امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیاید خودمونو معرفی کنیم
سلام به همگی مهندسین
البته من قبلناهم خودم رو معرفی کردم ولی دوباره...
جواد چلچلایی javad chelchelaei
ساکن استان زیبای گلستان
شهرستان جدیدگالیکش (تازه شهرستان شده)
روستای تراجیق tarajigh
دانشجوی ترم 7 معماری دانشگاه پیام نورگنبد
عاشق طراحی شهری
خادم همه شما
متولد 7 .اردیبهشت. 69
...
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، .Utopia ، godonly. ، parasto_gh ، ایلیا ، 0RKIDEH ، aramo ، پریسیما ، Sadeghpour ، diamond ، shahryar ، kiana7822 ، روجا ، مهسا_mahsa
(۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۳:۲۸ عصر)Elii نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۱:۴۰ عصر)sadeghpour نوشته است: mall">مرسي مهندس از جوابتون
اون سايت رو كه آره قبلا ديده بودم ...ولي بازم ممنون از راهنماييتون .......در مورد كانادا هم درسته ولي منظورش بيشتر اينه: افرادي كه تحصيلاتشون شهرسازيه نسبت به باقي رشته ها و افراد عادي اقامت دائم راحت تر مي تونن بگيرن و در اين زمينه تسهيلات زيادي دارن .......اما در مورد بورسيه و FUND فكر مي كنم موفقيت براي گرفتنش حدود 5 يا 6 درصده ...چون واقعا سخت مي گيرن ....در مورد آلمان هم بايد بگم كه رشته جغرافيا و برنامه ريزي شهري توي اين كشور به شدت قويه .....نه شهرسازي.... كه اكثر دانشجوهاي ايراني فكر مي كنن برنامه ريزي شهري و منطقه ايه خودمونه .....در صورتي كه تصور اشتباهيه .....اما مالزي رو بايد بگم كه دانشگاه UTM و UKM دانشگاه خوبيه ....

اگرچه موضوع تاپیک یک چیز دیگه بود و بهتره این بحث ها به جای دیگه ای منتقل بشن . به سوال داشتم آقای مهندس ممکنه اسم بهترین دانشگاههای مرتبط با برنامه ریزی شهری رو تو کشورهای مختلف مخصوصا تو آمریکا و کانادا بگین

Universities and Institutes offering urban related courses

به سایت زیر مراجعه کرده و کشور ، شهر مورد نظر را انتخاب کنید تا لیستی از دانشگاههایی که رشته شهرسازی را
دارند نمایش داده شود:

http://www.urbanicity.org/Site/Education/

لیست دانشگاههای آمریکا که رشته معماری ، معماری منظر ،طراحی شهری و برنامه ریزی شهری دارند
http://www.urbanicity.org/Site/Education...lsUSA.aspx

لیست دانشگاههای کانادا که رشته معماری ، معماری منظر ،طراحی شهری و برنامه ریزی شهری دارند
http://www.urbanicity.org/Site/Education...anada.aspx

موفق باشید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، aramo ، ala sh ، Sadeghpour ، diamond ، مهسا_mahsa
سلام
منم اتوسا هستم.
پارسال یعنی ترم پیش تموم کردم:D(دانشگاه)
در کرمانشاهم هستم فعلا.
دیگه غیر مرتبط هم هستم و همین.
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، godonly. ، aramo ، .Utopia ، پریسیما ، shokri ، diamond ، shahryar ، مهسا_mahsa
دوستان مطالب این تاپیک خیلی از عنوانش دور شدا!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، .Utopia ، saeiideh ، Sadeghpour ، diamond ، مهسا_mahsa
سلام من هم فرهاد هستم متولد 60 کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری، سه سال مهندسین مشاوره کار کردم الان هم کار آزاد دارم همچنین در دانشگاه تدریس می کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، ایلیا ، 0RKIDEH ، .Utopia ، پریسیما ، shokri ، saeiideh ، Sadeghpour ، diamond ، JAVAD4050 ، shahryar ، Brightness ، مهسا_mahsa
سلام من سعیده راد هستم.کارشناس معماری داخلی و دانشجوی کارشناسی ارشد معماری-معماری، از آشنایی با بچه های معماری و شهرسازی و انجام فعالیت های علمی در این زمینه بسیار خوشحالم ضمنآ از همینجا آمادگی خودم رو برای انجام هرگونه فعالیت علمی اعلام میکنم :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo ، abcdefghijklm ، ایلیا ، .Utopia ، mehdime007 ، godonly. ، JAVAD4050 ، shokri ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، diamond ، shahryar ، مهسا_mahsa
(۱۳۹۰-۱۰-۱۰، ۰۶:۲۵ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: سلام این قسمتو میذاریم واسه معرفیتون هرکس تو یه ارسال خودشو معرفی کنه تا بقیه کاربرای سایت بشناسنش
اول از خودم شروع میکنم اسمعیلی هستم دانشجوی ترم 3 کارشناسی شهرسازی دانشگاه آزاد قزوین(ورودی89) هدفمم برای ارشد اینه که طراحی شهری بخونم رشته دبیرستانمم مث بقیه ریاضی بوده:blush:

سلام به همه ی دوستای خوبم
من پریسا هستم،دانشجوی ترم آخر کارشناسی ناپیوسته از دانشگاه حافظ شیراز
البته الان فقط طرح نهایی ام مونده با موضوع: پارک فناوری انیمیشن
خوشحال میشم اگه نظری در مورد موضوع طرح داشتین ،نظرتون بگین.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، shokri ، saeiideh ، 0RKIDEH ، godonly. ، Sadeghpour ، diamond ، shahryar ، مهسا_mahsa
    سلام دوستان من خیلی وقته عضو هستم ولی فرصت ارسال نداشتم .اولین ارسال خودم را با معرفی خودم شروع میکنم . من پریوش مدرک کارشناسی خود را در رشته برنامه ریزی شهری در سال 69 گرفتم و دارای 20 سال سابقه کار شهرسازی (اعم از طراحی ، تدوین ضوابط و مدیریت) می باشم و در حال حاضر در مقطع ارشد برنامه ریزی شهری مشغول به تحصیل هستم و 4 سال سابقه کار کارشناسی رسمی دادگستری در رشته برنامه ریزی شهری را دارم .امیدوارم با تبادل اطلاعات با دیگر اعضای سایت بتوانم برای دوستان مفید باشم .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، shokri ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، Sadeghpour ، godonly. ، saeiideh ، diamond ، shahryar ، ایلیا ، **urban designer ، روجا ، Brightness ، Masih ، مهسا_mahsa
    سلام به همه مهندسای عزیز و دوست داشتنی
    داوود هستم کارشناس معماری از دانشگاه قزوین واسه ارشد میخونم .
    همتونم دوست دارم شدید به مدت مدید .
    دلم می خواد باهاتون آشنا و دوست شم فدای همتون فدای ایران عزیزمون .
    فدای همتون فدای ایران عزیزمون .

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، godonly. ، elham90 ، shokri ، diamond ، JAVAD4050 ، shahryar ، somita ، ایلیا ، مهسا_mahsa
      سلام به همکارای گرامی

حسینی هستم دانشجوی ترم اول دکتری معماری دانشگاه شهید بهشتی.

مدرس دانشگاه آزاد اسلامی
      آموزشگاه های کنکوری معماری (مرکز معماری ایران-ماهان)
      مدرس اسکیس مجتمع فنی تهران واحد میرداماد
      مدرس نرم افزار های تخصصی معماری
      عضو گروه پژوهشی مکتب تهران (سازمان زیبا سازی شهرداری تهران)
      عضو گروه پژوهشی چهار سوق(دکتر معماریان-سازمان ملی جوانان)
      علاقه مند به معماری اسلامی و پژوهش
      عضو کمیته منتخب سیاست گذاری اموزش و پروش فنی و حرفه ای
      2 مسابقه معماری.(اتاق بحران تهران 85-نمای شهرداری منطقه 14 86) چند مقاله و کتاب حاصل عمری که به جرات اکثرش رو تلف کردم

امیدوارم تو این سایت کنار هم بودن رو به توعی مفید تجربه کنیم

با تشکر از مدیریت محترم سایت که بسیار از بدو ورود به بنده لطف داشتن
      با تشکر از مدیر تالار معمایر که معرف بنده بودن.

به امید ایرانی آباد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط saeiideh ، mehdime007 ، kiana7822 ، elham90 ، shahryar ، alireza ، Sadeghpour ، somita ، omid vakili ، 0RKIDEH ، sharare ، ایلیا ، kasrak ، قاصدک ، Brightness ، مهسا_mahsa

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        معرفی نامه مهسا مهساM 6 4,311 ۱۳۹۰-۹-۵، ۰۸:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان