاسخ اونم در یک چارچوبی که همواره ثابت بوده و در انحصارا برخی می باشد نمیتوان در مورد استعداد و نواوری و خلاقیت و سواد یکی قضاوت نمود.عدم توجه تصحیح کنندگان به شیوه های متفاوت با رویکرد حل مساله در کلاسهای کنکور و اصرار بر حرکت در مسیر متداول و اشتباه سابق و سهل انگاری طراحان سوال عملی منجر به تضییع حقوق برخی و راه یافتن برخی به دانشگاههای مطرح می شود که از شهرسازی صرفا شرکت در کلاسهای مختلف را آموخته اند.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام. رتبه مرحله اول 43. درصد مرحله دوم 55. رشته محل برنامه ریزی روزانه یزد(اولین انتخابم بوده)

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        بچه ها لطفا ننویسید رتبه نهایی. رتبه نهایی همین طوری که معنایی نداره، لطفا ذکر کنید که در اون رشته محلی که قبول شدید رتبه نهایی فلان هستش. این طوری که همه به اشتباه می افتن. 

پاسخ
        بیشترین رتبه ای که در انتخاب رشته تون آوردین میشه رتبه نهایی شما. بعنوان مثال برنامه ریزی شهری تهارن را اکثر بچه ها بعنوان انتخاب اول میزنن و رتبه هر فرد در این انتخاب در مقایسه با بقیه مشخص میشه.

پاسخ
         سپاس شده توسط faeze92

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,706 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,084 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,667 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,091 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,937 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,744 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,481 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,513 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان