امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمت اول:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید
(۱۳۹۴-۱۰-۸، ۱۱:۰۶ صبح)alimatin نوشته است: سلام فقط فایل دانلود اموزش تری دی م** ۵پارت هست پس ۵پارت دیگه راازکجابایددانلودکنیم خیلی ممنون

سلام

برای دریافت سایر پارت ها به لینک زیر رفته و در این تایپک 4 پارت دیگر را پس از دریافت با 5 پارت اولی که دارید در یک پوشه بگذارید و فقط پارت اول را اجرا کنید و فایل را از حالت فشرده خارج کنید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=6256

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۴-۱۰-۸، ۱۱:۰۶ صبح)alimatin نوشته است: سلام فقط فایل دانلود اموزش تری دی مکس ۵پارت هست پس ۵پارت دیگه راازکجابایددانلودکنیم خیلی ممنون

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...6#pid14026

آخرین ارسال های من :
    سلام
    یعنی کل آموزش تری دی مکس 20 دقیقه هستش یا قراره بقیه قسمت ها هم گذاشته بشه؟
    آخرین ارسال های من :

حس قشنگی که یه رویا رو به حقیقت تبدیل کنی...265
      (۱۳۹۶-۳-۱۲، ۱۲:۱۴ عصر)Fereshteh.Gh نوشته است: سلام
      یعنی کل آموزش تری دی مکس 20 دقیقه هستش یا قراره بقیه قسمت ها هم گذاشته بشه؟

آموزش ها برای زمان کنونی کمی قدیمی است و تاپیک بسته شد.
      آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز alireza 11 20,723 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۶:۳۷ عصر
      آخرین ارسال: Maryam3020
        دانلود جزوات رتبه تک رقمی کنکور طراحی شهری 93 alireza 36 15,060 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۷:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: Mashad1365
        دانلود خلاصه کتاب منشور آتن E.Y.I 2 3,898 ۱۳۹۴-۱۰-۷، ۱۱:۲۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود پاورپوینت شهر سوخته به همراه مقاله atelieahjam 1 4,290 ۱۳۹۴-۹-۱۶، ۰۴:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: خلیل ترزبان
        قسمت دوم و پایانی:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 17 11,625 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود کتاب اموزش نرم افزار maya به زبان فارسی sibel 6 9,042 ۱۳۹۴-۵-۲۲، ۱۰:۲۴ صبح
      آخرین ارسال: reza5610
        جزوات تاریخ شهر و شهرسازی در جهان urbana.ea 0 1,640 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۷:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: urbana.ea
        مفاهیم و جایگاه واحد همسایگی در برنامه ریزی شهری Brightness 3 3,610 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۶:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: shimita
        یه نرم افزار فوق العاده(حتما دانلود کنید)VIP saeed nasiri majd 16 10,016 ۱۳۹۴-۱-۲۷، ۰۱:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        دانلود پاورپوینت انسان شناسی فضای خانگی؛ یک رویکرد کیفی atelieahjam 0 1,684 ۱۳۹۴-۱-۲۲، ۰۵:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان