امتیاز موضوع:
  • 180 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی کنکور ارشد طراحی شهری 91
حال دوست خوبمون @ouror@ رو خوب میفهمم...من هم با 81 فیلد شدم
من به اندازه ایشون از اسکیسم اطمینان نداشتم ولی حتی فکرشم نمی کردم هیچ جا قبول نشم...حتا شبانه های شهرستان
سخته وقتی انتظار یه چیزیو داری با خلافش مواجه شی اونم تا این حد ناگهانی
من تجربه اولم بود این کنکور...قبلش هیچوقت سر هیچ جلسه کنکوری چه طراحی شهری چه معماری ننشسته بودم...همین باعث میشه به بهتر شدن نتیجه سال بعدم امیدوار باشم...حالا تجربیات زیادی دارم که قطعا خیلی کمکم میکنه
@ouror@ جان شمام لطفا نا امید نشو
یکی از دوستان ما تو کلاس اسکیس بعد 2 سال که با رتبه های خوب و متوسط قبول نشد امسال شهید بهشتی آورده...رتبشم 50 بود
واقعا لیاقتشو داشت بخاطر دانش و تجربه زیادی که تو این سه سال کسب کرده بود
به خودشونم گفتم...برا من سمبل انگیزه و استقامتن ایشون...
امیدوارم همه سال دیگه موفق باشن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@ ، alireza ، s.urbanism ، deldar ، JAVAD4050 ، *setare* ، mina91
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۲:۵۱ عصر)deldar نوشته است: سلام
این کتاب تاریخ شهر دکتر پاکزاد رو باید بخونیم؟؟ تو کدوم اولویت قرار می گیره؟
کتاب موریس هم خیلی گنگه(البته شاید برای من) جایگزینی براش نیست؟؟
به نظرتون مباحث باید از کدوم کتاب شروع کنیم؟؟

سلام
بله کتاب مهمی و تکمیل کننده کتاب موریس هست (موریس هم مهم). وقتی این 2 تا کتاب رو به صورت تطبیقی با هم پیش ببرید فهم موریس هم برایتون ساده تر میشه
مباحث رو هم باید به صورت تطبیقی پیش ببرید. منابع مباحث رو تو همین سایت معرفی کردم، به نظرم از قسمت تعاریف شروع کنید به خوندن خوبه و مسلما نباید اینجوری شروع کنید به خوندن که به عنوان مثال کتاب شهر های جدید دکتر زیاری رو کامل الان بخونید بعد 4 ماه دیگه فصل شهر های جدید کتاب دهاقانی رو بخونید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط @uror@ ، deldar ، JAVAD4050
    خیلی ممنون از راهنماییتون s.urbanism
    میشه لیست کتاب هایی که باید باهم پیش ببریم رو بگید؟

مهندس @ouror@ از شما هم می خواهم که نا امید نشید و ومطمئن باشید با این پشتکاری که من از شما می بینم مطمئنن سال آینده قبول می شید!:blush:
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
    "The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
    پاسخ
     سپاس شده توسط @uror@ ، shahryar ، JAVAD4050
    (۱۳۹۰-۶-۱۰، ۱۱:۲۸ عصر)AliReza نوشته است:
    نقل‌قول: دیگه تو خودم این صلاحیت رو نمیبینم که راهنمایتون کنم!

سلام مهندس
    من برای شما و رتبه 2 رقمی سایت خیلی ناراحت شدم و اتفاقا هر دوی شما به کلاس هم رفته بودید و شما و ایشون از راحتی سوالات هم حرف زده بودید.
    من خودم انتظار قبولی روزانه تهران{به استثنای دانشگاه تهران} را داشتم ولی با خبرهاتون که دیشب و امروز صبح برام فرستادید شوکه شدم و خیلی ناراحت
    تنها کاری که ازم بر مییاد اینه که بهتون دلداری بدم و امیدوارم این خبر شروعی دوباره باشه و بهتر و مصمم تر از سال قبل و درس گرفتن از اشتباهات رتبه 1 رقمی را کسب کنید.
    شما همیشه با ما خواهید بود و بدون شما این تاپیک جون نمیگرفت و نقص بزرگ سایت در طراحی شهری رفع نمیشد.
    خوب شاید اتفاقاتی افتاده که رتبه شما پایین تر اومده ! ولی ازتون خواهش میکنم که سریعتر به حالت معمول قبل از نتایج برگردید و همه ما را خوشحال کنید.
    همیشه موفق و پیروز باشید.
    کوچکترین عضو سایت علیرضا

سلام خدمت دوستان عزیز من یه سوال دارم اینکه توصیه می کنید که ما بسته های آموزشی موسسات ( سنجش دانش ، مدرسان شریف و..) که رشته ما رو در پارت خودشون دارند تهیه کنیم ؟ از امکانات بسته ها تمام منابع کنکور به صورت خلاصه هست و خیلی امکانات دیگه اگر توصیه می کنید ازبین بقیه کدوم بهتره ؟ ( خانه شهرسازان فقط 3 کتاب ازش دیدم)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    (۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۴:۳۶ عصر)deldar نوشته است: خیلی ممنون از راهنماییتون s.urbanism
    میشه لیست کتاب هایی که باید باهم پیش ببریم رو بگید؟

مهندس @ouror@ از شما هم می خواهم که نا امید نشید و ومطمئن باشید با این پشتکاری که من از شما می بینم مطمئنن سال آینده قبول می شید!:blush:

خواهش میکنم، آخه حجمشون زیاده نمیتونم دونه دونه بگم، خودتون متوجه میشید. مثلا برای تاریخ ایران هم همین کار رو بکنید یا کتاب زیباشناسی در معماری گروتر به صورت تطبیقی با مبانی دکتر پاکزاد و ...

پاسخ
     سپاس شده توسط @uror@ ، alireza ، JAVAD4050
    سلام خدمت دوستان عزیز من یه سوال دارم اینکه توصیه می کنید که ما بسته های آموزشی موسسات ( سنجش دانش ، مدرسان شریف و..) که رشته ما رو در پارت خودشون دارند تهیه کنیم ؟ از امکانات بسته ها تمام منابع کنکور به صورت خلاصه هست و خیلی امکانات دیگه اگر توصیه می کنید ازبین بقیه کدوم بهتره ؟ ( خانه شهرسازان فقط 3 کتاب ازش دیدم)
    [/quote]

من که این دو موسسه رو نمیشناسم و نظری ندارم شاید بقیه بشناسن
    ولی پارسال جزوه های خانه شهرسازان رو خوندم و به نظرم خوب بودن میتونی تلفیقی از چند تا بخونی جزوه های خوبشون رو
    راستی یه توصیه به بچه هایی که خیلی تو خط اسکیس افتادن از الان
    اگه میخای اشتباه منو تکرار کنید ادامه بدید!
    به نظر من روزی 1 ساعت کفایت میکنه برای اسکیس

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    دوستان دیگه به موضوع سر نمیزنند و سوال نمی پرسند من احساس میکنم تقصیره من بوده چون قبول نشدم
    می دونید اگه مثل رتبه 1 انقد خونده بودم که که توپم دیگه رتبه ام رو تغییر نمی داد و اینطوری نمیشد
    من رد شدنم رو نمیخام گردن مصح یا هر کس دیگه ای بندازم حتی اگه از طرف اونها بهم ظلم شده باشه کاری از دستم برنمیاد باید جا پامو محکم میکردم که الانم دنبال مقصر نباشم .
    از ماست که بر ماست!
    پس کسایی که استارت رو زدن همچنان ادامه بدن که وقت زیادی نیست مثل و برق و باد میگذره!

پاسخ
     سپاس شده توسط محروم ، JAVAD4050 ، Gizmo ، *setare*
    سلام مهندسین و دوستان عزیز
    به عنوان عضو کوچکی از این سایت از شما مهندسین گرامی به خاطر تلاش هایی که در این تایپیک انجام میدید کمال تشکر و قدر دانی رو میکنم ایشا ا... که بتونین به آرزو هاتون برسین.از خبر قبول نشدن دوست عزیزمون @ouror@ هم خیلی ناراحت شدم .در کل من آدم مثبت اندیشی ام این قبول نشدن رو هم میتونیم به فال نیک بگیریم و به خاطر هدفی که داریم تلاشمون رو بیشتر کنیم تابهش برسیم .امیدوارم مهندس سال بعد خوشحالمون کنه و از همکاری هاشون تو سایت به طور ویژه قدر دانی میکنم .
    آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
    بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
     سپاس شده توسط @uror@
    سلام ببخشید مهندس این جزوه های شما مر بوط به کلاسهای خانه شهرسازان است یا نه بعد به نظر شما کتابهای انتشارات ارشد می تونه برای کنکر جواب بده یا نه
    به نظر من هرکی این چهار تا کتاب را برای تاریخ بخونه بالای 80 می زنه از شار تا شار - تاریخ شکل شهر جیمز موریس - سیر اندیشه های پاکزاد - معماری معاصر ایران
    دوستان چرا ناراحت می شید واقعا اسکیس مشخص می کنه که کی لیاقت دانشگاه رفتن را داره نه با تست زدن من خودم اسکیسم قوی نیست ولی واقعیت را باید پذیرفت چون تو تست فقط حفظ می کنی ولی تو طراحی یاد می گیری ولی یک چیز هم بگم با این سوالات اسکیس اصلا موافق نیستم واقعا می گم ربطی به شهرسازی نداره مثلا یکی از سوالات فکر کنم طراحی رستورا تو یک باغ بود که این بر می گرده به رشته من یعنی معماری نه طراحی واقعا باید تاسف بخوریم که اساتید کشور ما هنوز رشته شهرسازی را به خوبی نشناختند

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، @uror@
    نظرتون راجع به کتابایی که جدید از آقایون اساتید چاپ شه چیه ؟ مهمه یا نه؟
    منظورم کتاب خاصی نیست کلی میگم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,066 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,292 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,355 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,304 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,176 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,523 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,723 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,620 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,588 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان