ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 107 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: رتبه و درصد ارشد طراحی شهری سراسری 1390
(۱۳۹۰-۳-۲، ۰۶:۴۹ عصر)3pid.b نوشته است: سلام من طراحی شهری شرکت کردم و رتبم 18 شده امیدوارم با اسکیس رتبمو خراب نکنم ....

اینم درصدهام:

زبان عمومی و تخصصی:14.44
مباحث عمومی شهرسازی ایران:58.89
مبانی نظری معماری:56.67
تاریخ معماری و شهرسازی:43.33
تحلیل فضاهبی معماری و شهرسازی:56.67

واقعابهتون تبریک میگم گل کاشتین

میشه روند مطالعه تونو واسمون بگین
چه طوراین رتبه روکسب کردین و از این حرفا
واقعالطف میکنین:heart:
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

سپاس شده توسط محروم ، naqshe bana ، godonly.
12
man rotbam 200shode
skisam kheyli khob nist
be shedat tamrin mikonam vali hamchenan khob nist
kesi midune vase in ke ghabul besham hadeaghal chand darsad bayad skis bezanam :huh::s kheyli negaranam :(((

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط JAVAD4050
13
ممنون از بچه ها

آخرین ارسال های من :
    14
    کارنامه قبولی 97 طراحی شهری میخاستم

آخرین ارسال های من :
      15
      (۱۳۹۸-۳-۲۹، ۰۹:۰۴ صبح)milad7551848 نوشته است: کارنامه قبولی 97 طراحی شهری میخاستم

سلام در سایت هست لطفا جستجو کنید
      آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1397 alireza 2,924 ۱۳۹۹-۹-۲، ۰۳:۴۸ عصر
      آخرین ارسال: minzstore_info
        نکاتی در باب آزمون اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری ۱۳۹۷ alireza 2,034 ۱۳۹۹-۵-۹، ۰۷:۳۱ عصر
      آخرین ارسال: minzstore_info
        جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1398 alireza 2,785 ۱۳۹۸-۶-۱۲، ۱۲:۲۳ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 23 کشور و 1 سهمیه طراحی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 1,510 ۱۳۹۸-۵-۲۵، ۱۲:۰۹ صبح
        مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 13 کشور و 2 سهمیه طراحی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 1,539 ۱۳۹۸-۵-۲۵، ۱۲:۰۶ صبح
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 1,727 ۱۳۹۸-۵-۶، ۱۱:۱۸ صبح
      آخرین ارسال: Salmesalm
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد 1398 alireza 850 ۱۳۹۸-۴-۲۸، ۰۲:۰۲ عصر
        افتتاح انجمن های جدید ویژه کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 98 alireza 2,998 ۱۳۹۷-۵-۲۳، ۱۱:۱۷ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 1 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1,315 ۱۳۹۷-۵-۲۳، ۰۱:۲۹ صبح
        جدیدترین منابع ارشد طراحی شهری 1398 alireza 1,995 ۱۳۹۷-۵-۶، ۱۱:۳۳ عصر
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        کیوسک روزنامه فروشی ۲-۱۷ saeed nasiri majd ElnazBhz8080 نمونه اسکیس(vip-1)
        تعمیرات لباسشویی ارج ۲-۱۲ chemistry21 chemistry21 گفتگوی آزاد
        بهینه سازی محتوای سایت ۲-۱۲ chemistry21 chemistry21 گفتگوی آزاد
        آخرین اطلاعیه ها و اخبار جدید سایت سازمان سنجش آموزش کشور ۱-۲۸ MHAKBARI raminrezaeian اطلاعیه و اخبار سایت
        غیر رایگان  خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر ... ۱-۲۵ shamim Bahare79 تحقیقات ،جزوات(vip-2 معماری)
        استخدام شهرساز ۱-۲۲ Zanjan Zanjan اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز
        انواع ساندویچ پانل ضد صوت کدام‌اند؟ ۱-۱۸ آریابارون آریابارون گفتگوی آزاد
        برگزاری افتتاحیه ۱-۱۷ rabinvip rabinvip گفتگوی آزاد
        درخواست غیر رایگان  جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ۱۲-۲۱ ehsan12 Fariifarii جزوه های معماری
        فروش ویژه  پکیج کامل کنکور ارشد برنامه ریزی شهری (کیمیافکربزرگ) ۱۱-۲۵ saeed.ghiabi saeed.ghiabi کتاب های برنامه ریزی شهری
        فروش ویژه  پکیج کامل کنکور ارشد برنامه ریزی شهری (کیمیافکربزرگ) ۱۱-۲۵ saeed.ghiabi saeed.ghiabi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        خبر ویژه  تخفیفات ویژه ی همایش ها و کنفرانس ها برای اعضای ایران شهرساز ۱۱-۹ Sahab charleyjain اخبار همایش ها
        دانلود جزوه آموزش برداشت و رولوه وضع موجود بنا ۱۰-۲۰ atelieahjam 136415 تحقیقات و جزوات
        دانلود ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ( پله ، آسانسور ، ن... ۱۰-۱۹ atelieahjam aah قوانین و مقررات شهرسازی و معماری
        دانلود طرح تفصیلی منطقه 6 تهران .pdf ۱۰-۷ alireza Faezeebrahimi@web.de طرح،پروژه
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل