ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip
خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر
با فرمت pdf  و کیفیت تبدیل شده از word
دانلود قسمت اول:
30 صفحه اول:

در صورتی که امکان خرید نبود به لینک زیر بروید و دانلود کنید:

iranshahrsaz.publicfile.ir/post/5650

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

بند بگسل باش آزاد ای پسر چند باشی بند سیم و بند زر
گر بریزی بحر را در کوزه ای چند گنجد؟ قسمت یک روزه ای
 سپاس شده توسط deldar ، alireza ، JAVAD4050 ، sajjad 21 ، ahmad lotfi ، MHAKBARI ، pegah.arch ، atelieahjam
2
RE: دانلودکتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip
با تشکر فراواااااااااان

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط atelieahjam
    3
    سلام.خسته نباشید...ببخشید قسمت اول و اخر یعنی 60 صفحه از کل کتاب؟یعنی کل کتاب موجود نیست ؟

آخرین ارسال های من :
      4
      تصویر صفحه اول فایل خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران

قسمت دوم در لینک مقابل : http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4851

.jpg   1.jpg (اندازه: 72.09 KB / تعداد دفعات دریافت: 179)

آخرین ارسال های من :

5
      RE: خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip
      سلام وقتتون به خیر من برای خرید این فایل اشتباها مبلغ 30000 تومان پرداخت کردم راهی برای دریافت مابقی پولم وجود داره؟

آخرین ارسال های من :
        6
        RE: خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip
        هر کدوم از این مطالب، تا صفحه چند کتابن؟?

آخرین ارسال های من :
          موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            غیر رایگان فایل PDF سازه های معاصر دکتر گلابچی Ra na 9,510 ۱۳۹۹-۹-۲، ۰۳:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: minzstore_info
            جزوه ارزشمند ساختمان 1 دکتر ثقفی نرگس بیگی 8,303 ۱۳۹۹-۳-۲۸، ۰۹:۴۱ صبح
          آخرین ارسال: mtr6510
            غیر رایگان دانلود مطالعات کتاب استاتيک کاربردي گلابچي MHAKBARI 9,875 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۲:۲۴ صبح
          آخرین ارسال: MHAKBARI
            غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش معماری اسلام دکتر متدین maspory 8,798 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۴ عصر
          آخرین ارسال: Brightness
            غیر رایگان از زمان و معماری-منوچهر مزینی mahan 5,581 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۴:۰۸ عصر
          آخرین ارسال: haydariyan
            غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان MHAKBARI 18,133 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۲۴ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 3,418 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۸:۵۹ عصر
            غیر رایگان خلاصه کتاب پهنه بندی اقلیمی ایران با فرمت پاورپوینت پریسیما 14,337 ۱۳۹۳-۷-۲۷، ۰۱:۱۴ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            غیر رایگان دانلود پاورپوینت ایده در معماری atelieahjam 2,264 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۱ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-1-2-3-4} @uror@ 9,486 ۱۳۹۳-۵-۱۹، ۱۲:۴۹ صبح
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            کیوسک روزنامه فروشی ۲-۱۷ saeed nasiri majd ElnazBhz8080 نمونه اسکیس(vip-1)
            تعمیرات لباسشویی ارج ۲-۱۲ chemistry21 chemistry21 گفتگوی آزاد
            بهینه سازی محتوای سایت ۲-۱۲ chemistry21 chemistry21 گفتگوی آزاد
            آخرین اطلاعیه ها و اخبار جدید سایت سازمان سنجش آموزش کشور ۱-۲۸ MHAKBARI raminrezaeian اطلاعیه و اخبار سایت
            غیر رایگان  خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر ... ۱-۲۵ shamim Bahare79 تحقیقات ،جزوات(vip-2 معماری)
            استخدام شهرساز ۱-۲۲ Zanjan Zanjan اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز
            انواع ساندویچ پانل ضد صوت کدام‌اند؟ ۱-۱۸ آریابارون آریابارون گفتگوی آزاد
            برگزاری افتتاحیه ۱-۱۷ rabinvip rabinvip گفتگوی آزاد
            درخواست غیر رایگان  جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ۱۲-۲۱ ehsan12 Fariifarii جزوه های معماری
            فروش ویژه  پکیج کامل کنکور ارشد برنامه ریزی شهری (کیمیافکربزرگ) ۱۱-۲۵ saeed.ghiabi saeed.ghiabi کتاب های برنامه ریزی شهری
            فروش ویژه  پکیج کامل کنکور ارشد برنامه ریزی شهری (کیمیافکربزرگ) ۱۱-۲۵ saeed.ghiabi saeed.ghiabi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            خبر ویژه  تخفیفات ویژه ی همایش ها و کنفرانس ها برای اعضای ایران شهرساز ۱۱-۹ Sahab charleyjain اخبار همایش ها
            دانلود جزوه آموزش برداشت و رولوه وضع موجود بنا ۱۰-۲۰ atelieahjam 136415 تحقیقات و جزوات
            دانلود ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ( پله ، آسانسور ، ن... ۱۰-۱۹ atelieahjam aah قوانین و مقررات شهرسازی و معماری
            دانلود طرح تفصیلی منطقه 6 تهران .pdf ۱۰-۷ alireza Faezeebrahimi@web.de طرح،پروژه
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل