امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود جزوه درک عمومی(کانسبت)-16 صفحه-pdf
دانلود جزوه درک عمومی(کانسبت)-16 صفحه-pdf

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، JAVAD4050 ، elham-a ، atelieahjam ، mahgirl ، oyster
سلام بنده مدتی عضو این سایت هستم
امروز هم برای دریافت بعضی از جزوات عضویت vip یک ساعته رو انتخاب کردم و تمام مراحل رو به درستی انجام دادم
و بنا بود طبق گفته خود سایت در این مدت(یک ساعت) دانلود نامحدود داشته باشم که متاسفانه تمام دانلود هایی که انتخاب م%

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۰:۰۹ عصر)mahgirl نوشته است: سلام بنده مدتی عضو این سایت هستم
    امروز هم برای دریافت بعضی از جزوات عضویت vip یک ساعته رو انتخاب کردم و تمام مراحل رو به درستی انجام دادم
    و بنا بود طبق گفته خود سایت در این مدت(یک ساعت) دانلود نامحدود داشته باشم که متاسفانه تمام دانلود هایی که انتخاب م%

الان در دانلود چه مشکلی دارید؟
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام بنده مدتی عضو این سایت هستم
    و بنا بود طبق گفته خود سایت در این مدت(یک ساعت) دانلود نامحدود داشته باشم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و به غیر 
    از یک دانلود روی هر لینکی کلیک میکردم من رو به صفحه عضویت vip  منتقل میکرد.
    الان کمتر از 15 دقیقه زمان باقی مونده و من هیچ بهره ای از این عضویت نبردم
    و این جای تاسف داره و عملا هزینه ای که پرداخت کردم سوخت...
    وعده ای که داده شده بود با اتفاقی که افتاد جور نبود، نمیدونم راهی هست برای جبران این شرایط یا نه؟!

پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۰:۲۴ عصر)mahgirl نوشته است: سلام بنده مدتی عضو این سایت هستم
    و بنا بود طبق گفته خود سایت در این مدت(یک ساعت) دانلود نامحدود داشته باشم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و به غیر 
    از یک دانلود روی هر لینکی کلیک میکردم من رو به صفحه عضویت vip  منتقل میکرد.
    الان کمتر از 15 دقیقه زمان باقی مونده و من هیچ بهره ای از این عضویت نبردم
    و این جای تاسف داره و عملا هزینه ای که پرداخت کردم سوخت...
    وعده ای که داده شده بود با اتفاقی که افتاد جور نبود، نمیدونم راهی هست برای جبران این شرایط یا نه؟!

شما از پنل تان عضویت را خودتان لغو کردید و پایان عضویت را زدید و رهمین دلیل امکان دانلود را خودتان گرفتید مجددا عضویت تان را فعال کردم.

پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۰:۱۴ عصر)AliReza نوشته است:

عرض کردم خدمتتون روی لینک دانلود کلیک میکنم مجددا بنده رو به صفحه ای ارجاع میده جهت عضویت vip
     و میگه که اجازه دسترسی ندارم
    ممنون از پاسخ سریعتون...

پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۰:۳۵ عصر)mahgirl نوشته است:
    (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۰:۱۴ عصر)AliReza نوشته است:

عرض کردم خدمتتون روی لینک دانلود کلیک میکنم مجددا بنده رو به صفحه ای ارجاع میده جهت عضویت vip
     و میگه که اجازه دسترسی ندارم
    ممنون از پاسخ سریعتون...

الان دانلود کنید ببینید مشکل حل شده؟

پاسخ
    ممنون ، من وقتی دیدم اجازه دانلود ندارم کنسل کردم با این امید که دقایق عضویتم حفظ میشه...
    الان هم بعد از مرحمت شما و فعال کردن اکانت بنده، همچنان همان مشکل برقرار هست؛و میگه
    خطای دانلود ،شما اجازه‌ی دسترسی به این فایل را ندارید و برای رفع این خطا به موارد زیر توجه کنید و ...

پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۲۶، ۱۰:۴۳ عصر)mahgirl نوشته است: ممنون ، من وقتی دیدم اجازه دانلود ندارم کنسل کردم با این امید که دقایق عضویتم حفظ میشه...
    الان هم بعد از مرحمت شما و فعال کردن اکانت بنده، همچنان همان مشکل برقرار هست؛و میگه
    خطای دانلود ،شما اجازه‌ی دسترسی به این فایل را ندارید و برای رفع این خطا به موارد زیر توجه کنید و ...

میشه لینک هایی که نمی تونید دانلود کنید را بزارید

عضویت شما محفوظ هست و از زمانی که مشکل شما برطرف شود شروع خواهد شد نگران نباشید و البته یک عذرخواهی از طرف مدیریت

پاسخ
    زنده باشید
    مثل اینکه مشکل مرتفع شد، ممنون از پاسخگویی و بررسی به موقع..
    امیدوارم که دیگه مشکلی پیش نیاد...
    سربلند و پایدار باشید...

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست غیر رایگان جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران ehsan12 3 4,574 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۳:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: haniiiii
      درخواست غیر رایگان جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 9 5,811 ۱۳۹۵-۱۰-۶، ۰۲:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان دانلود جزوه سازه های مشبک فضایی MHAKBARI 4 6,621 ۱۳۹۵-۱-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
      غیر رایگان جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه maj5 4 7,473 ۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۲:۰۲ عصر
      غیر رایگان جزوه زبان تخصصی- رستگار پور MHAKBARI 2 3,153 ۱۳۹۴-۱۰-۱۰، ۰۸:۰۹ عصر
      درخواست غیر رایگان جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ehsan12 5 4,032 ۱۳۹۴-۸-۲۵، ۱۰:۱۶ صبح
      جزوه فناوری‌های نوین کامل و پر شده استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 0 1,617 ۱۳۹۴-۸-۴، ۱۰:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: ehsan12
      جزوه ریخت شناسی اماکن مذهبی در طول تاریخ MHAKBARI 0 1,872 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      جزوه جدید و خلاصه برای مرور معماری معاصر ایران MHAKBARI 0 2,560 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود درسنامه سازه در معماری مرکز معماری ایران MHAKBARI 4 8,987 ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۸:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان