امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 93 هستید؟درصد قبولی شما!!
به تجربه ثابت شده که تاپییکی جدا برای این موضوعات خیلی سخت جواب میده، اینها بیشتر حین کار مشخص میشه
اگه اثبات روانشناسیشو هم بخواید در خدمتم، گرچه قبول هم دارم گاهی اوقات خیلی دیگه منحرف میشه
حتما سعی می کنیم بیشتر دقت کنیم
ممنون
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
MAN ZABANO GOZASHTAM KENAR AKHE PARSAL AZAD 93%ZADAM DG VASASH VAGHT NAZASHTAM MABANI O DARK OMOOMI 50% MIZANAM MABAHES 40% TARIKH HAM 50% TO TESTA MIZANAM HANOOZAM MOROORO SHOROO NAKARDAM LOTFAN SHOMA ROTBEAMO HADS BEZANID

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، abcdefghijklm
(۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۱۱:۲۸ عصر)rnsh98 نوشته است:
MAN ZABANO GOZASHTAM KENAR AKHE PARSAL AZAD 93%ZADAM DG VASASH VAGHT NAZASHTAM MABANI O DARK OMOOMI 50% MIZANAM MABAHES 40% TARIKH HAM 50% TO TESTA MIZANAM HANOOZAM MOROORO SHOROO NAKARDAM LOTFAN SHOMA ROTBEAMO HADS BEZANID

با این توصیاف رتبه 1:D

با این درصدایی که گفتین زبان 90 مباحث 50 مبانی 40 تاریخم 50 و اگه امار 0 بزنید بین 10 تا 20
اگه امار هم 50 بزنید رتبه 1یا 2
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۴:۴۸ صبح)fatyjo0on نوشته است:

با این توصیاف رتبه 1:D

با این درصدایی که گفتین زبان 90 مباحث 50 مبانی 40 تاریخم 50 و اگه امار 0 بزنید بین 10 تا 20
اگه امار هم 50 بزنید رتبه 1یا 2
منم فکر کنم اگه ایشون آمار رو هم کمی بزنه ، احتمالا با اختلاف چند متری:D اول بشه !!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام منم کمکم دارم اماده کنکور طراحی شهری می شم فقط اقای دهقان و دوستان ترس من فقط از مباحث عمومی مگرنه اونای دیگه را عین اب خوردن حفظم خدا کنه بتونم لا اقل یک 35 درصدی بزنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۱۱:۵۸ صبح)s1s2s3 نوشته است: سلام منم کمکم دارم اماده کنکور طراحی شهری می شم فقط اقای دهقان و دوستان ترس من فقط از مباحث عمومی مگرنه اونای دیگه را عین اب خوردن حفظم خدا کنه بتونم لا اقل یک 35 درصدی بزنم
ایشال... که رتبه خوبی کسب خواهید کرد. امدگیتون رو در چه حد ارزیابی میکنید؟ یعنی درصدهایی که انتظار دارید در کنکور بزنید؟
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ

رتبت صددرصد زیر 10 البته اگه این درصدا رو تو کنکور بزنی منم تستای کنکور از 81 به بعدو زدم زبان که همیشه صفر، امار بین 40تا 50،مباحث بین 45 تا 55،مبانی بین 45تا 55،تاریخ بین 60تا 70،ولی بازم میگن شرایط اصلی کنکور فرق داره این درصدایی که گفتم به صورت تقریبی و میانگین همه ازمون هایی که تستشونو زدم نوشتم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۰۹:۵۱ صبح)سجاد ولی پور نوشته است:

رتبت صددرصد زیر 10 البته اگه این درصدا رو تو کنکور بزنی منم تستای کنکور از 81 به بعدو زدم زبان که همیشه صفر، امار بین 40تا 50،مباحث بین 45 تا 55،مبانی بین 45تا 55،تاریخ بین 60تا 70،ولی بازم میگن شرایط اصلی کنکور فرق داره این درصدایی که گفتم به صورت تقریبی و میانگین همه ازمون هایی که تستشونو زدم نوشتم

شما هم اگه میانگین این درصدا رو تو کنکور بزنید رتبه تون بین 20 تا 50 میشه:blush:

پاسخ
زبان10
آمار20
مباحث10
مبانی20
تاریخ30!
رتبه: تقریبا 400!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۱۲:۲۶ عصر)ایلیا نوشته است: زبان10
آمار20
مباحث10
مبانی20
تاریخ30!
رتبه: تقریبا 400!!!

میتونم بپرسم رتبه تون رو چطور تخمین زدید؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,915 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,722 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 987 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,638 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,137 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 876 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 805 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,010 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 776 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 769 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان