امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحصیل در مقطع فوق لیسانس طراحی شهری خارج از ایران
(۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۱۲:۰۰ صبح)ایلیا نوشته است: مرد می خواد اسپانیایی یاد گرفتن:@

نمي دونم تا چه حد آشنايي داريد مهندس ....ولي زبان اسپانيايي تلفظش فوق العاده راحت تر و روان تر از انگليسيه ....خيلي راحت تر .................ياد گرفتنشم همين طور ......به نظر من از انگليسي خيلي بهتره
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
من خودم فرانسه می خونم، خیلی هم باحاله( البته بین علما شکه که باهال درست تره یا باحال!). گرچه از انگلیسی سخت تره
اما دوستانم که آلمانی می خونن بسیار شاکی هستند!
در رابطه با زبان اسپانیایی هم شبکه 4 ویژه برنامه ای در رابطه با زبان داشت و زبان اسپانیایی بعد از چینی رو به عنوان سخت ترین زبان دنیا معرفی کرد!
البته فکر کنم مشکل از شماست! بعضیا زبان رو راحت یاد می گیرن و بعضیا سخت(جدی خوش به حالتون که زبان رو راحت تر می آموزید)
ما تو ادبیات فارسیش موندیم:D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، godonly. ، elham90
(۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۱۲:۱۴ صبح)ایلیا نوشته است: من خودم فرانسه می خونم، خیلی هم باحاله( البته بین علما شکه که باهال درست تره یا باحال!). گرچه از انگلیسی سخت تره
اما دوستانم که آلمانی می خونن بسیار شاکی هستند!
در رابطه با زبان اسپانیایی هم شبکه 4 ویژه برنامه ای در رابطه با زبان داشت و زبان اسپانیایی بعد از چینی رو به عنوان سخت ترین زبان دنیا معرفی کرد!
البته فکر کنم مشکل از شماست! بعضیا زبان رو راحت یاد می گیرن و بعضیا سخت(جدی خوش به حالتون که زبان رو راحت تر می آموزید)
ما تو ادبیات فارسیش موندیم:D

سخت ترين زبان دنيا مهندس ....اسكاتلنديه و اسپانيايي جزء ساده ترين زبان هاست
[تصویر:  hardest_languages_to_learn2.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، godonly. ، saeed nasiri majd ، dely_sh ، tinaaa
خیلی حال کردم
هم با اطلاعات شما هم با گمراه شدن از طرف شبکه 4!

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour
وای ! عجب تصویر جالبی ! دوره های یادگیریشون رو خیلی خوب نشون داده . عربی که واقعا سخته چه برسه به ژاپنی و چینی و ...
پس بریم آسوناشونو یادبگیریم !:D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، godonly.
البته يه چيزي لازمه بگم مهندس و اونم اينه كه : ببينيد برا هر زباني درجه سختي و سادگي زبان فرق مي كنه ....مثلا برا يه انگليسي زبان ....شايد زبان عربي و چيني سخت ترين زبان دنيا باشه ولي براي يه فارسي زبان ياد گرفتن زبان عربي زياد سخت نباشه ....يا مثلا يادگيري زبان چيني برا يه فرد ژاپني زياد سخت نيست اما دركل شما اگه زبان انگليسي رو ياد بگيريد مسلما اسپانيايي و ...براتون خيلي راحت تره و زياد سخت نيست ... ولي اگه زبان انگليسي رو بلد نباشيد .... اسپانيايي هم نمي تونيد خوب ياد بگيريد و سخته....

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، godonly. ، saeed nasiri majd ، shokri ، elham90 ، dely_sh
جالب بود
برای من برعکسه
وقتی فرانسه کار می کنم یاد گرفتن انگلیسی برام راحت تر میشه! چون اغلب کلمات انگلیسی از فرانسه اومدند
میدونید دیگه تا قبل از جنگ جهانی فرانسه زبان رسمی بوده
اکثر کلماتی که ما در فارسی هم استفاده می کنیم و به کلمات انگلیسی شباهت دارن به این دلیل هست که اون ها از فرانسه اومدند دقیقا هم با همین تلفظی که ما در فارسی داریم
موزه، تلویزیون و...

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، .Utopia ، godonly. ، elham90 ، dely_sh
(۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۱۲:۰۰ صبح)محمد مهربون نوشته است: مرد می خواد اسپانیایی یاد گرفتن:@
خیلی هم سخت نیست ...فقط اولش گیج کننده است بعدش میبینی راحته

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام مهندس 1سوال داشتم !
    ميگن دانشگاهاي خارج ز كشور مدرك ايران رو قبول ندارن ؟
    اگه يه نفر اينجا ارشد صراحي شهري بخونه آيا ميتونه تو هر كشوري كه خواس ادامه تحصيل برا دكترا بده ؟
    اگه بين المللي طراحي شهري بخونه چطور ؟
    7 كسي نيست جواب بده ه ه ه ه/
    آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    ey baba kasi nis javabamo bede
    7
    2مدير خانم كجايي؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پاسخگویی به سوالات شما در مورد اسکیس طراحی شهری91 @uror@ 5 4,579 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: matata95
      بازسازی پس از سانحه فرشته.ن 0 3,222 ۱۳۹۱-۳-۲۵، ۰۳:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: فرشته.ن
      نقش مبلمان شهری در هویت بخشی به شهر ها sevda-mor 0 2,441 ۱۳۹۱-۲-۲۲، ۰۲:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: sevda-mor
      طراحی شهری godonly. 2 2,657 ۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۲:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان