امتیاز موضوع:
  • 88 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه*
ببخشید فایلی که گذاشتین دانلود نمیشه
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۴۱ صبح)ATUSA نوشته است: ببخشید فایلی که گذاشتین دانلود نمیشه

سلام

چند لحظه ای صبر کنید تا فایل باز شود و سپس ذخیره کنید. دلیلش فایل pdf که بعضی از مرورگرها بازش میکنند.

اینم فایل زیپ که نباید موردی داشته باشد

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   20 نفر اول ازمون ششم 14 ابان 90.zip (اندازه: 133.91 KB / تعداد دفعات دریافت: 40)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Vasta
سلام.جا داره یه خسته نباشید اساسی به همه ی دوستان بگم.ممنون بابت زحمات بدون چشم داشتتون.امیدواریم که با نتیجه خوب توی آزمون ارشد بتونیم کمی از خستگیتون و درررررررررررر کنیم:D
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۱:۲۳ صبح)zolatan نوشته است: سلام.جا داره یه خسته نباشید اساسی به همه ی دوستان بگم.ممنون بابت زحمات بدون چشم داشتتون.امیدواریم که با نتیجه خوب توی آزمون ارشد بتونیم کمی از خستگیتون و درررررررررررر کنیم:D

سلام و خسته نباشید به شما و بقیه شرکت کننده ها

من همینجا اعلام میکنم و مطمئنم اگه مشکلی برای شما بوجود نیاد یکی از رتبه های یک رقمی امسال خواهید بود.

{اگه یه وقت نشد دوستان خرده نگیرند!}

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، kasrak ، zolatan
من هم از زحمات جناب علیرضا و تیم برگذاری تشکر میکنم.واقعا خسته نباشید.

یک سوالم در رابطه با کارنامه دارم.
نمره نهایی چطور محاسبه میشه و سقفش چنده؟یعنی چطور خودمونو با این نمره بسنجیم؟:blush:

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
ممنون از اینکه این دفعه اسامی 20 نفر رو اعلام کردید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۱:۲۷ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۱:۲۳ صبح)zolatan نوشته است: سلام.جا داره یه خسته نباشید اساسی به همه ی دوستان بگم.ممنون بابت زحمات بدون چشم داشتتون.امیدواریم که با نتیجه خوب توی آزمون ارشد بتونیم کمی از خستگیتون و درررررررررررر کنیم:D

سلام و خسته نباشید به شما و بقیه شرکت کننده ها

من همینجا اعلام میکنم و مطمئنم اگه مشکلی برای شما بوجود نیاد یکی از رتبه های یک رقمی امسال خواهید بود.

{اگه یه وقت نشد دوستان خرده نگیرند!}

با مهندس دهقان موافقم...
منم در مورد شما همینطور فکر میکنم
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak
ممنون از گروه برگزاری آزمون واقعا ممنونم.
خواهشا بعد از اعلام نفرات 1 تا 20 لطفا ازشون بخواید که در باره مباحث نظر بدن و تحلیل هم داشته باشن اینطوری خیلی بهتره بازم ممنون
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
با تشکر از همه ی کسانی که این آزمون رو آماده کرده و در اختیار ما گذاشتند ... می خواستم بگم اگه میشه از دفعه ی بعد درصدهای هر درس به طور جداگانه محاسبه بشه و توی این لیست برای هر نفر گذاشته بشه ، چون اینطوری هر کسی بهتر میتونه خودش رو با بقیه در هر درسی مقایسه کنه .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۱۸ عصر)mehdime007 نوشته است: با تشکر از همه ی کسانی که این آزمون رو آماده کرده و در اختیار ما گذاشتند ... می خواستم بگم اگه میشه از دفعه ی بعد درصدهای هر درس به طور جداگانه محاسبه بشه و توی این لیست برای هر نفر گذاشته بشه ، چون اینطوری هر کسی بهتر میتونه خودش رو با بقیه در هر درسی مقایسه کنه .

درصد های کلی هر درس حتی هر سوال را میتونیم ارائه دهیم {آمار همه شرکت کننده ها}ولی هر درس را نه

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,839 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
آخرین ارسال: hanieh.yas
  نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,488 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,402 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
  2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,039 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
آخرین ارسال: targol.s
  ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 13,068 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: kvahid
  هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,462 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
  آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 21,297 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: samira.n
  آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,577 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
  رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,589 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
  جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,253 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان