امتیاز موضوع:
  • 73 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار اولین تصاویر میتینگ گروهی اعضا ::سه شنبه 24 آبان و مکان باغ ارم شیراز ساعت 14
به نظر من باغ ارم جای خوبی هست. مرکز شهره و همه بهش دسترسی دارند و کسایی هم که از شهرهای دیگه میان راحت پیداش می کنن.:blush:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۸-۱۷، ۰۲:۳۲ عصر)parisahadi نوشته است: به نظر من باغ ارم جای خوبی هست. مرکز شهره و همه بهش دسترسی دارند و کسایی هم که از شهرهای دیگه میان راحت پیداش می کنن.:blush:

باشه عالیه من که موافقم و درسته آدرسش سرراست تره و امیدوارم دوستان به قولشون وفا کنند و تشریف بیارند.

ساعتش را هم مشخص کنید بهتره
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    به نظر من به خاطر اینکه هوای شیراز دیگه سرد شده بعد از ناهار تا قبل از غروب که هوا تقریبا گرمه ساعتهای خوبی باشه. البته دوستان اگه پیشنهاد دیگه ای دارند مطرح کنند.

پاسخ
    (۱۳۹۰-۸-۱۷، ۰۳:۴۹ عصر)parisahadi نوشته است: به نظر من به خاطر اینکه هوای شیراز دیگه سرد شده بعد از ناهار تا قبل از غروب که هوا تقریبا گرمه ساعتهای خوبی باشه. البته دوستان اگه پیشنهاد دیگه ای دارند مطرح کنند.
    اگه دوستان هم موافق باشند ساعت 4 بعدازظهر

مکان هم با تغییر{بازم اگه دوستان هم موافق باشند} درب ورودی باغ ارم

اینم شماره من برای هماهنگی و پیدانمودن همدیگه

09171388783

اونهایی که میاند یک ماه عضویت ویژه سایت را هم هدیه میگیرند. علاوه بر هدیه ای ناقابل

پاسخ
    ولی ساعت 4 دیگه کم کم هوا تاریکه و سرد میشه. بهتر نیست ساعت 2 باشه؟ البته من به خاطر دوستانی که از شهر های دیگه میان میگم که برای برگشتن مشکلی نداشته باشن .

پاسخ
    باشه برای من فرقی نمیکنه دوستان موافق باشند همین ساعت را میزاریم

پاسخ
    منتظر همه شما در روز سه شنبه 24 آبان هستیم:

مکان: درب ورودی باغ ارم شیراز واقع در خیابان ارم

زمان: ساعت 14 بعدازظهر

با سپاس

افرادی که صد در صد میاند اعلام کنند تا فردا هدیه ای ناقابل تهیه گردد.

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۰-۸-۲۲، ۰۸:۵۰ عصر)AliReza نوشته است: منتظر همه شما در روز سه شنبه 24 آبان هستیم:

مکان: درب ورودی باغ ارم شیراز واقع در خیابان ارم

زمان: ساعت 14 بعدازظهر

با سپاس

افرادی که صد در صد میاند اعلام کنند تا فردا هدیه ای ناقابل تهیه گردد.
    میگم مهندس ما که اینور ایرانیم!
    حیف دوستاشتیم بیایما اما بعد مسافت یه ریزه خیلی دوره دیگه:-/
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    خوش به حالتون
    جاي ما خااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالي........................................................................:(:(:(:(:(:(
    خيلي دوست داشتم باشم اما حيف .................
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، saeed nasiri majd
    منتظر تماس شما برای حضور هستیم

شماره تماس 09171388783

سپاس

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,896 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 983 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,646 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
      اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,041 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,254 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,461 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
      اطلاعیه انتشار فایلهای vip در شبکه های اجتماعی و تذکر ایران شهرساز alireza 2 1,960 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۱۱:۳۶ عصر
      انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,028 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا alireza 9 4,019 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۱:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,421 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: maryam.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان