امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست پروژ های معماری برای دانشجویان توسط مهندسین سایت
سلام یه نمونه کار از طرح شهرسازی 4 میخوام اگه میشه لطفا برام ایمیل کنید مرسی Aylatana_lol@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۲-۱، ۱۱:۲۷ عصر)Aylatana_lol نوشته است: سلام یه نمونه کار از طرح شهرسازی 4 میخوام اگه میشه لطفا برام ایمیل کنید مرسی Aylatana_lol@yahoo.com

سلام درسایت هست

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=6458

دانلود برای اعضای فعال و vip
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام
    من برای مطالعات پایان نامه ام گیرم موضوعم هم موزه آثار باستانی کسی می تونه کمکم کنه؟؟؟
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
    "The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
    پاسخ
    با عرض سلام و خسته نباشید،من از بین پروژه های قابل ارائه به دانشجویان خیلی فوری به طرح جامع شهر اصفهان و طرح تفضیلی شهر اصفهان و کاربری و نقشه ی وضع موجود شهر اصفهان نیاز دارم، دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری هستم و نقشه ها و گزارشات طرح تفضیلی و طرح جامع رو برای انطباق با وضع موجود نیاز دارم تا بتونم میزان پیشرفت این دو طرح در اصفهان را بسنجم،خواهشمندم خیلی فوری به من کمک کنید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      تحلیل شهرک مسکونی هرزبرگ

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام پایان نامه در خصوص کاربری زمین در اصفهان رو لازم دارم مرسی
        pourmehrs@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام
          من برای پایان نامه ارشدم نیاز به یه زمین در یکی از بافت های تاریخی تهران با کاربری فرهنگی دارم، اگه ممکنه کمکم کنید،ممنون میشم.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام من یه پروژه پایان نامه در مورد سفارت خانه میخوام اگه داشتید پیام بدین

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            ایا کسی میتونه چند نمونه از" تکنیک های تحلیلی جدید "که در زمینه طراحی شهری الان داره در دنیا کار میشه ،معرفی کنه؟؟؟

آخرین ارسال های من :
              پاسخ

موضوع‌های مشابه…
              موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                مهم: دانلود رایگان خلاصه پایان نامه-رساله معماری rezahuman9 0 820 ۱۳۹۴-۱۱-۱۹، ۰۸:۱۶ صبح
              آخرین ارسال: rezahuman9
                دانلود شیت بندی با فتوشاپ چگونگی شیت بندی طرح معماری atelieahjam 1 4,860 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۳:۵۲ عصر
              آخرین ارسال: atelieahjam
                دانلود پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی atelieahjam 1 3,119 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۵۶ عصر
                نگاهی به اصول معماری سبز ALI XxX 1 2,247 ۱۳۹۳-۶-۲۵، ۰۵:۴۶ عصر
                مطالبی در مورد چگونگی تحلیل سایت Sh@bn@m 0 1,193 ۱۳۹۳-۶-۱۹، ۰۱:۳۴ صبح
              آخرین ارسال: Sh@bn@m
                دانلود پاورپوینت معماری معاصر - معماری فولدینگ - فرشید موسوی atelieahjam 0 3,227 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۳:۰۴ صبح
                دانلود پاورپوینت مبانی نظری تاريخ نگاری انتقادی معماری معاصر ايران atelieahjam 0 2,259 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۱۱:۰۲ عصر
                طراحی ساختمان ها و سبک معماری های مدرن leila 0 1,670 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۱۱:۲۱ صبح
              آخرین ارسال: leila
                غیر رایگان دانلود پاورپوینت طراحی و اجرای خانه های چوبی atelieahjam 0 1,647 ۱۳۹۳-۲-۵، ۱۱:۴۴ عصر
                قوانین و اصولات کلی برای ساخت یک بیمارستان ALI XxX 1 2,065 ۱۳۹۳-۲-۵، ۰۷:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان