امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی
سلام
میشه منابعی که شما برای کنکور(برنامه ریزی شهری)خوندیدو بگید؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۱۱، ۱۱:۲۷ صبح)الهه_1366 نوشته است: سلام
میشه منابعی که شما برای کنکور(برنامه ریزی شهری)خوندیدو بگید؟؟؟
سلام.الهه خانم میلتو بده تا برات بفرستم.
(۱۳۹۰-۷-۹، ۰۹:۵۵ عصر)samemar نوشته است: سلام
ممنون از تاپیک خیلی خوبتون.من رشتم معماریه میخوام ارشد برنامه ریزی شرکت کنم.اصلا نمیدونم باید از کجا شروع کنم و چی بخونم.منابع رو دارم ولی نمیدونم باید از کدومها شروع کنم.یه جورایی بیگانه ام باهاش.لطفا راهنمایی کنین.
سلام.کار سختی رو شروع کردین.به نظر من اول از تاریخ شکل شهر رضازاده و.شيعه، اسماعيل؛ مقدمه­ اي بر مباني برنامه­ ريزي شهري؛ شروع کن.موفق باشی.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط شهريار
    سلام
    میشه منابعی که خودتون واسه کنکور(برنامه ریزی شهری )خوندید بگید؟؟؟

پاسخ
    (۱۳۹۰-۷-۹، ۰۹:۵۵ عصر)samemar نوشته است: سلام
    ممنون از تاپیک خیلی خوبتون.من رشتم معماریه میخوام ارشد برنامه ریزی شرکت کنم.اصلا نمیدونم باید از کجا شروع کنم و چی بخونم.منابع رو دارم ولی نمیدونم باید از کدومها شروع کنم.یه جورایی بیگانه ام باهاش.لطفا راهنمایی کنین.
    راستی اول کتاب مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری رو بخون.اونم به صورت روزنامه وار.نه اینکه از همین اول حفظ کنی.کتاب تاریخ هم کتاب سنگینیه.برای دور اول حتما روزنامه وار بخون.

پاسخ
     سپاس شده توسط Maryam M
    salam
    man daneshjoye term avale karshenasi shahrsaziam mikham az hamin alan az hamin alan baraye arshad bekhonam
    mishe rahnamaiim konin?

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام
    لطفاً بفرمایید که برای زبان تخصصی برنامه ریزی شهری کدوم آموزشگاه و کدوم استاد خوبه؟ با توجه به این که من زبان عمومیم خوبه و میخوام زبان تخصصی یه کلاس خوب برم که به این وسیله بتونم رتبه م رو خیلی بالا بکشم و میخوام استاد این کلاس هم کاملاً به کنکور تسلط داشته باشه. لطفاً من رو راهنمایی کنید.
    با تشکر بسیار
    میشه لطفاً راجع به روش خوندن کتاب ها به ما بگید. آیا باید برای فهمیدن مطالب همه ی کتاب ها رو خلاصه نویسی کرد؟ چون حفظ همه ی این مطالب مشکل به نظر می رسه.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۷-۱۹، ۰۶:۰۲ عصر)afe19 نوشته است: salam
      man daneshjoye term avale karshenasi shahrsaziam mikham az hamin alan az hamin alan baraye arshad bekhonam
      mishe rahnamaiim konin?

با سلام خدمت شما و عرض تبریک به خاطر قبولیتون.خیلی زوده که شروع کنی واسه ارشد.الان زوده که بخونی.از الان فقط یه کاری کن زبانت قوی شه.حالا از ترم های بعد اون درسهایی که واسه ارشد مهمه رو خوب بخون.اینم بگم که من رشته لیسانسم شهرسازی نبوده و نمیدونم که درسهایی که واسه کنکور مهمه تو چه ترمی بهتون میدن.در این مورد از بچه های شهرسازی بپرسی بهت میگن.
      (۱۳۹۰-۷-۱۹، ۱۱:۳۱ عصر)mml نوشته است: با سلام
      لطفاً بفرمایید که برای زبان تخصصی برنامه ریزی شهری کدوم آموزشگاه و کدوم استاد خوبه؟ با توجه به این که من زبان عمومیم خوبه و میخوام زبان تخصصی یه کلاس خوب برم که به این وسیله بتونم رتبه م رو خیلی بالا بکشم و میخوام استاد این کلاس هم کاملاً به کنکور تسلط داشته باشه. لطفاً من رو راهنمایی کنید.
      با تشکر بسیار
      میشه لطفاً راجع به روش خوندن کتاب ها به ما بگید. آیا باید برای فهمیدن مطالب همه ی کتاب ها رو خلاصه نویسی کرد؟ چون حفظ همه ی این مطالب مشکل به نظر می رسه.
      با سلام خدمت شما.من واسه زبان تخصصی هیچ کلاسی نرفتم.همین کتاب هایی که تو بازار هست رو خوندم.راجع به نحوه خوندن هم هر کسی سبک خودشو داره.من خودم همه کتاب ها رو خلاصه نمیکردم.بستگی به خودت داره.من خلاصه مطلب زیاد میخوندم.اون دیگه بستگی به خودت داره.

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      با سلام
      من كارشناسي كامپيوتر نرم افزار دارم و مي خوام ارشد برنامه ريزي شهري دانشگاه ازاد شركت كنم . لطفا كمكم كنيد چه منابعي رو بخونم كه برام بهترين نتيجه رو داشته باشه و چه جوري من هيچ آشنايي با اين رشته ندارم ولي چون محل كارم يك ادراه دولتي در زمينه شهرسازي بايد تو اين رشته شركت كنم خيلي ممنونم و منتظر پاسخ شما

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        bazam salam
        mamnoon ke j dadin
        lotf konin manabeii ro ke khodetoon khondid ro behem begin
        baraye arshadam rastesh shenakhte ziadi az geraieshaie shahrsazi nadaram age rahnamaiim konin ke kodom reshte behtare mamnoon misham
        montazere jabetoon hastam.

پاسخ
        سلام خسته نباشید مر30 از راهنماییاتون که اینهمه به ماها که استرس نحوه خوندن و کنورو داریم خیلی لطف میکنین و به همه جواب میدین شاید این تشکرا نتونه این محبتو جبران بکنه اما منم به نوبه ی خودم ازتون تشکر میکنم.اجرتون با خدا.ببخشید منم یه سوال داشتم اینکه ولویت بندی کتابارو اینکه اول از چیا شروع کنیم بهتره راهنماییمون کنین ممنون میشم و یه سوال دیگه اینکه میتونم عنوان پایان نامه اتونم بدونم؟بازم ممنون

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 37,037 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
          آخرین ارسال: tornado26
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,372 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,997 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,088 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره زبان mojtaba.db 0 753 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: mojtaba.db
            برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,739 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
          آخرین ارسال: a.rahmani?
            با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,413 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,295 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,697 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان